reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

A tydzien sie zaczal 9.
Czekam na dobre wieści z wizyty :) I nie poddawaj się, ja sama ciężko przechodzę ciążę, co chwilę napotykam na nowe problemy :) bóle, niski progesteron, zapalenie pęcherza - antybiotyk, krwiak, bakterie w wymazie - antybiotyk 2, a po tygodniu przerwy chyba znowu będzie antybiotyk, bo bakterie się nie zwalczyły do końca :( Trzeba myśleć pozytywnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny - dziś już mi chyba troszkę lepiej...:happy2:
Bardzo Wam dziękuję za każde słowo- czasem na prawdę się zastanawiam, że może to ja jestem jakaś dziwna - więc każde poparcie z waszej strony daje mi pewność,że ja to akurat w całej tej kołomyi jestem najnormalniejsza ...
Co do mojego Teścia - on jeśli zaczyna takie akcje to zawsze jak nie ma mojego w domu, oczywiście Mąż nie pozostawił tego bez odzewu - bo jakby zostawił- to ja też bym zostawiła ale jego :) a że w tej ciąży wybuchowa być potrafię , bo mógłby jeszcze w łeb oberwać...:angry:

Nie będę się stresować... bo to bez sensu- znając Teścia - za dwa czy trzy dni już będzie udawał , że jest ok-ale mam go w du...... No - wiadomo gdzie !
Cały czas zastanawiam się nad jakimś rozwiązaniem - chciałabym bardzo moc zacząć żyć jak normalna rodzina- wg własnych zasad, a nie ciągle pod czyjeś dyktando...ale zobaczymy... Nie mogę też niestety podejmować zbyt pochopnych decyzji...:confused:

Siedziałam sobie wczoraj i myślałam o jakimś ogarnięciu tego pokoiku- coś muszę zrobić byśmy mogli pomieścić się wszyscy- tylko jak sobie liczę koszty- nawet po najmniejszej linii oporu to :oo::baffled:...
Tym bardziej , że tydzień temu dorzuciliśmy się do remontu łazienki....
Finanse mnie jakoś ostatnio wyjątkowo przygnębiają ...
 
ZonaGraja tak jak piszesz nie mozesz sie stresowac.a tescia bym miala w dupie.dobrze ze maz po twojej stronie bo to wazne wedlug mnie

Maziajka super pokoj dla synka.my po swietach chcemy malej odmalowac i odswiezyc

A Do nas dzwonili akurat dzisiaj z Kursu plywania i od soboty moze mala zaczac Kurs. Pomimo ze dopiero mA 3 latka ale uwielbia wode i najwazniejsze ze chce a uwazam ze to wazne by umiec plywac bo sama za dobrze nieumie i mam Respekt przed woda. Ale jestem ciekawa jak dzisiaj zareaguje jak jej powiem

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Cześć dziewczyny

Ja mam urwanie ;) finał szlachetnej coraz bliżej, a jak nam sie wydaje że juz 150% zadań spełniliśmy dla jednej rodziny to koordynatorka dzwoni, ze jakbyśmy mieli pieniążki to panu jakiemuś buty zimowe, innemu kurtkę. A teraz, .ze jest pani z dwójeczkę dzieci, ale nie maja łóżek i śpią na podłodze, aż cieżko uwierzyć ze ludzie dalej żyją w takim ubóstwie. No ale, ogarniamy liczymy zbieramy pieniążki :)

Truskawka widzę orto starej daty, teraz zdecydowanie odradza sie buty z twarda pięta. I ogólnie buty twarde. But musi byc jak najbardziej miękki, podeszwa ma sie zginąć. Cała stopa i wszystkie mięśnie stopy powinny pracować. A twardy but to uniemożliwia.

Tea powodzenia u orto.

Z tym chodzeniem, to wczesnie tez nie dobrze. Moj starszy miał niecałe 10 mcy jak śmigał jak wariat. Ale to głowa bardziej go aktywowała, a nie siła mięśni(choć one tez musiały byc ok na tyle by utrzymać). Ostatecznie miał tak słabe miesnie brzucha. Długo wszystko ćwiczyliśmy.

Mnie nie kłuje, ale ciągną wiązadła jak szalone. Jak za szybko wstanę to nie mogę sie wyprostować, ale jestem durna i lubię ten bol ;)

Maniek ja mam wstać i iść na intensywny spacer ;)
 
Truskawka nie wiem czy to Ty mnie pytałaś w którym tygodniu jestem? Dziś zgodnie z terminu miesiączki jest 7 tydzień 5 dni.
Ja wczoraj odebrałam wyniki morfologi, jest słabo hemoglobina poniżej normy i parę innych parametrów, mocz - bakterie w moczu liczne i ketony obecne. Wiecie co oznaczają te ketony?
A glukoza w normie.
Dzisiaj jeszcze odbieram betę hcg co wczoraj zrobiłam z ciekawości.
Miłego dnia dziewczyny. ;)
 
Truskawka nie wiem czy to Ty mnie pytałaś w którym tygodniu jestem? Dziś zgodnie z terminu miesiączki jest 7 tydzień 5 dni.
Ja wczoraj odebrałam wyniki morfologi, jest słabo hemoglobina poniżej normy i parę innych parametrów, mocz - bakterie w moczu liczne i ketony obecne. Wiecie co oznaczają te ketony?
A glukoza w normie.
Dzisiaj jeszcze odbieram betę hcg co wczoraj zrobiłam z ciekawości.
Miłego dnia dziewczyny. ;)
Zrób posiew moczu :) a potem śmigaj do lekarza ;)
 
Kartony to zakwaszenie orgaznizmu spowodowane np. za małym posiłkiem dnia wcześniejszego. Ile ich miałaś?
Ja żeby trzymać cukry w ryzach czasami tez za mało jadłam i wychodziły w porannym moczu ok 5-15. Organizm spała tłuszcz zamiast glukozy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry