reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny doczytalam sobie ze moja beta wskazuje na 6 t.c.czyli tydzien mniej niz z om,poza tym rosnie,pecherzyk tez i zdecydowalam ze jutro jezeli beda chcieli robic lyzeczkowanie czy cokolwiek innego,nie zgodze sie,chce poczekac jeszcze tydzien by miec pewnosc jesli nic sie nie wykluje i mam nadzieje ze na ten czas puszcza mnie do domu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie martwcie sie objawy jeszcze przyjda a potem bedziecie narzekac jak ja:p

Choc troche mi przeszlo po 2 spotkaniach z kibelkiem troche mi lepiej i zjadlam nawet ziemniaki ogorek kiszony i troche kotletw mielonego..a po obiedzie 2 kawalki sernika.Moze bede zyc!:D

010igov3fkey3mez.png
Ale my się nie martwimy tym, że nie mamy objawów. :p
Maziajka a Ty od rana tak kiepsko czujesz, może postaraj się nie wymiotowac. A jak poprzednią ciążę znosiłaś?
 
Ania poprzednia ciaza to bylo delux prawie nic mi nie bylo ..a teraz maskra...czasem lepiej czasem gorzej ale glownie gorzej...z racji tego ze malo jem sil nie mam i tak ciagle.Mysle ze jeszcze troche to potrwa...najgorsze sa te mdlosci a teraz coraz wiecej wymiotow niestety...

Tea zrobila bym tak samo a dlaczego Ty w ogole.do szpitala trafilas bo wybacz nie pamietam krwawirnia jakies?

010igov3fkey3mez.png
 
Maziajka trafilam do szpitala z podejrzeniem ciazy pozamacicznej,i tak tydzien juz siedze,jak widac pecherzyk trafil do macicy tyle ze pusty,a czy poza macica cos jeszcze jest to nie wiem,kazdy lekarz mowi co innego,nie chca mnie stad wypuscic[emoji20]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) . Jestem tu pierwszy raz i mam nadzieje , że już zostanę . Ostatnia @ 16,10,2016 była . pierwsze testowanko 11.11.17 bladzioch , 12.11.17 mniejszy bladzioch . Dzisiaj z rana ładna różowa kreska :) . Moje pytanie kiedy powinnam iść do ginekologa na potwierdzenie , żeby nie było za szybko ale i nie za pózno :) . Pozdrawiam
 
A czy któraś z was , miała problemy z nerkami . Ja 4 lata temu przeszłam poważne od miedniczkowe zapalenie nerki i kazali przez 2 lata nie zachodzić w ciaze . I teraz tak się zastanawiam czy moja nereczka może cos popsuć:-(
 
Vicarika, do lekarza powinnas trafic przed ukonczeniem 10 tyg, bo potem np do becikowego jest ppotrzebne zasw. a ciaze liczy sie od 1 dnia cyklu czyli od 1 dnia ostatniej miesiaczki. gratulacje rozowych kreseczek- to juz sie bejbik zagniezdzil. Ja musze poczekac do 25 .11 na test.
 
Tea no ale co proponuja maja jakis plan ??

Vicarika ja w 1 ciazy dostalam atak kolki.nerkowej ale po kroplowkach przeszlo .Pewnie bedziesz musiala bardziej uwazac ale nie ma co sie na zapas martwic:-)

010igov3fkey3mez.png
 
no to
axam ja wcześniej też dużo rzeczy czułam, niektóre kobiety tak mają, spotkałam się z tym. Dlatego np teraz ta ciąża to jestem cały czas w szoku bo czułam się jak na okres a poprzednia to już właśnie po 2-3 dniach wied
axam ja wcześniej też dużo rzeczy czułam, niektóre kobiety tak mają, spotkałam się z tym. Dlatego np teraz ta ciąża to jestem cały czas w szoku bo czułam się jak na okres a poprzednia to już właśnie po 2-3 dniach wiedziałam że zaszłam.
U mnie dziś chyba wreszcie dobrze- prawie zero brązowego śluzu a wczoraj to był tylko rano potem cały dzień nie, więc chyba ta kwestia się stabilizuje. Mam wielką nadzieję że w pon uda się zrobić to usg i okaże się że najgorsze za mną.

ziałam że zaszłam.
U mnie dziś chyba wreszcie dobrze- prawie zero brązowego śluzu a wczoraj to był tylko rano potem cały dzień nie, więc chyba ta kwestia się stabilizuje. Mam wielką nadzieję że w pon uda się zrobić to usg i okaże się że najgorsze za mną.
trzymam za usg, ktory tydzien masz od 1 dnia poprzedniej @?
 
reklama
Tea a wielkość pęcherzyka odpowjada któremu tygodniowi?

Maziajka, na core tak masz hihi. Prz nich ciąża dużo gorsza bywa.
Dano znowu się wylewal brąz, teraz cisza.. myślę czy zas na wieczór przyjdzie.. jak będzie gorzej przeloze scan na wcześniej. biorne dupka 2x1 ale teraz zwiekszylam do 3, mozepowinnam do 4.jeszcze mam mg, Buscopan i aspiryne 75mg.

Macie takie twarde i jakby spuchniete podbrzusze??
 
Do góry