reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Część dziewczynki. W piątek prenatalne jakiś taki stresik mnie dopadł.
Jeśli chodzi o imiona u mnie to: Wojtuś, Bruno a dziewczynka Iga, Pola, Lenka, ale najbardziej Antonina ( tośka)
 
Hej witajcie

Ola W witam

Morela oby sie szybko polepszylo

My nad imionami sie Narazie tak az bardzo niezstanawialismy sie.tzn dla chlopaka ja bym chciala Henry a M. Eryk ale te juz mielismy w poprzedniej ciazy wybrane gdyby chlopiec byl a dla dziewczynki Jakos nic Narazie niemamy

Ja zalatwilam dzisiaj moja druga prace ktora Robie Co dwa tyg i pomimo ze usnelam wczoraj Chyba kolo 01:30 w nocy to i tak fit jestem.wczoraj pospalam Do 11 w poludnie.ogarnelam Troche mieszkanie.M lazienke i obiad i popoludniu mielismy gosci. Ci pojechali polozylam mala i zasnelam na sofie na jakies Pol godzinki i Potem Jakos Do 01:30 sie meczylam.poloze sie teraz na godzinke i Troche odpoczne.M na popoludnie Do pracy i pichci w kuchni bigos na swieta. Ja od Jutra Do piatku Do pracy wiec czasu napewno na nic niebedzie

Trzymam kciuki za wizytujace

Milego dnia zycze


f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Siedze wlasnie w kolejce do gina i zeby sie nie stresowac to czytam wasze wpisy ;)

Co do imion- sami nie wiemy. Z jednej strony podobaja mi sie takie "zwyczajne" imiona jak Paweł czy Joanna, a z drugiej tak sobie myslimy, ze moze jakies fantazyjne i charakterystyczne byloby lepsze. Co doradzacie? Nie mamy jeszcze dzieci wiec decyzja jest trudna ;)
 
Hej :) musze dzisiaj troche poczytać co tam naskrobałyscie bo nie bylo nawet czasu zeby Was odwiedzić[emoji14]wielkie sprzątanie , zakupy itd :) juz w czwartek prenatalne i taaaaki stres ze hoho :D wspominalyscie o imionach[emoji14]więc u mnie dla chlopczyka Bartuś albo Filipek a dla dziewczynki Amelia[emoji14]
Kciuki za wizytujące dzisiaj i miłego dzionka [emoji178]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luandzia, aim - dzieki za ciekawe spostrzezenia :) przydadza sie wszelkie wskazowki :)

A ze teraz to imie nie jest popularne, to nie mialam bladego pojecia ;)
 
reklama
Odniosła się to tego imienia bo pisała o nim Maniek. Chodziło mi o to ze imię które wydaje się nam niezwykle potem okazuje się całkiem popularne. Mnie osobiście to nie przeszkadza moja córka nosi super popularne imię Zuzia . Co do "nieszczesliwych" imion to pamiętam ze mój dziadek tak mówił o imieniu Helena żeby nie dawać dziecku ,ale ja nie wierzę w takie rzeczy .

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry