reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Salsa moze nospe wez mocno boli?

Ja nie mam nawet podstaw myslec ze bedzie cos zle cycki mi sie zmienily wczoraj w wwanie to zauwazylam mam takie bardziej stozkowe sa zupelnie inne do tego te mdlosci i odrzucenie od wszystkiego...takze hormony buzuja musi byc ok:)

Karolina ja tez mam 26- 28 ja wiem kiedy mialam owu i kiedy doszlo do implantacji wiec wg mnie powinno juz byc serduszko oczywiscie wszystko tez od sprzetu zalezy:-( jakim lekarz dysponuje.


Dorota ja wczoraj wieczorem to zwymiotoealam po 5 min od zjedzenia makaronu tak mnie wzielo!! Damy rade:p najwzyej tyle nie utyjemy:p
 
Biorę buscopan, nie jest to mocny ból ale jednak czuję te rejony. Tez mam ciążowe objawy, mdłości i ból piersi, ale boję się bo jest bardzo wcześnie 4t 2d.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry wszystkim mamuskom,ja po nast.badaniu,wykoncza mnie w tym szpitalu,beta wzrosla ponad 100%i to jedyna dobra wiadomosc,dzis trzeci zespol lekarzy mi robil usg i nie wiedza co widza,ciaza nie odpowiada wiekowi,moze byc pseudo jajo,nie wiadomo czy pozamaciczna czy nie,okropny taki brak wiadomosci.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was :)
dwa dni temu test w ciągu dnia (lekko widoczna druga kreska)dziś test w rana - widoczna już bardziej :) tak sobie licze na oko, że może być 2 tydzień ale moge sie mylić (okres miałam dostać 5.11):) Mój mózg póki co oszalał....:)
 
reklama
Do góry