reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Megan mnie tez zdecydowanie swędzi jakby łechtaczka i wargi większe. Ale sobie zajrzałam nie mam wątpliwości...
Tez miałam juz dwa rodzaje globulek, pomagają ale na 2 tyg
 
reklama
Megan mnie tez zdecydowanie swędzi jakby łechtaczka i wargi większe. Ale sobie zajrzałam nie mam wątpliwości...
Tez miałam juz dwa rodzaje globulek, pomagają ale na 2 tyg
A cały czas czy tylko od czasu do czasu ? Ja właśnie kupiłam jakiś żel specjalny dla kobiet w ciąży a potem wyczytałam że najlepiej wlasnie szare mydło[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzy dni miałam wyjęte z życia, ale chyba udało mi się pokonać choróbsko. Przeprowadziłam zmasowany atak wszystkimi znanymi mi domowymi sposobami, jednak bez apapu się nie obyło. Zatoki nie oczyściły się jeszcze do końca i głowa dalej boli, ale już bez porównania lepiej. Popijam sobie właśnie mleko z miodem i czosnkiem, żeby doleczyć się do końca.

Truskawka, dla synka. Szkoda, że go akurat na wyjeździe złapało :(

Widzę, że pojawił się temat imion. My jeszcze o tym nawet nie rozmawialiśmy :p kiedyś jeszcze przed ciążą, ale zupełnie nie mogliśmy się zgodzić :) moje typy co jakiś czas się zmieniają, ale na razie dla chłopca: Tymon, Adam, Jan, Leon, Bartosz, a dla dziewczynki trochę mniej propozycji, Emilia albo Pola.

Mamusia_Muminka, historia nieprzyjemna, ale aż się uśmiałam z Twojego opisu :D
 
Kika 333 ja mam tak samo :) rano nie chce mi się wstawać, a na L4 nie wyobrażam sobie siedzieć tak długo, bo bym się z kanapy nie ruszyła ;)

aga_k_m w Krakowie to myślę że ferię i dużo ludzi zaczęło zwracać uwagę na smog

Niewa 88 lepiej brać antybityk jesli nie da się inaczej wyleczyć, lekarz powinien dać ci taki który jest bezpieczny

Katanka ja myślę że to Panie powinny sobie z małym radzić, a nie może po prostu nie spać? mój jak nie chciał to go brały w drugi koniec sali z zabawkami i się bawił

Mamusia_Muminkowa tak z bankami jest, oni zawsze muszą być na +

Truskawka zdrówka dla synka

Co do imon to mam Szymona :) długo się nie mogliśmy zdecydować :) teraz to on chce wybierać :) mamy przegląd przez wszystkich kolegów w przedszkolu :)

A ja dziś w pracy... coś głowa mnie lekko pobolewa ale na razie bez tabletki daję radę :)
 
reklama
Paalina i Alex czy w Holandii w szpitalu mówią po angielsku? I jak położne? Bo w Polsce są okropne..

Ja mówię po angielsku i nie ma z tym problemu tutaj :) do mnie po angielsku , mojemu M. po holendersku czasem extra coś wyjaśni. Ostatnio dzwoniłam wieczorem do szpitala,bo się źle czułam, to jak zajechałam to wszystkie osoby już wiedziały,że do mnie po angielsku ;)


Co do pracy, to cóż, nie jest najcięższa, niby na magazynie, ale akurat przypadła mi inspekcja,więc sprawdzam co przyszło i wprowadzam do systemu, minus taki,że to perfumy i bywają ciężkie, ale mam ludzi do pomocy. Od jutra dostanę jakiegoś nowego kolegę co by dźwigał za mnie,bo dzisiaj powiedziałam,że chcę przeniesienia,bo bolą mnie plecy. Minus jest też taki,że nie ma ogrzewania i bywa zimno. Lampy grzejące są,ale one grzeją miejscowo, a po magazynie czasem trzeba się nachodzić.


Martwię się, bo koleżanka jest tydzień dłużej niż ja w ciąży i ona już czuje... może też to kwestia tego, że u niej to już drugi bobas, wtedy podobno wcześniej się wyczuwa.

W drugiej ciąży podobno ruchy czuje się wcześniej. Możesz je poczuć z dnia na dzień. To,że nie czujesz dziś, nie znaczy,że nie poczujesz jutro. A może czujesz, a nie wiesz nawet,że to ruchy ;) Chodzisz do lekarza, kontroluje on przebieg ciąży, spokojnie :) wszystko w swoim czasie :)


Ja mam tak,że zapalam auto i zaraz zaczynają się harce. Męczące, wolałabym ,żeby się to działo jak wieczorem lezę i odpoczywam, a nie jak nie mam możliwości zmiany pozycji.
Jestem pewna,że w pierwszej ciąży nie czułam ruchów tak wyraźnie w tym tygodniu ciąży. Teraz jakby zaczął fikać w domu jak w aucie,to przez podbrzusze jestem pewna,że niektóre ruchy da się już wyczuć z zewnątrz. Teraz też się rusza,ale delikatnie.

Imię u nas na 99% Noah. Niestety nie dał się przekonać na Liam, a Remi odpada z powodu holenderskiego akcentu, bleh ;P
 
Do góry