reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Liluli i Truskawka trzymam kciuki!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Dziewczyny dziś mybelly przysłał mi , że zaczęłam 9 tydzień i że teraz poronienia zdarzają się dużo rzadziej. Niby nic. Tylko info a jaka radość w moim sercu i trochę więcej spokoju :) :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Truskawka Liluli Katanka kciuki!!

Katanka dokladnie z okolic Tychow:-) mam nadzieje ze jednak mimo wszystko bedzie u Ciebie ok!!

010igov3fkey3mez.png
 
Dzięki dziewczyny, Liluli i Katanka tez mocno za Was trzymam!!
Morela tez jestem na bellybest i wydaje mi sie, ze te opisy rozwoju sa duzo na przystost, troche nie wierze, ze zarodek ma juz 2,5 cm
 
Wróciłam. Muli mnie na maxa - ale nadal nic nie powiedziałam Szefowi (czekam do kolejnej wizyty.. A przynajmniej próbuje).


Liluli, Truskawka, katanka, Kasiulka - kciukasy zacisniete za Wasze dzisiejsze wizyty [emoji110] [emoji110]

Edit:
Wyczytałam już, że Kasiulka "po".
Gratuluję pozbycia się stanu zapalnego... Ale jakie dodatkowe badania?? Hmmm. Cos się dzieje?


Paalina - ale szybciutko Ci ten weekendzik w Pl zlecial. Dopiero co go planowałas [emoji2].
Jak wrażenia Rodzinki na dobrą nowinę?


Karo - to odpoczywaj i relaksuj się ile wlezie na tych ostatnich dniach przed pracą ;-). Ja właśnie boję sie L4 z racji tego, że wiem, ze się totalnie rozleniwie, a to do niczego dobrego w moim przypadku nie doprowadza [emoji6]. Stąd ciągnę ile się da. Napewno na ferie będę chciała mieć wolne, co by z Młodą spędzić trochę czasu.

Maziajka - bidulo - znowu Cie męczy? Kurcze.. A co lekarz powiedział na te twoje wymioty? czytałam o osłabionych nerkach, ale.. Coś poza plynami Ci polecił?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim.
Noc straszna, tzn sny które miałam :sad:. Pierwszy ,że zaczęłam krwawić i bliźniaki wypadły mi jeden po drugim takie około 10 cm. Wylam z bólu i żalu. Kolejny sen ,że urodziłam dziewczynkę po druga niestety nie dała rady, bo za wcześnie a ta pierwsza tylko 27% szans miała. :no::no2:
Strasznie się czuje dziś... tak na duszy i na sercu ciężko...:frown::frown::frown:

Lilith mieszkam w Londynie od ponad 8 lat. To moja 4 ciąża tutaj, z tego 3 i 4 poroniłam w tym roku. Poroniłam trochę badań i w końcu się udało :tak: A Ty skąd z UK?

Maziajka ,Agness i samotnaja gratuluję cudnych Maluszków!!!
Truskawka , Liluli i Katania trzymam kciuki za wizytę ;)
 
Ostatnia edycja:
Bulkaasia - jeju...jakie koszmary Cie nawiedzily [emoji32][emoji44], współczuję. Nie dziwię się, ze dziś Ci ciężko. Ja też bym nie mogła dojść do siebie po takich obrazach.. Pocieszeniem jest, to, że na ogół większość rzeczy/sytuacji , które nam się śnią oznaczają ich odwrotnosc, więc...głowa do góry [emoji8].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) ja się witam jeszcze z łóżka ;) młody nie dał mi w nocy pospac, glodomor jeden ;/

Bulkaasia sny się czyta odwrotnie więc na pewno wszystko będzie dobrze :)

Kciuki za kolejne wizyty dzisiaj i super że wszystkie wizyty od rana wyszły dobrze :)
 
Do góry