reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
No ładnie Aga zeby tak sie zaniedbac nunu szoruj do tego lekarza i bierz sie za siebie :)
Bo fakt z tym pierszenstwem ale w innych placowkach kobiety w ciazy jednak wchodza pierwsze.
Juz wczodze hura

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia [emoji5]

Jestem typem, który idzie do lekarza jak już coś się konkretnie dzieje [emoji6]. Do tej pory byłam pewna, że to osłabienie, i może rzeczywiście tak jest, a zatoki swoją drogą ..

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Morela, Wendy, powodzenia dziś i cierpliwości.

Aga, kopniaki Ci się należą! Musi się coś dziać, żeby do lekarza dotrzeć? Niegrzeczna dziewczynka z Ciebie! ;) Mam nadzieję, że laryngolog pomoże.

Bulkaasia, gratuluję kopniaków! Cudo! :D
 
Ja już po wywiadzie. Jeszcze usg (najbardziej się doczekać nie moglam) i koniec. Czekam dalej :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Wendy , Morela kciukasy za badania . Ja dzisiaj tez miałam iść zrobić ale wstalam za bardzo glodna i nie dali rady :-D . U mnie laboratorium jest czynne od 7 . Ostatnio bylam o 6:50 a w kolejce juz 15 :-\ . Nastalam sie dwie godziny zanim weszłam . I chyba z tego wszystkiego krew mi nie chciała lecieć 5 wkłuć i wylądowałam na lezaczku bo prawie zemdlałam :-D. Pielegniarka stwierdziła ze moje zyly są gorsze niż u dziecka :-p . Mam nadzieję ze jak jutro pójdę to nie będę miała powtórki .
 
Dziewczyny, z tego, co czytam, to chyba tylko Bulkaasia miała Papp-ę robioną jak ja... Chciałam mieć wynik z opisem w dniu USG, więc krew pobrano mi tydzień wcześniej plus wywiad, a po USG pani doktor wprowadziła wszystko ładnie do komputera i miałam wyniki :)
 
Hej dziewczyny
Ewcia az mi łzy staneły w oczach...niesamowitego masz synka

Mój wie tylko, ze jest dzidzius w brzuchu i tyle, nie sadze zeby to jakos szczegolnie ogarnial, wie ze ma nie skakac po mnie i tyle.

Karolina dlatego ja zdecydowałam sie na nifty, bo sa jednak w Pl robione, przynajmniej moge sobie tam teraz wydzwaniac i ich meczyc. A harmony w usa lub w czechach. daj koniecznie znac jak bedziesz juz miala ten wynik.

Morela trzymam mocno kciuki!! Kurcze ciekawa jestem Twojej pappy, bo tez mialas gesto, mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie wszystko super :*
 
Dzień Dobry :)

Bulkaasia super, że już czujesz ruchy :-D. No ale w końcu bliźniaki :p Ja to pewnie jeszcze z ponad miesiąc będę musiała na to poczekać.

Aga masz nerwy ze stali, miesiąc krwawienia i Ciebie to nie zastanowiło? Wiadomo, że w ciąży różne rzeczy mogą się przydarzyć, ale żeby aż tak długo o_O Mam nadzieję, że pani doktor coś Ci na to poradzi :)

Morela, Wendy kciuki na badania :) Zazdroszczę wam tych wczesnych wizyt, ja do 16 to jajo zniosę. Nawet śniła mi się dzisiaj ta wizyta i w tym śnie wyszło, że dziewczynka będzie. Moje marzenie. Ale jak będzie chłopak to znowu dla Igora będzie lepiej :D
Pappy na razie nie zamierzam robić, chyba, że w usg coś by wyszło nie tak.
 
reklama
Joasiu - to nie były krwotoki. Także nie panikowalam. Katar typowo zatokowy + nitki krwii, później ciut większe plamki. Także.. Dla mnie to jeszcze nie kwalifikowalo się pod stanie pod gabinetem (tymbardziej, że teraz nie wiele rzeczy mogłoby pomóc - a w antybiotyki w 1 trymestrze nie chciałam się pakować). Wyniki krwii miałam o.k. Dopiero ta fontanna z nosa mnie dobila.


Masz identyczne nastawienie do płci jak ja, tj.- odwrotnie do obecnej = marzenie, ale znowu druga taka sama, to lżej i milej dla starszego rodzeństwa [emoji3]


Powodzenia na badaniach [emoji110][emoji110]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry