reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Z lekarzem skonsultowalam się już w nocy bo mam ciocie pediatre;)

Poranna burza a czemu się tak martwisz niejedzeniem miesa? Z powodu niedoborów? Czytałaś bloga szpinak robi blee? Może warto się skupić na innych produktach które mają żelazo.
 
reklama
Boje sie niedoborow. No i mysle, ze jednak dziecko powinno jesc mieso. Ja przed ciaza bylam wege, ale w ciazy zaczelam jesc mieso i teraz jem. Moze niezbyt czesto, ale jem bo jednak uznalam, ze tak jest lepiej. Jeśli chodzi o diete to ma tak zbilansowana, ze zelazo jest w normie.
 
Poranna burza ja bym wolała żeby Agatka jadła same warzywa bo ona je z obiadu tylko mięso. A mięso codziennie nie jest zdrowe. Nie wiem też co je w żłobku a czego nie bo nie mam obecnie jak spytać.
Widzisz nikomu nie można dogodzić:D nie przejmuj się, kiedyś się przekona.

Abed już wczoraj cały dzień było w porządku, dziś poszła do żłobka ale poprosiliśmy żeby ją obserwowali bo jest po szczepieniu. Pediatra kazała obserwować, a jak były wymioty to podawać wodę łyżeczką co jakiś czas ale i tak wymiotowala więc nie podawać nic. O 2 zasnęła i o 6 rano wypiła pół bidonu, jak jej próbowałam zabrać żeby pila po trochę to płakała więc trudno. Mniejszy apetyt wczoraj miała, tzn jadła ale głównie sucha bułkę i owoce.

Edit: cały dzień jest dzisiaj Agatka osowiala i śpiąca, i ma 37,4. Mój babelek:( pediatra mówi że tak może być po szczepieniu..
 
Ostatnia edycja:
Artur tez długo miał fazę na samo miesko. Ale od jakiegoś tygodnia jeśli jest mięso i warzywa oraz kasza to jadła na zmianę. :) tez sie trochę martwią o jego miesozernosc.
 
Pumelova bidulek mały :( Piotrek dziś wrócił do żłobka po prawie dwóch tygodniach w domu, energia go roznosi :)
 
reklama
Do góry