reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja wlasnie wrocilam z pracy i jestem mega padnieta. Jak ja wam zazdroszcze, ze macie juz wizyty, ja chyba do tego 28 nie wytrzymam.
 
reklama
boże ale pojadłam nie ruszę się z łóżka haha ;) na szczęście mdłości jeszcze nie ma czasem mi troszkę niedobrze brzucho lekko boli ale to zniesienia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mlodamama moze Cie omina ja w 1 ciazy nie mialam w ogole mdlosci... ciagly apetyt za to.moglam zjesc konia z kopytami...
 
Witam sie i ja. Coś nie moge się ogarnać. Mąż pojechal do pracy i musze teraz sama wszystko planować. Najgorsze ze wszystko zapominam i wracam sie milion razy po coś.
Ja sie czuje ... normalnie ale z Antkiem mialam tak samo gdyby nie brak miesiaczki to do 4tego miesiaca prwnie bym nawet nie wiedziala ze w ciazy jestem.[emoji4] o niee z moich obiawow jest płacz[emoji4]wyje nawet na reklamach[emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justys ja w 1 ciazy tez nie mialam jakos duzo objawow wech wyczulony i mega apetyt teraz znow jest duzo tego[emoji14]
Sarat tez ciagle cycki macalam ale teraz juz mi przeszlo.Bola roznie ale raczej bardziej wieczorem.

Mlodamama a co studiujesz?
 
Sarat oj przypomnij sobie!

Maziajka ogladalam..

Smacznego!!
My z kanapkami.. może zjem bo to drugi posiłek i trochę głodna jestem..

Justys tez wyć mi się chce.. ale jak mnie wkurza wszystkooo i wszyscy!
 
reklama
Witam sie i ja. Coś nie moge się ogarnać. Mąż pojechal do pracy i musze teraz sama wszystko planować. Najgorsze ze wszystko zapominam i wracam sie milion razy po coś.
Ja sie czuje ... normalnie ale z Antkiem mialam tak samo gdyby nie brak miesiaczki to do 4tego miesiaca prwnie bym nawet nie wiedziala ze w ciazy jestem.[emoji4] o niee z moich obiawow jest płacz[emoji4]wyje nawet na reklamach[emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
bosz.... Ja właśnie przeryczalam pół wieczoru jakoś tak paskudnie się czuje ze szok...

Zazdroszczę tego apetytu... Nie u mnie teściowa galarete gotuje a ja rzygam na zawołanie...
 
Do góry