reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Samotnaja glowa do gory teraz bedzie juz lepiej musi byc

Maziajka mam przeczucie na chlopaka cos mi sie wydaje ze ja samych chlopow bede miala.

Lilith nie podejrzewalam Cie o taka ilosc tatoo :) mi jak wiek dojrzewania minal to i chec posiadani tatuazu poszla w zapomnienie choc takie na karku pod wlosami lub za uchem lub na nadgarstku bardzo.mi sie podobaja, szczegolnie jak maja jakies ukryte znaczenie tak jak u Agi z jagodami :) Twoje to tez pewnie podpisane historiami roznymi.

My dzis zrobilismy ostatnie zakupy prezentowe z glowy teraz tylko wyjazd do rodzicow w czwartek i swieta czas zaczac


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sylver a przypomnisz w jakim wieku masz dzieciaczki? Co do mieszkań to teraz pełno sie pobudowało nowych i jest w czym wybierać. Moja sugestia to patrzcie aby nie było nad ani w pobliżu żadnego lokalu, my tak mieszkaliśmy 6 lat nad siłownia :/ ehh co do tych winek to faktycznie trzeba sie będzie kiedyś umówić jak juz skończymy karmienie :) w Krakowie jest dużo fajnych miejsc na wyjścia ;)

Samotnaja bardzo mi przykro :( dobrze ze sie mężowi nic nie stało. Natomiast z autem faktycznie problem jeśli macie tylko jedno i to jeszcze przed świetami :/

Lilith mam pytanie czy u ciebie na detektorze tez zawsze jest podobny puls dzidziusia? U mnie prawie zawsze jest tak od 125 do 135, ostatnio tez jest dźwięk serduszka.
Co do imion to z zagranicznych laila czy leila bardzo mi sie podobają, w sumie jak napisałaś o Martynie to tez mi sie bardzo podoba :D

AIM a jakie kupiłaś te ciążowe spodnie? Takie z pasem? Ja szukałam tych z gumka po bokach ale nie było :/
 
Witam,

Sanotnaja, najważniejsze, że mężowi nic się nie stało.

Widzę temat imionowy :-)
My już mamy wybrane, tradycyjnie pozostajemy przy literce M.
 
Wendy z wiekiem mi to nie mija. Nadal marzą mi się nowe cuda ale teraz czas zabrać się za końcówki i poprawki a potem daty.. Na karku mam datę rocznicowa pod kodem kreskowym :)

Truskawka jest stale mniej więcej. W tej ciazy i poprzedniej było ni mniejsze niż 150 i niexwieksze niż w zaokragleniu 170. Głównie 160. Ale z synkiem miałam niskie właśnie. Zobacz jeszcze na tych innych ustawieniach, co pokazuje. Słyszysz serduszko? Aż miło!


Ewcia zastanawiałam się kiedyś nad tym Waszym M. Fajnie, że się pokazalas.

Plomba mi dzis wypadła.. W zasadzie ja wytargalam nitka i popuchlam troszkę. Jutro dentysta na emergency i pewnie antybiotyk. Juz w poprzedniej ciazy mnie ostrzegał, że jak zacznie się coś dziać to do rwania..
 
Hej. U mnie choinka już stoi. Źle się czuję i dlatego nie odzywam się za często. Coś mi zaczęło dolegac z żołądkiem . No i przy mężu muszę latać bo siedzi biedaczek i już go pupa boli. Nam się w piątek samochód popsuł męża. Dobrze że mam jeszcze swój, dziś już patrzyliśmy na większe bo oboje mamy trzydrzwiowe, trzeba wymienić na większy chociaż jeden.
Co do imion to u nas ciężka sprawa, nie mamy nic na oku, jeszcze chyba przyjdzie na to czas.
Chciałam się z wami podzielić nowina. Moja koleżanka urodziła córkę 58 cm i ponad 4 ku, a całą ciążę jej mówili że za mala, a na ostatnich pomiarach była poniżej 3kg. Kolega mówi że jakby nie był przy porodzie to by nie uwierzył. Także jeśli chodzi o usg to tyle się wypowiem- żeby nie było chodziła do super ponoć specjalistow :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith, samo z siebie wyszło :-)
Dla Maciusia do samego końca nie wiedzieliśmy. K.drugie imię dał po sobie.
Z Mikołajem, nic się nie podobało, a potem pomyślałam, że może też na M. No i stąd Mikołaj, a drugie przypadkiem też pasowało. Mikołaj urodził się w dniu beatyfikacji JPII i stąd Karol :-)
Z Miłoszem już byliśmy wierni"tradycji", a drugie wzięło się po prostu, bo mi się podobało i gdyby nie nasze "M'ki" byłby Kajetan :-)

Ja czytam Was, ale siedzę "za krzakami"

Eh... Mikołaj żniw zaczął płakać, że ucho Go boli :-(
I znów jutro do lekarza.... :-(
 
Ja też walczę z żołądkiem. Siemię lniane pije może pomoże.

Co do imion to jak dziewczynka to będzie Lila a jak chłopak to jesteśmy w czarnej d***e bo żadne imię mi się nie podoba. Musi być krótkie bo mamy długie nazwisko. Tymon ja bym chciała jedynie ale mąż nie chce :( więc lepiej żeby była dziewuszka.

Mam już Lenkę to i Lila by się przydała :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Samotnaja współczuję i mam nadzieje ze kolejny rok zacznie się bardziej pomyślnie. Co do imion to ja mam już Zuzie i Helenę [emoji9] Jeżeli będzie znowu dziewczynka to może Zosia albo Łucja, dla chłopca propozycji brak. Dzisiaj już troszkę lepiej te czopki chyba pomagają ale staram się nie brać więcej niż raz na dwa dni. Dzisiaj aż wstyd się przyznać ale pierwszy raz kupiłam coś w sklepie internetowym (nie mowie o allegro) buty dla mojej córki mam nadzieje ze będą dobre (zawsze można odeslac) i ze ten sposób robienia zakupów się sprawdzi bo na chodzenie po sklepach nie mam siły.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Morela i u mnie żołądek dziś coś szwankuje, ale to wszystko przez bigos :p

Kasiulka, cóż mam napisać,:-)
ładne imiona :-)
U nas teraz Matylda albo Mateusz.
A czy chłopiec czy dziewczynka dowiemy się przy porodzie.

Luandzia, ja Młodemu przede wszystkim przez internet zamawiam, w sklepach stacjonarnych przy okazji. Buty mogę polecić z eobuwie. Zdarzyło się zareklamować i bez problemu reklamacja uznana
 
Do góry