reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pierwsza ciaze straciłam mając 18 lat a core urodziłam mając 20, wiek o niczym nie świadczy. są kobiety dojrzalsze w wieku 18 od tych 30 letnich.

Poleccie jakiś fajny film, bo nic wybrać nid mogę..

Cieszcie się objawami, ja to powoli się denerwuje, że mam takie marne.. nietypowe jak dla mnie.
 
Pierwsza ciaze straciłam mając 18 lat a core urodziłam mając 20, wiek o niczym nie świadczy. są kobiety dojrzalsze w wieku 18 od tych 30 letnich.

Poleccie jakiś fajny film, bo nic wybrać nid mogę..

Cieszcie się objawami, ja to powoli się denerwuje, że mam takie marne.. nietypowe jak dla mnie.
Ja co chwilkę macam piersi bo się boję żeby mniej nie bolały!maja boleć i już!!! Hihi
 
Mlodamama spokojnie jedz!!! Ciesze sie poki mozesz jedzeniem,...

Moj R przed chwila zrobil sobie zupke chinska wzielam od niego doslownie 3 makarony i po 5 minutach zwrocilam wszystko....
Meczy mnie to strasznie ale nadal rzygam z usmiechcem na ustach:p
 
reklama
Pierwsza ciaze straciłam mając 18 lat a core urodziłam mając 20, wiek o niczym nie świadczy. są kobiety dojrzalsze w wieku 18 od tych 30 letnich.

Poleccie jakiś fajny film, bo nic wybrać nid mogę..

Cieszcie się objawami, ja to powoli się denerwuje, że mam takie marne.. nietypowe jak dla mnie.

Myślę o jakimś filmie, ale cos nie mogę przypomniec sobie tytulow. Ogladalam ostatnio swietna komedie z reese witherspoon czy jak to się pisze. Grała tam policjantke i miała eskortowac Zone bossa maffi. Płakałam że śmiechu!!
 
Do góry