reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam się i ja byłam tu w 2011 roku, kiedy to byłam w ciąży z moim synkiem. teraz na lipiec mam termin drugiego porodu. jestem tą szczęścia razie, że objawów brak. bolące piersi i tyle. brzuch ciągle wzdęty . ostatnia miesiączka 10.10 cykle około 25 dni. na przyszły tydzień wizyta u lekarza.
Agdzie suwaczek ja się pytam? Kiedy dokładnie wizyta u lekarza? Bety nie robiłaś?
 
reklama
Hej mamuski,nie odzywalam sie 2 dni ale nadal jestem w szpitalu,natomiast jestem pelna nadzieji,beta urosla do 5800 i na usg pecherzyk byl wiekszy.Do tego wczoraj dostalam objawy ciazy,ciagniecie i klucie w podbrzuszu i bolace piersi i ogolnie jestem na ustach calego personelu bo bardzo rzadko sie zdarza zeby ciaza pozamaciczna dotarla do macicy i tam sie jednak zagniezdzila,na usg doktor mowil ze jest nadzieja i moze to byc wczesniejsza ciaza,jutro znow beta i usg i sie wszystko wyjasni,trzymajcie kciuki,mam nadzieje ze na stale tu zagoszcze,pozdrawiam was

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tea80 - wlasnie się zastanawiałam co u Ciebie! Mega się cieszę za taki rozwój sytuacji! Cuda sie zdarzają i musi teraz juz byc dobrze!
Kurcze dziewczyny zastanawiam sie czy juz zaraz nie isc do lekarza. Biorę Lamitrin z racji padaczki(wczesniej bralam depakine chroni 500 ale, ze planowałam ciążę to musiała byc zmiana) i kwas foliowy 5mg. Chciałam isc tak 7-8 tydzień zeby serduszko bylo. Obecnie jestem w 5tc.
 
Karolina gratuluję!! już spokojniejsza jesteś?

Na katar czy zatoki super jest plukanka, krople uzywalam w każdej cjazy, taka ilość nie zaszkodzi..

Zawsze mi suwaczki działają ale z pół roku temu dużo dziewczyn miało ten problem..

Witam nowe mamy.

Kasiulka czekam do środy do scanu i zmieniam ciuchy na ciążowe co zalegają w łóżku schowane.. waga spadła na szczęście na 50 wiec to nie od nadmiaru hihi.

Przyszło mi, że jednak genetyke mam 22.12 a 20.12 clinike. 21.12 mamy 15 rocznicę wiec byłoby miło usłyszeć pozytywne wiesci..
Macie pomysł na prezent??
Jestem szczęśliwa. dopiero tak naprawdę do mnie dociera :-D
 
Morela_87 a kiedy do lekarza idziesz?
Idę dopiero 24.11 bo mój lekarz mówi, że nie ma co za szybko. Już powinno być serduszko widać :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Teas80 to super wiadomość :) czekam na wyniki bety daj znać .. i mocno trzymam kciuki żebyś rozgościla się na forum ;)

p19uvfxmn6t6amgl.png
 
Aaaa same dobre wieści ! :)

Ania ja tez mam wizytę 23.11 :) jakoś o 16:00 chyba, muszę zerknąć w mailu bo juz nie pamietam :D
Zastanawiam sie,czy jak dam kartkę z grupa krwi to i tak bedą chcieli sprawdzić. Muszę znaleźć wszystkie papierzyska z poprzedniej ciazy.

Co do jedzenia ja juz tez byłam bliska płaczu dziś. Brzuch mnie az boli z głodu ale na nic nie mam ochoty, co o czymś pomyśle to odruch wymiotny :( albo mam na coś ochotę i mam to na juz, albo du.pa , nie zjem :/
Jestem głodna, a nic nie chce, śpiąca ale nie mogę spac . Porażka.
Na samym początku jadłam dużo i wszystko, a od kilku dni koniec dobrego. Jestem blada i cały czas zmęczona , oby to sie szybko unormowało.
 
reklama
Aaaa same dobre wieści ! :)

Ania ja tez mam wizytę 23.11 :) jakoś o 16:00 chyba, muszę zerknąć w mailu bo juz nie pamietam :D
Zastanawiam sie,czy jak dam kartkę z grupa krwi to i tak bedą chcieli sprawdzić. Muszę znaleźć wszystkie papierzyska z poprzedniej ciazy.

Co do jedzenia ja juz tez byłam bliska płaczu dziś. Brzuch mnie az boli z głodu ale na nic nie mam ochoty, co o czymś pomyśle to odruch wymiotny :( albo mam na coś ochotę i mam to na juz, albo du.pa , nie zjem :/
Jestem głodna, a nic nie chce, śpiąca ale nie mogę spac . Porażka.
Na samym początku jadłam dużo i wszystko, a od kilku dni koniec dobrego. Jestem blada i cały czas zmęczona , oby to sie szybko unormowało.
Ja mam na 16:30
 
Do góry