reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Cześć :)
Noc w plecy bo jak obudziłam się o 2 na siku to już zasnąć nie mogłam. Do tego syn przyszedł do naszego łóżka i wiercil się strasznie. Budzik o 6 i czas do pracy jak zombie, ehhh....
Joanna a Ty nie byłaś na Mamusiach styczniowych 2017?

Lilith dużo czytałam o tym podkradaniu, bardzo się boję :(

Maziajka trzymam kciuki i czekam na pozytywne wieści ;)

Byłam, ale nie wyszło. Tak mi się wydawało, że skądś znam Twój nick i też pomyślałam o styczniówkach ;)

Dzisiaj rano przy wstawania zakulo mnie w brzuchu na tyle mocno ze musialam na chwile usiasc do tego poczilam sie jakbym miala zaraz zemdlec, kuje mnie do teraz ale juz nie tak bardzo, jest to normalne mialyscie tak? Dodam ze nie krwawie i jestem w 8 tc.

Myślę, że takie kłucia są normalne. Teraz macica się rozciąga i raz będzie kuło a raz będzie bolało jak na @. Mnie też kuje i to zazwyczaj jak leżę i próbuję się przekręcić lub wstać z łóżka.
 
Hej dziewczyny. Ja mam dzis totalny kryzys formy. Wczoraj przespalam caly wieczor, w nocy jak zabita, a rano nie moglam sie zmusic zeby wstac z lozka. Teraz znow mnie dopada spadek energii. Macie na to jakas recepte? ;)
 
Lilith średnio zadowolona dzidź ciągle mniejszy niż wychodzi z om martwię się o rozwój. Serduszko było eleganckie. Lekarz powiedział że to normalne bo mógł być trochę pod kątem. Wychodzi mu 8t a powinno 8t6d. W czwartek popytam lekarza prowadzącego.
ŻonaGraja o kurcze współczuję, nie powinnaś takich stresów przechodzić.
Samotnaja &&&& mocno trzymam.
Maziajka uwielbiam jak dziecko ma jakaś pasję. Człowiek musi mieć jakąś, bo inaczej jego życie jest niepełne. Ja ciągle szukam.
Powodzenia wizytujacym.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. dzieki, ze pytasz truskawko. u mnie w sumie bz, brazowe plamienia plus nie wiem czy to skrzepy...ale nieprzyjemna wydzielina. nadzieja wygasa, ale nie bylam na IP. ostatnio lekarka powiedziala, ze we w tak wczesnej ciazy nie pomoga mi nic. Lepiej przeczekac, zeby uniknac lyzeczkowania (a ze ja ostatnimi czasy mialam dosc sporo roznych zabiegow, kolejne mnie przerazaja). Poza tym nic mnie nie boli, nie kluje itp. Jutro wizyta i usg
 
Joanna84-84 tak właśnie myślałam. Mi też wtedy nie wyszło i proszę znów się spotykamy :) Cieszę się bardzo, że teraz jest ok. Który to tc i na kiedy masz termin?
 
Mimi888 - ja mam bóle od 5 tygodnia ciąży, a więc od samego początku, nieraz boli tak że nie śpię w nocy, dwa razy wylądowałam już na IP przez to. Lekarz powiedział, że ciąży nie nosi się w plecaku i czasami może zaboleć :) Każda ciąża jest inna. Bierzesz jakieś leki? Duphaston? Luteine? Zrobiłabym sobie na twoim miejscu profilaktycznie badanie progesteronu. U mnie na początku był bardzo niski i lekarz mówił że możliwe iż stąd te bóle :)

Katanka - leć do lekarza, niech Ci przepisze Luteine albo Duphaston, krwawienie może być spowodowane niskim progesteronem. Który to tydzień? Nie ufaj wszystkim lekarzom, nie każdy jest dobry w swoim fachu.
 
Mimi888 - ja mam bóle od 5 tygodnia ciąży, a więc od samego początku, nieraz boli tak że nie śpię w nocy, dwa razy wylądowałam już na IP przez to. Lekarz powiedział, że ciąży nie nosi się w plecaku i czasami może zaboleć :) Każda ciąża jest inna. Bierzesz jakieś leki? Duphaston? Luteine? Zrobiłabym sobie na twoim miejscu profilaktycznie badanie progesteronu. U mnie na początku był bardzo niski i lekarz mówił że możliwe iż stąd te bóle :)

Katanka - leć do lekarza, niech Ci przepisze Luteine albo Duphaston, krwawienie może być spowodowane niskim progesteronem. Który to tydzień? Nie ufaj wszystkim lekarzom, nie każdy jest dobry w swoim fachu.
Bylam na izbie przyjec w niedziele i dostalam duphaston. biore go caly czas. ale z lezeniem ciezko, bo mam 3 latka w domu... a jest chory i do przedszkola nie chodzi.
 
reklama
Mimi kłucia są raczej normalne w ciazy, jesli to masz po boku brzucha to moze cos sie zaczeło naciągac. Mnie dzis przy wydmuchiwaniu nosa taki ostry kłujący boł złapał, ale się tym nie przejmuje.

Katanka jesli jutro masz usg to i tak juz nic innego nie zrobisz. Jedynie co to mogą Ci jeszcze luteine przepisac i oszczędny tryb zycia. Ja mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i to tylko jakis krwiaczek pękł. Wiele dziewczyn z tego co czytałam ma krawienia, niekóre naprawde bardzo obfite i jakoś donoszą ciąze i wierze, że Ty jestes też jednym z takich przypadków :)
 
Do góry