reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Myślisz, że już będzie serduszko widoczne? Jesteśmy bardzo podobnie w ciąży. I wizyty mamy podobnie, ja 23.11 :)
Fajnie nie jestem osamotniona. zobaczymy co tam wyjdzie już nie mogę się doczekać :):) jutro powtarzam betę! :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Palinaa witaj w klubie ja mam te same problemy:0

Dzieki dziewczyny troche mnie uspokoilyscie bo na prawde z ta moja dieta to porazkaa!!

Tea o kurcze ale przezycia mam nadzieje ze beta jutro
bedzie super wysoka!!!



010igov3fkey3mez.png
 
Karolina bardzo się ciesze.

Tea czekam na wiesci i mocno trzymam kciuki.

Wczoraj miałam brązowe brudzenie i dziś wieczorem zas ale więcej.. staram się myśleć optymistycznie ale juz mam dość.. oby do środy.. choć ciągnie mi się potwornie.
 
reklama
Tea trzymam kciuki żebyś juz na stałe tu zagościła :-)
Purpurowaaa witaj :-)
Maziajka nie stresuj się moja ginekolog tez twierdzi że dziecko i tak wyciągnie sobie z ciebie to co potrzebuje :-)
U mnie zaczęły się mdłości i na nic nie mam ochoty, od wszystkiego mnie odrzuca. mam nadzieję że te mdłości nie rozkręcą się w wymioty, bo już same mdłości są bardzo uciążliwe :-(
Jutro obiad u teściów i trzeba powiedzieć męża rodzeństwu o naszej ciąży, będzie ciekawie.
 
Do góry