reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Super Morela - gratuluję [emoji3]

Wyniki pappy masz w moje urodziny - więc będą z pewnością bardzo dobre [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
:*

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Ewcia a Miłosza kiedy straciliście? Urodził sie w terminie? starszy syn boi sie o maluszka w brzuszku. Kochany
Truskawka powodzenia! Wendy dla Ciebie tez
Aga i za Ciebie kciuki, za trafna rade lekarza
Bulkaasia super pobudka
Ewella powodzenia

Ooo Morela juz gratulacje!
 
Kurcze ale ciekawe, nie słyszałam o tym, że grubsza igła to łatwiej przy słabych żyłach, warto zapamiętać :)
Mało przyjemne - ale poszło już dwukrotnie bez żadnych problemów [emoji5]. Więc ja od teraz tylko takie będę prosiła [emoji5].
Swego czasu oddawalam krew (aż 3 razy, na 4 już nie poszło - wszystkie żyły, w które się wkluwaly popekaly, ale i tak sporo zeszło, a cienkich igielek przecież nie stosują).

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja wczoraj zemdlałam w sklepie, karetkę wezwali, ale na szczęście pojechałam do domciu. Tak się teraz zastanawiam czy przyspieszyc wizyte u gina, bo mam dopiero za dwa tygodnie, nic mnie nie boli wszystko ok, ciśnienie też dobre, po prostu jakaś mega osłabiona jestem, że nie mogę za długo stac, no ale zakupy trza robic.
Ach ta ciąża......:hmm:
 
Morfologia już była słaba jak w grudniu robiłam, także teraz pewnie to samo jest albo gorzej. Ale jak do gina mówię co na to poradzic to on tylko, że na początku to normalne i że więcej jesc owoców i warzyw. Jem ale jakoś efektów nie widzę. A od 1 stycznia biorę ten kompleks witamin falvit mama.
 
A jak cię karetka wzięła to rozumiem dowiozła do szpitala, tam co powiedzieli, co ci zrobili? Bo chyba pewnie morfo było zrobione? Kurcze nie fajnie :(
 
reklama
Nie wzięli mnie karetką, bo wszystko było w porządku i powiedziałam że jade do domu. Oni siłą nie biorą, a ja nie mogę pozwolic sobie na szpital , bo nie mam na to czasu.
 
Do góry