reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tes wspolczuje tego co przechodzisz, musi być Ci bardzo ciężko. mówią kiedy powinno się coś wyjaśnić?

Tez wole Buscopan, zdecydowanie lepszy niż nosoa i ponoć bezpieczniejszy.

Kciuki dzis za wizyty! na pewno będzie dobrze.


Dobrze wiedzieć, że sama nie jestem z tym niespaniem..
W USA to Tragedia. U nas sje mówi, że to koniec świata..
 
reklama
Cześć dziewczyny

Czy można dołączyć? Wyglada na to, ze mam najstarsza ciaze, jakos szybko miałam owu i to moj 8-9 tydzień choć wg OM dopiero 7.
Byłam juz na USG dziec ma sie super, serduszko ładnie bije. To moja 3cia ciąża. Mam w domu Grzesia 4,5 roku i Michasia 2 latka

W załączniku maluszek
 

Załączniki

  • IMG_2693.JPG
    IMG_2693.JPG
    154,4 KB · Wyświetleń: 98
Tea wspolczuje tej nie wiedzy...

Lilith szkoda gadac z tym.Trumpem...

Ja leze w lozku ogladam hbo go widzaialm jakis glupi film gwiazdy w moich oczach totalne.dnoo i kilo mulu!

Teraz patrze na chemie pewnie bede ryczec jak glupia bo to o raku jest...
 
Cześć dziewczyny

Czy można dołączyć? Wyglada na to, ze mam najstarsza ciaze, jakos szybko miałam owu i to moj 8-9 tydzień choć wg OM dopiero 7.
Byłam juz na USG dziec ma sie super, serduszko ładnie bije. To moja 3cia ciąża. Mam w domu Grzesia 4,5 roku i Michasia 2 latka

W załączniku maluszek
Super, że jest już serduszko i ładnie bije :)
 
Maziajka pewnie ze damy rade :)
My to w ogóle objawy mamy bardzo podobne jak nie te same - ciekawe czy płeć tez ta sama będzie :)))

Tea współczuję to musi być straszne czekać martwić się i jeszcze nikt nie umie Ci powiedzieć co się dzieje :((

Witam nowe mamy i gratuluję



Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja leze dalej jeszcze tydzień. Miałam dziś usg i lekarze twierdzą ze coś widac. na szczęście nie plamie. Ale ten następny tydzień mnie przeraża. Lekarz mówił też ze w 11 tygodniu założy mi krążek lub szef. Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
A ja leze dalej jeszcze tydzień. Miałam dziś usg i lekarze twierdzą ze coś widac. na szczęście nie plamie. Ale ten następny tydzień mnie przeraża. Lekarz mówił też ze w 11 tygodniu założy mi krążek lub szef. Pozdrawiam wszystkie mamusie
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok &&&
 
reklama
Do góry