reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja teraz kupowałam w sklepie Mivo. U mnie jest tyle dobrze ze nawet jak nie trafię z rozmiarem ze starszą to jest dobre na młodszą [emoji6]. Rozglądam się też za czymś ciążowym ale sobie jakoś trudniej kupić niż dziecku.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja teraz kupowałam w sklepie Mivo. U mnie jest tyle dobrze ze nawet jak nie trafię z rozmiarem ze starszą to jest dobre na młodszą [emoji6]. Rozglądam się też za czymś ciążowym ale sobie jakoś trudniej kupić niż dziecku.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Kiedyś też kupowałam w mivokids :-)
Wszystko ok było :-)

Z ciazowymi też nie trafilabym, zresztą nic mi się nie podoba i z tego względu kupuję normalne z tym, że oversize :-)
 
Cześć Babeczki,

jeszcze 3 dni i mam "wolne" - w czwartek i piatek wybieram opiekę. Trzyma mnie to przy zyciu - bo po spokojnym weekendzie - dzisiaj znowu mnie mdli i haftam płynami. Licze na to, że za godzinkę będzie już o.k.

Morela - nadal Cie trzyma? Biedna. Zdróweczka życzę.

Ewcia - ale Wam fajnie wyszło z tymi imionami :). My drugiego nie nadajemy - z racji długiego nazwiska (a i sami drugich imion nie posiadamy) ;).

Kasiulka, Ewcia - i mi się podoba Mikołaj i Miłosz :yes:. Ale podoba mi się też Igor, Iwo (Jaga ma w klasie kolegę - cudny chłopczyk), i kilka innych. Cos czuje, że znowu księga imion pójdzie w ruch :laugh2:

Misia - współczuję tego uziemienia Męża - z pewnościa nie jest mu łatwo (fizycznie i psychicznie) - duzo sił i cierpliwości Wam obojgu życzę.
 
Aga raz mniej raz bardziej ale trzyma. Bardzo pilnuje tego co jem. Wczoraj pofolgowałam no i mam za swoje. Dziś dieta. Ryż z marchewką :(

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Hej dziewczyny
Morela współczuje przejsc żołądkowych, mialam cos takiego w 1szej ciazy, to nie było od zadnego zatrucia, tylko wlasnie jak cos za duzo zjadłam czy nie daj boze w restauracji to wlasnie od razu zoladek :/

AIM ja na razie chodze w getrach, na wiosne pewnie bede smigala w sukienkach/tunikach, ale jedne dzinsy by sie przydały, bede polowac :) na stronie hm sa te co ja chce, ale kurcze boje sie w ciemno kupowac rozmiar, tym bardziej, ze trzeba im to odsyłac poczta a nie mozna juz oddac w sklepie, bez sensu troche.

Aga ja tez juz sie nie moge doczekac wolnego, w srode chyba sobie zrobie wolne, zeby ogarnac pranie takich pierdół jak posciele i chodniczki oraz choinke, w czwartek lekarz, a w piatek juz biore sie za pieczenie ciast :)

Co do imion meskich syn ma na imię Mateusz, lubimy proste imiona, jak teraz bedzie synek to podoba nam się Wojtek, ewentualnie Wiktor, ale maz napewno odrzuci, dla niego to zbyt wydziwiane, hmm mnie sie podoba bardzo Krzysiu, ale niestety mamy juz osobe w rodzinie o takim imieniu i nazwisku, wiec odpada :(
 
Hejka:-)

Za mna mega dziwna noc jutro prenatalne i caly czas mi sie snilo cos, ze mam badanie i ze wyszlo ze moje dziecko ma chore stopy i trzeba amputowac...maskra ale glupoty.

Morela lacze sie w bolu tez ciagle uwazam na to co jem bo jak przesadze to maskra 0 tluszczu i kwasny rzeczy..nie wiem kiedy to minie i czy w ogole bo u mnie juz 12t2d...

Co do spodni polecam jeginnsy :-)

My nadajemy dziecku 2 imie bo mamy bardzo popularne nazwisko .Oboje lubimy polskie nie wydziwiane imiona nasz syn to Jan Stanislaw.


010igov3fkey3mez.png
 
Maziajka - Ty to masz sny [emoji43].
Ja mam 2 tyg do prenatalnych. Wcześniej nie miałam robionych, więc koniecznie zdaj nam relacje "po".
Dzisiaj idę na wizytę do gina - a przynajmniej taki jest plan (ale to dopiero wieczorem).
Piękny zestaw imienny ma Twój Synek [emoji5]



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Morela współczuje przejsc żołądkowych, mialam cos takiego w 1szej ciazy, to nie było od zadnego zatrucia, tylko wlasnie jak cos za duzo zjadłam czy nie daj boze w restauracji to wlasnie od razu zoladek :/

AIM ja na razie chodze w getrach, na wiosne pewnie bede smigala w sukienkach/tunikach, ale jedne dzinsy by sie przydały, bede polowac :) na stronie hm sa te co ja chce, ale kurcze boje sie w ciemno kupowac rozmiar, tym bardziej, ze trzeba im to odsyłac poczta a nie mozna juz oddac w sklepie, bez sensu troche.

Aga ja tez juz sie nie moge doczekac wolnego, w srode chyba sobie zrobie wolne, zeby ogarnac pranie takich pierdół jak posciele i chodniczki oraz choinke, w czwartek lekarz, a w piatek juz biore sie za pieczenie ciast :)

Co do imion meskich syn ma na imię Mateusz, lubimy proste imiona, jak teraz bedzie synek to podoba nam się Wojtek, ewentualnie Wiktor, ale maz napewno odrzuci, dla niego to zbyt wydziwiane, hmm mnie sie podoba bardzo Krzysiu, ale niestety mamy juz osobe w rodzinie o takim imieniu i nazwisku, wiec odpada :(

Hejka:-)

Za mna mega dziwna noc jutro prenatalne i caly czas mi sie snilo cos, ze mam badanie i ze wyszlo ze moje dziecko ma chore stopy i trzeba amputowac...maskra ale glupoty.

Morela lacze sie w bolu tez ciagle uwazam na to co jem bo jak przesadze to maskra 0 tluszczu i kwasny rzeczy..nie wiem kiedy to minie i czy w ogole bo u mnie juz 12t2d...

Co do spodni polecam jeginnsy :-)

My nadajemy dziecku 2 imie bo mamy bardzo popularne nazwisko .Oboje lubimy polskie nie wydziwiane imiona nasz syn to Jan Stanislaw.


010igov3fkey3mez.png
Dzięki dziewczyny. No jest to mega uciążliwe. Ale mam nadzieję, że to siemię lniane pomoże wreszcie.



km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Hej. Ja jestem w 11tc5d (w srode mam 12tc) i jutro mam badanie prenatalne. Na razie jestem spokojna. Bardziej sie boje, ze dziecko sie nie ułoży i badanie bedzie bez sensu.. a jak to jest z testem pappa- wyniki sa od razu po pobraniu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry