reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka patrząc na zdjęcie robione 7.11 pisze, ze to 5+4? dobrze widzę? to nie rozumiem trochę co piszesz o swojej najstarszej ciazy. na kiedy masz termin?

Hajmal kiedy kolejne usg? jak się tam czujesz?

Dziś zjadlam znowu bigos i cogorsza juz nie mam..

Maziajka do oglądania filmów używam zalukaj. seriale tez tam są.

Zaraz wychodzę na komisję lekarska a potem córka ma konie wiec powrót pooozno kolom20 ech, chyba że moi sami pojadą amja się pobycze ha.


Czekam na wiesci z wizyt!
 
reklama
Czy tylko ja nie sypiam nocą? zaraz padne, bo już 10 i do 4 spanie a potem mogę skakać z boku na bok i tak do 8.. wykańcza mnje to.
Nocami nie sypiem i ja... tzn padam ok 22 a o 24 już jestem niesamowicie wyspana i się kręce z boku na bok ...:eek:
Dzien dobry wszystkim mamuskom,ja po nast.badaniu,wykoncza mnie w tym szpitalu,beta wzrosla ponad 100%i to jedyna dobra wiadomosc,dzis trzeci zespol lekarzy mi robil usg i nie wiedza co widza,ciaza nie odpowiada wiekowi,moze byc pseudo jajo,nie wiadomo czy pozamaciczna czy nie,okropny taki brak wiadomosci.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

tea80 bardzo współczuje takiej niewiedzy- mam nadzieje , że wszystko pozytywnie się wyjaśni ...

Witam Was :)
dwa dni temu test w ciągu dnia (lekko widoczna druga kreska)dziś test w rana - widoczna już bardziej :) tak sobie licze na oko, że może być 2 tydzień ale moge sie mylić (okres miałam dostać 5.11):) Mój mózg póki co oszalał....:)
Witaj :)

Tez wole Buscopan, zdecydowanie lepszy niż nosoa i ponoć bezpieczniejszy.

Kciuki dzis za wizyty! na pewno będzie dobrze.


Dobrze wiedzieć, że sama nie jestem z tym niespaniem..
W USA to Tragedia. U nas sje mówi, że to koniec świata..

Buscopan ??? ooo on jest bez recepty ? bo na mnie rozkurczowo nospa w zasadzie nie działa- no chyba ze nospa forte połknięta w podwójnej dawce ...

A ja leze dalej jeszcze tydzień. Miałam dziś usg i lekarze twierdzą ze coś widac. na szczęście nie plamie. Ale ten następny tydzień mnie przeraża. Lekarz mówił też ze w 11 tygodniu założy mi krążek lub szef. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Hajmaj moooocno trzymamy kciuki !:happy2:

dziewczyny .... ale mi się nic nie chce... najchętniej położyłabym się do góry brzuchem i robiła wielkie NIC... a tu w pracy cały czas ktoś , coś chce, a to dzwoni telefon , a to szefowa , a to przedstawiciele... mój kalendarz pęknie zaraz w szwach ... Nawet 11 listopada pracuję :frown::szok:
a jak się dowiedzą , żem ciężarówka to będzie masakra :errr::baffled:

Zazdroszczę Wam tych bliskich wizyt i usg... mi pewnie zlecą badanie dopiero na następnej wizycie...- za tydzień..
Dziś robiłam powtórną betę i czekam na wyniki jak na szpilkach !:wściekła/y:
 
Tea trzymaj się.
Hajmal czyli dobre wieści tak trzymać.
Ja nie mam najmniejszych problemów ze spaniem i jedzeniem. Za to cycki mi urosły 4cm w obwodzie, wczoraj się mierzyłam bo zamawiałam stanik. Wzięłam jedna miskę większy ;)
ŻonaGraja masz coś do przedstawicieli ;) ? To bardzo fajni ludzie- na przykład ja :D ciężko mi trochę jeździć bo muszę stawać często na siku. A normalnie nie sikam od 8 do 17. Do tego te delegacje... ciężka sprawa, tyle roboty a ja najchętniej poszłabym spać.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tea trzymaj się.
Hajmal czyli dobre wieści tak trzymać.
Ja nie mam najmniejszych problemów ze spaniem i jedzeniem. Za to cycki mi urosły 4cm w obwodzie, wczoraj się mierzyłam bo zamawiałam stanik. Wzięłam jedna miskę większy ;)
ŻonaGraja masz coś do przedstawicieli ;) ? To bardzo fajni ludzie- na przykład ja :D ciężko mi trochę jeździć bo muszę stawać często na siku. A normalnie nie sikam od 8 do 17. Do tego te delegacje... ciężka sprawa, tyle roboty a ja najchętniej poszłabym spać.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

hheh :) nie to żebym miała coś do przedstawicieli :) tylko są takie miesiące w roku , że nagle - wszyscy na raz się chcą umawiać , pokazywać i w ogóle ?
a że tak zapytam -jakich produktów jesteś przedstawicielką ?


Mam Betę - mam! prawie 10 000 !!:szok:
 
hheh :) nie to żebym miała coś do przedstawicieli :) tylko są takie miesiące w roku , że nagle - wszyscy na raz się chcą umawiać , pokazywać i w ogóle ?
a że tak zapytam -jakich produktów jesteś przedstawicielką ?


Mam Betę - mam! prawie 10 000 !!:szok:

WOW piękna beta !!!
a poprzednia jaka była i w którym dc jesteś?
 
Dziewczyny dajcie znać jak wizyty :)

Żonograja super beta ;)

Mi się tez nic nie chce robić pospalam 2h i dalej bym poszła ale syn nie ma litości :) len ze mnie ostatnio

U nas dziś padał śnieg aż mi się zachciało świat :) na spacerze wyglądalismy jak dwa bałwany ale niestety już pada deszcz ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej:) Sorki ze się nie pisałam, ale czasu i sił brak :(
Dzis byłam na becie i to moje wyniki :9846 a normy to : 5.8 - 71.2 ciąża 3 tydzień 9.5 - 750 ciąża 4 tydzień 217 - 7138 ciąża 5 tydzień 158 - 31795 ciąża 6 tydzień 3697 - 163563 ciąża 7 tydzień 32065 - 149571 ciąża 8 tydzień 63803 - 151410 ciąża 9 tydzień 46509 - 186977 ciąża 10 tydzień 27832 - 210612 ciąża 12 tydzień 13950 - 62530 ciąża 14 tydzień 12039 - 70971 ciąża 15 tydzień 9040 - 56451 ciąża 16 tydzień 8175 - 55868 ciąża 17 tydzień 8099 - 58176 ciąża 18 tydzień

Dzis koncze 5 tydzien, wiec wynik chyba troche za wysoki co ? Pomoże ktoś ? ;)
 
Do góry