reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej :) . Jestem tu pierwszy raz i mam nadzieje , że już zostanę . Ostatnia @ 16,10,2016 była . pierwsze testowanko 11.11.17 bladzioch , 12.11.17 mniejszy bladzioch . Dzisiaj z rana ładna różowa kreska :) . Moje pytanie kiedy powinnam iść do ginekologa na potwierdzenie , żeby nie było za szybko ale i nie za pózno :) . Pozdrawiam
 
reklama
Vicarika witaj, najbezpieczniej chyba iść w 7-8 tygodniu wtedy juz na pewno powinno być serduszko :-)

Karo to rodzina będzie miała fajny prezent :-)
Axam mam nadzieje że ci się uda :-)
 
Morela na pewno beta będzie wysoka :-)
Aim dobrze że już Ci się normuje. Ja tez miałam w czwartek brązowy śluz cały dzień ale to po badaniu usg, w każdej ciąży tak miałam.
Miłej niedzieli wszystkim :-)
 
Witam sie z rana

Axim zycze Ci oczywiscie ciaza ale nie nakrecaj sie bo rozczarowanie strasznie boli.Tak wczesne objawy sa wrecz niemozliwe bo jeszcze nie doszlo nawet do zaplodnienia nie mowiac juz o implantacji a bialy sluz to norma po owulacji ja zawsze go mialam.Sama staralam sie o ciaze pol roku i nie raz wmawialam sobie objawy a pozniej czlowiek tylko ryczal..ja nawet oczami wyobrazni widzialam plamienia implantacyjne.Takze wrzuc na luz i spokojnie czekaj nie doszukujac sie objawow.

Lilith kurde mam nadzieje ze Ci sie uspokoja te plamienia a powiedz dostajesz jakas luteine??

Poza tym dzien dobry wszystkim:-)
Snilo.mi.sie juz CC dzisiaj:p

010igov3fkey3mez.png
 
Hej :) . Jestem tu pierwszy raz i mam nadzieje , że już zostanę . Ostatnia @ 16,10,2016 była . pierwsze testowanko 11.11.17 bladzioch , 12.11.17 mniejszy bladzioch . Dzisiaj z rana ładna różowa kreska :) . Moje pytanie kiedy powinnam iść do ginekologa na potwierdzenie , żeby nie było za szybko ale i nie za pózno :) . Pozdrawiam
Powinnas zrobić dwa badania krwi - beta hcg najlepiej drugie po 3 dniach. Jeśli hormon beta hcg będzie przyrastal to z ciaza jest z dużym prawdopodobieństwem wszystko dobrze. Dwa - około 5 tc mogłabyś zrobić usg-lekarz sprawdzi czy jest pęcherzyka w macicy i sprawdzi tym samym czy ciaza nie jest pozamaciczna. Następnie koło 8tc kolejne usg-powinno już bić serduszko :)
 
Axam ja jestem teraz na początku ciąży i jedyny objaw jaki mam to pojawiający się od czasu do czasu ból brzucha od dnia spodziewanego okresu. Ten śluz o którym piszesz miałam dzień przed planowaną @ i w dzień spodziewanej @, no ale nie nadeszła i jestem w ciąży. Tyle, że u mnie to nie był objaw, bo zawsze przed okresem miałam ten śluz. A w ogóle to przeczytałam że ten śluz świadczy o wysokim stężeniu progesteronu.
Powodzenia w staraniach i ujrzenia dwóch kreseczek, pozdrowienia. ;)
Vicarika ja ostatnią @ miałam 14.10.2016, pozytywny test 7.11, beta z krwi 10.11 i 12.11, a do lekarza idę 23.11
Niektórzy twierdzą, żeby czekac do 7 tygodnia co najmniej, ale ja wolę wcześniej wiedziec czy wszystko jest dobrze, a zawsze po 2 tygodniach znowu mogę iśc. Witam na lipcówkach. :)
 
Ja nadal witam sie z wami z szpitala,leze tu juz tydzien,jestem tak wsciekla i zawiedziona ze wyc mi sie chce,dzis nast.usg przez innego lekarza i widzi puste jajo plodowe,wychodzi 7 tydzien beta hcg rosnie idealnie,dzis juz ponad 11 tys.,przedwczoraj 5800,dlaczego beta tak rosnie przy pustym pecherzyku?jak oni beda mnie tu trzymac jeszcze z tydzien bdz zadnej decyzji to sie zalamie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tea80 matko ale Ci wspolczuje na prawde...a ktory to juz u Ciebie TC?


Ania dokladnie ten sluz wlasnie swiadczy o podwyzszonym prpgesteronie ktory rosnie w 2 fazie cyklu a najwyzszej stezenie jesli nie ma ciazy wypada na 7-8 dpo.A jesli jest ciaza to rosnie i rosnie:p

Hajmal a jak u Ciebie sytuacja??




010igov3fkey3mez.png
 
Powinnas zrobić dwa badania krwi - beta hcg najlepiej drugie po 3 dniach. Jeśli hormon beta hcg będzie przyrastal to z ciaza jest z dużym prawdopodobieństwem wszystko dobrze. Dwa - około 5 tc mogłabyś zrobić usg-lekarz sprawdzi czy jest pęcherzyka w macicy i sprawdzi tym samym czy ciaza nie jest pozamaciczna. Następnie koło 8tc kolejne usg-powinno już bić serduszko :)
Co do bety to jest problem bo ja pracuje od 5-15 a laboratorium do 11 wiec nie mam jak zrobić dlatego mecze te testy
 
reklama
Cześć Kobitki :-)

Dopisuje się do tego cudnego lipcowego'2017 grona. Przewidywany termin 8.07 (wg om).
Wykonane testy - 2 szt.
Lekarz gin - 21.11 (Postanowiłam nie szaleć - w tym terminie powinno być już wszystko widoczne).

Coś pokrótce o mnie: Mam 34 lata, 7-letnia córe, i to jest moja 2 ciąża (o którą prawie rok się staraliśmy).

No dobra... aby coś więcej popisać - muszę Was podczytac, tj. nadrobić, co by tu monologow nie poczyniac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry