reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karolina gratulacje :-) ciesze się ze wszystko dobrze i ze było serduszko :-)

Zdrówka dla wszystkich chorowitek, oby szybko wam przeszło. Ja na szczęście na razie się trzymam, ale nie wiem jak długo bo jestem teraz bardzo osłabiona i pewnie szybko się coś przyczepi.
 
reklama
Ja mam dość dziś. Wczoraj to samo. Głodna cały czas, a jak zjem to mi niedobrze i tak w kółko.
Córka pojechała z dziadkami , bo dziś do Holandii 'przypływa Swiety Mikolaj' i jest parada , a mój robi za pomocnika świetego wiec siedzę sama. Plan był dobry, miałam sobie na spokojnie posprzątać ale sprzątam na raty i przeżywam jak mi zle i jak mi sie nie chce :p spac mi sie chce a nie mogę zasnąć :/
 
Mazajka mi trochę odpuściło nam nadzieje ze to dobry objaw a kto wie może to cisza przed burza:)

p19uvfxmn6t6amgl.png
 
Ja dziewczyny juz nawet sie poplakalam o to jedzenie juz nie chodzi mi o to ze mi zle bo to.jestem w stanie wytrzymac ale o to ze w ciazy powinno sie zdrowo odzywiac a ja co jem? Frytki? Ewentualnie serek topiony albo nutelle ...zadnych warzyw nawet po pomidorze juz mi zle..tyle.dobrze ze owoce mi wchodza wszystkie ale z samych owocow to ile mozna pociagnac?? Oslabiona jestem na nic sily nie mam nie mowiac juz ze dziecku zadnych skladnikow odzywczych nie dostarczam.Bo miesa ani ryby juz 2 tyg nie jadlam...

010igov3fkey3mez.png
 
Witajcie Drogie Mamy:) Wprawdzie jeszcze nie byłam na usg ale wg bety i testów jestem w 4 tyg i 3 dniu ciąży :) To moja druga ciąża, pierwsza ma już 6 lat :) Trochę zapomniałam już jak to było i teraz mam takie ukłucia w podbrzuszu takie pulsacyjne czasem też w pachwinie. Czy to rozciąganie macicy czy mam się niepokoić?

km5sio4pghry649q.png
Morela_87 a kiedy do lekarza idziesz?
 
mi gink powiedziała żeby się nie przejmować jeść to na co się ma ochotę i napewno nie wciskać w siebie na sile jakis rzeczy od których odpycha wiec spokojnie maziajka
 
Witam się i ja byłam tu w 2011 roku, kiedy to byłam w ciąży z moim synkiem. teraz na lipiec mam termin drugiego porodu. jestem tą szczęścia razie, że objawów brak. bolące piersi i tyle. brzuch ciągle wzdęty . ostatnia miesiączka 10.10 cykle około 25 dni. na przyszły tydzień wizyta u lekarza.
 
Hej mamuski,nie odzywalam sie 2 dni ale nadal jestem w szpitalu,natomiast jestem pelna nadzieji,beta urosla do 5800 i na usg pecherzyk byl wiekszy.Do tego wczoraj dostalam objawy ciazy,ciagniecie i klucie w podbrzuszu i bolace piersi i ogolnie jestem na ustach calego personelu bo bardzo rzadko sie zdarza zeby ciaza pozamaciczna dotarla do macicy i tam sie jednak zagniezdzila,na usg doktor mowil ze jest nadzieja i moze to byc wczesniejsza ciaza,jutro znow beta i usg i sie wszystko wyjasni,trzymajcie kciuki,mam nadzieje ze na stale tu zagoszcze,pozdrawiam was

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka moja koleżanka jadła przez miesiąc tylko paczki i piła cole
Tylko to tolerowala po tym nie wymiotowala i po tym najlepiej się czuła. Mało odżywcze. Ale lekarz tez jej powiedział żeby jadła to na co ma.ochote :) także spokojnie

p19uvfxmn6t6amgl.png
 
Do góry