reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Agness ja też od razu nie słyszałam serduszka bo lekarz to samo powiedział co Tobie. Dopiero 9+1 usłyszałam i to chwilkę :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
reklama
Agness, mi lekarz to samo powiedzial. Pokazal tylko na zblizeniu jak serduszko pika a sluchac bedziemy przy kolejnej wizycie za 4 tygodnie.
 
Cześć Dziewczynki,

Zła nocka za mną. Obudziłam się po 2:00. Zaczęłam myśleć o pracy, w sensie co mnie dzisiaj czeka (odbiory robót) i już usnąć nie mogłam. Przed 3:00 poszłam się wykąpać. Włosy wysuszylam, wyprostowalam, po czym przed 4:00 wróciłam do łóżka. Tak mnie scielo - że wstać nie mogłam. I teraz siedzę w pracy struta na maxa... A zaraz na budowę mam z szefem jechać, buuu... Jeden jego komentarz w moim kierunku i wyskakuje z informacją o ciąży.

Samotnaja - bardzo mi przykro z powodu śmierci dziadka :-(. Tule mocno :-*


Agness - gratuluję udanej wizyty :-)


Co do serduszka, to ja na poprzedniej wizycie (7 tc) jedynie widziałam pikanie. Nie pamiętam od którego tc poprzednio mi gin wlaczala dopplera.


Jeżeli chodzi o leki które bierzecie (łącznie z wapnem) to nie pogadam. Ja jedynie Femibion, apap, nospe i magnez mam do użytku w czasie ciąży. Gdzie generalnie tylko Femibion regularnie biorę. Reszta w razie potrzeby.



No i jadę....

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja. Aga powodzenia w pracy podziwiam,ze jeszcze Ci sie chce wstawac. Ja to chyba leniwajetem , wmawaim sobie,ze juz sie napracowalam i czas odpoczac [emoji12] a co tam mi po emeryturze,ktora i tak potem mi pisio...zabiora bo stwierdza,ze pracowalam w zlej istytucjiz e zlymi ludzmi i na pewno robilam cos nie tak a szkoda gdac.
A co do sluchania serduszka to ja slyszalam wlaczyl mi lekarz na 2 sekundy doslownie takze slyszalam bilo slicznie i nic nie mowil zeby nie mozna bylo.
Gratuluje udanych wizyt.
Pozdrawiam i zbieram sily do mycia okien [emoji6]

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Agnes gratulacje:-)

Aga milego dnia w pracy mimo wszystko!! A szefem sie nie przejmuj!

Wendy83 mi okna na szczescie umyla przyjaciolka:p

Ja dzisiaj zaliczylam.porannego rzyga a juz myslalam ze to koniec:-)
 
Agnes Gratulacje

Aga oby dzien w pracy szybko przelecial. Ja Do do soboty wolne i of poniedzialku znowu Power. Ciezki bede miala tydzien

Wendy ja juz prawie wszystkie okna gotowe tylko jedno ogromne w salonie Mi zostalo.mroz dzisiaj u nas odpuscil wiec moze jutro dam rade i te ostatnie

Ja wyszykowalam mala. Umylam wlosy i mezu robi nam sniadanko

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Hej dziewczyny
Ja o 11.15 mam wizytę dziś, juz zaczynam sie stresowac.
Co do słuchania serduszka to mi tez 2 lekarzy mówiło, ze nie zaleca sie tego robic do konca 1szego trymestru, zeby nie zakłucac pracy serca dziecka. Wazne, ze widac na usg jak pulsuje.
Trzymajcie za mnie kciuki :)
 
Hej dziewczyny
Ja o 11.15 mam wizytę dziś, juz zaczynam sie stresowac.
Co do słuchania serduszka to mi tez 2 lekarzy mówiło, ze nie zaleca sie tego robic do konca 1szego trymestru, zeby nie zakłucac pracy serca dziecka. Wazne, ze widac na usg jak pulsuje.
Trzymajcie za mnie kciuki :)
Truskawka kciuki zacisniete [emoji110][emoji110]
Ja tez mam dzisiaj wizyte,czekam juz przed gabinetem ale lekarz sie spoznia wiec nie wiem kiedy wejde...

xnw43e3k256g9p2p.png
 
reklama
Truskawko trzymam kciuki, bedzie dobrze;-)
Ja sie stresuje tak minimum do 16 stej, bo wizyta pozno. To takie byc czy nie byc... dziwnie sie czeka na taka wizyte:/ generalnie w necie juz wyszytalam ( glupia ja), z tych objawow ktore mialam to raczej nic z tego. To czekanie to najgorsza sprawa teraz:-/ strasznie bym chciala z wami zostac....
 
Do góry