reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witajcie z poniedziałku. Nie chce zapeszać ale mi chyba przechodzi przeziębienie. Do tego dziś byłam na badaniach bo w czwartek wizyta u lekarza prowadzącego. Muszę mu przekazać że jeszcze u kardiologa nie byłam. Mam nadzieję że się nie wkurzy.
Pumelova ja biorę tylko to co w witaminkach dla ciężarnych jest. Do tej pory miałam ładny wynik wit D bez suplementacji.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A stosowałyście kosmetyki Tołpa dla kobiet w ciąży na rozstępy? Bo zakupiłam na promocji w Hebe oliwke, dwa rodzaje kremów na rozstępy i balsam do biustu, ale jakoś zapominam cokolwiek stosować ;-)
 
Pumalova w PL nie ma w zasadzie ludzi którzy bez suplementowania maja witaminę D w normie.

Dziewczyny mam pytanie odnośnie grzybka jestem w zasadzie przekonana, ze znowu mam.... na litość wiem ze to przypadłość kobiet w ciąży, ale ja mam juz trzeci raz!
Profilaktycznie uzywam lactovaginal i płyn pliva fem a on wraca....Czy mogę coś zrobić by zmienić sytuacje? Moze wszystkie majtki wyrzucić? Myśle jak ogrodnik jak masz strzępki w glebie to bez odkażania nie wygrasz. Czy tak samo jest w medycynie?

Co do kremow to ja chyba wszystko do 100-150 zł przetestowałam. W drugiej ciąży zaorało mi brzuch strasznie. Na razie nie mam nic.
 
Kasiulka znam to ja mialam narazie raz ale z Jasiem w ciazy chyba z 3.Teraz chwilowo odpukac spokoj
Majtki uzywam tylko bawelniane zadnych koronek, podmywam sie szarym mydlem w plynie, no i zero depilacji w tych miejscach.



010igov35ye70zfx.png
 
Ja w pierwszej ciazy to smarowalam sie tylko oliwka z babydream i nic nie mam! :-)
Kasiulka a co do grzybka to ja tez miewalam b.czesto, ale nie w ciazy...jak tylko pofolgowalam sobie ze slodyczami to mnie lapalo...kazdy organizm inny ale mnie pomoglo " odgrzybianie" - dieta.
 
Pumalova w PL nie ma w zasadzie ludzi którzy bez suplementowania maja witaminę D w normie.

Dziewczyny mam pytanie odnośnie grzybka jestem w zasadzie przekonana, ze znowu mam.... na litość wiem ze to przypadłość kobiet w ciąży, ale ja mam juz trzeci raz!
Profilaktycznie uzywam lactovaginal i płyn pliva fem a on wraca....Czy mogę coś zrobić by zmienić sytuacje? Moze wszystkie majtki wyrzucić? Myśle jak ogrodnik jak masz strzępki w glebie to bez odkażania nie wygrasz. Czy tak samo jest w medycynie?

Co do kremow to ja chyba wszystko do 100-150 zł przetestowałam. W drugiej ciąży zaorało mi brzuch strasznie. Na razie nie mam nic.
Mi wyszło w badaniach bakteriologicznych ze mam wlasnie bakterie grzybiczą i tego GBSa , no wiec z tego co wiem to tego grzybka mam teraz ciągle ale nie mam tak ze mnie piecze , swędzi itp tylko kilka razy w miesiacu cos lekko drapie i to tak bardziej przy łechtaczce ( sory ze tak dokladnie opisuje)[emoji56] , mam czasem wrazenie ze to po goleniu ale juz sama nie wiem i do czego zmierzam , a no do tego że lekarz kazał zjesc tylko 2 razy tabletke nystatyne bylo to jakos w 8/9 tyg i wiecej nie brać , że dopiero jak dzidzia sie bardziej rozwinie ..także na ostatniej wizycie 16 tydzien zapytalam co z tą nystatyną? To on zapytał czy cos pieklo przy badaniu i czy jest cos nie tak to powiedzialam ze tylko tak raz na jakis czas zaswedzi , to powiedzial ze narazie nie ma sie co faszerować ;p wiec tylko tyle sie moge wypowiedzieć na temat tego wrednego grzybka :D mam ale nic z nim nie robimy specjalnie[emoji14]nie wiem jak bedzie później[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nika ja tez uzywam Tolpy. Kolezanki, ktore niedawno byly w ciazy polecaly, a ze ja na codzien kosmetykow tej firmy uzywam (szampony, kremy, zele) to i ta ciazowa linia padla moim lupem :)

Caly weekend mielismy gosci- przyjechali moi rodzice i siostra mamy. Dzis odpoczywam, nadrabiam forum i podjadam pysznosci, bo mam zaopatrzona lodowke jak na jakies swieta :)

Cala noc mialam dziwne sny, ale to pewnie ze zmeczenia. Stwierdzam, ze senna wyobraznia w ciazy u mnie jest momentami przerazajaca. Taaaaakie bzdury mi sie snia, ze szok!
 
Do góry