reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam sie i ja

Truskawka i Karolina trzymam kciuki za wizyty.Harmony sa i u nas w niemczech robione.Kosztuja 300 Euro

Aga ja przy przeziebieniu mialam takie plamienia z nosa jak mocno i czesto smarkalam. Ale ta Fontanna niepokojaca

Bulkasia super gratuluje kopniakow.ja tez od czasu Do czasu Dostaje kopniaka lekkiego

Morela, Wendy,Joanna kciuki za wizyty

Za zaraz myje wlosy i lece Do pracy i tqk Do 20-stej. Troche kreci Mi sie w glowie dzisiaj oby to przeszlo




f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Aga myślałam, że więcej tej krwi miałaś. W takim razie faktycznie też bym się nie przejęła.

Ciekawe jak to z naszymi brzdącami będzie hehe, pewnie się czegoś dzisiaj dowiem, wiadomo, że nie na 100%, ale jednak. Mojej siostrze na tym etapie ciąży już powiedział płeć - dziewczynka. Siostra jest jakieś 4-5 tygodni przede mną.
 
Morela, Wendy- trzymam kciuki. Ja mam prenatalne na 15 dzis, siedze poki co w pracy i miejsca sobie znalezc nie moge...

Aga- uwazaj, z zatokami to nie przelewki. Kolezanka w ciazy tez z tym walczyla, zalecili jej inhalacje ale z miesiac trwal jej powrot do zdrowia, Tobie zycze szybszej rekonwalescencji.

Tak piszecie o plci swoich maluchow, ze i mi sie myslenie wlaczylo. Wszyscy w rodzinie zycza nam chlopca, bo u nas istny babiniec (i z mojej strony i ze strony mojego G). Ciekawe czy cos bedzie wiadomo po tych badaniach dzisiejszych ;)
 
Vicarika masakra z zylam wspolczuje mi pobrala 4 fiolki szybko i sprawnie a czekalam ok godziny wiec widze ze nie bylo najgorzej teraz jem sniadanko i jade na usg pozatym ze rozbolala mnie glowa z nerwow i glodu to jest ok, choc stresik lekki jest ;)
Dziekuje za kciukasy
Morela [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wendy - zjedz coś słodkiego przed usg (ponoć bardziej pobudza dziecia - takie w każdym razie mialam zalecenie pomiędzy moimi usg prenatalnymi, bo na 1 usg zaspokojne to moje dziecio było) [emoji6].


Karo - współczuję tej pracy do wieczora :-(. Mam nadzieję, że ten kreciolek w główce zaraz minie.


Maniek - ja jestem przewlekle zatokowa... Stąd już olewam niektóre swoje stany :p ;-). Powinnam mieć TK zrobione, i pewnie kiedyś się doczekam. Do tej pory zawsze antybiotyki brałam + wszelkie krople i aerozole. A teraz to wszystko jest niewskazane. Póki mnie kości nie łamią i czachy nie rozrywa - daje rade :-)



Vicarika - kurcze, a nie możesz poprosić o większą igłę? Ja mam genetycznie słabe żyły, i w ogóle ciężko znaleźć jakąś konkretną. Ale o dziwo już dwukrotnie w trakcie ciąży bezproblemowo mi pobrano (ale wcześniej zgłosilam problem i poprosiłam o grubsza igłę).
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za dzisiejsze badania i same dobre wiadomości :)
ja dopiero na 14.30 mam wizytę u gin. A później jeszcze wizyta u endokrynologa

Super że już niektóre czujecie kopniecia ja juz się doczekać nie umie u siebie ;)

Miłego dnia :*
 
Dzięki za kciuki. Na razie jest wszytko ok a wyniki pappy 24.01.

Na usg wygląda wszystko super. Dzidz ma 7cm NT 1.3 serducho biło 163. Doktor obstawia chłopaka ale bardziej pewny będzie gdzieś ok 16 tyg :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
Super Morela - gratuluję [emoji3]

Wyniki pappy masz w moje urodziny - więc będą z pewnością bardzo dobre [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wendy - zjedz coś słodkiego przed usg (ponoć bardziej pobudza dziecia - takie w każdym razie mialam zalecenie pomiędzy moimi usg prenatalnymi, bo na 1 usg zaspokojne to moje dziecio było) [emoji6].


Karo - współczuję tej pracy do wieczora :-(. Mam nadzieję, że ten kreciolek w główce zaraz minie.


Maniek - ja jestem przewlekle zatokowa... Stąd już olewam niektóre swoje stany :p ;-). Powinnam mieć TK zrobione, i pewnie kiedyś się doczekam. Do tej pory zawsze antybiotyki brałam + wszelkie krople i aerozole. A teraz to wszystko jest niewskazane. Póki mnie kości nie łamią i czachy nie rozrywa - daje rade :-)



Vicarika - kurcze, a nie możesz poprosić o większą igłę? Ja mam genetycznie słabe żyły, i w ogóle ciężko znaleźć jakąś konkretną. Ale o dziwo już dwukrotnie w trakcie ciąży bezproblemowo mi pobrano (ale wcześniej zgłosilam problem i poprosiłam o grubsza igłę).
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze ale ciekawe, nie słyszałam o tym, że grubsza igła to łatwiej przy słabych żyłach, warto zapamiętać :)
 
Do góry