reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Morela super, gratulacje :):):)

Joanna ja tez mialam usg w 12t2d (o ile dobrze Ci działa suwaczek) i juz dało sie podejrzec co jest miedzy nogami, wiec jak sie dzidzius ulozy dobrze to moze u Ciebie tez bedzie widac. Ja na 100% bede wiedziec do 2 tyg.

Ania@ tez bym poszła na morfologie, bo moze brakuje czegos co mozna łatwo uzupełnic ;)
 
No to tak w tej sytuacji to rzeczywiście morfo warto zrobić i jak wyżej wspomniane ciśnienie. A co do sformułowania że nie masz czasu na szpital, trochę niefortunne biorąc uwagę że chodzi nie tylko o twoje zdrowie ale też dziecka...
 
Wendy - super - gratuluję [emoji3][emoji3][emoji3]
Jeszcze może sie coś zmienić w kwestii płci [emoji6], a jeżeli nie.. to dobrze wychowuj zięcia (ów) dla lipcowych księżniczek [emoji3] _ będziesz miała tutaj całą listę do wypatrzenia [emoji6]


Anka - może ja nie jestem najlepszym przykładem jeżeli chodzi o wizyty lekarskie, ale.. Nie zemdlalam [emoji14]. Do tego jak masz złe wyniki morfo, to jednak warto by było lekarza dłużej pomeczyc w kwestii ich poprawy. Tłumaczenie dr-a, ze to " normalne " nie jest normalne. Zmień lekarza z gina na lekarza pierwszego kontaktu i tam się udaj z tymi wynikami. Możliwe, że on więcej poradzi.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak Aga zawsze jest jakies pocieszenie i uwazaj bo Ty jestes najblizej hihi
A chlop bedzie wysoki przystojniak to jakas madra ksiezniczka by mu sie zdala,co by nim kierowala dobrze [emoji6] oj tesciowa ze mnie chyba nie bedzie najlepsza, szkoda tylko,ze syn kocha mocniej niz córka ale za to krócej...[emoji20]

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wendy - no wiesz.. U mnie ponoć Dziolcha była widziana [emoji3][emoji6]
Predyspozycje na wysokie dzieci też mam - także będzie dobrze [emoji6]
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak się tylko przypominam że jestem i codziennie Was czytam,
Doła mamy ostatnio,bo nasz synek nadal nie chce chodzić,myślimy też ze jego rozwój jest lekko opóźniony,jeździmy po lekarzach,narazie nic nam nie chcą konkretnego powiedzieć,w przyszłym tygodniu konsultacja i zaczniemy znów rehabilitację,może to coś da.córka przywlokla z szkoły jakiegoś wirusa i mały do tego nocek nie przesypia i znów bo dusi kaszel.Jak zacznie sam chodzić chyba się poplacze że szczescia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wendy gratuluję! Też mam termin na 21.07;)

Tea80 mam nadzieję, że z synkiem będzie dobrze i że nadgoni opóźnienia (moj chrzesniaczek zaczął chodzić ok miesiąc temu, w kwietniu kończy dwa latka -chodzil na rehabilitację i to chyba pomogło, wczesniej chodził na klęczka, jak w kościele). Dobrze że rehabilitujecie synka,ważna rehabilitacja i specjalista, żeby ocenił rozwój.

Aga_k_m jak po wizycie, masz jakieś zalecenia co zrobić z nosem?:) pytam, bo mi przy smarkaniu pekaja chyba naczynka w nosie (tylko to ignoruje, tak jak Ty wczesniej;))
 
Do góry