reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Iga cały czas wazy 10kg i tak juz od 3msc, je normalnie ale duzo choruje... Teraz tez w domu zapalenie oskrzeli ...

Linoone ojej współczuje i przesylam dużo sił :)
 
reklama
Mmag ja mam odłożony priorix od wakacji bo mamy lekkie opóźnienie [emoji23]

Linoone o kurczę nieźle:D jak w praktyce ogarniasz spacery? Starszy idzie sam? Ja się boję jak to ogarnąć i czy potrzebuje podwójny wózek ale już będzie miała 2 lata to może nie.. jak sobie z psami radzisz?
Szacun [emoji33]
 
Pumelova, jedno w wózku, drugie w chuście albo nosidle. Dziś tak wypad do Biedry zaliczyliśmy. Albo podjeżdżam samochodem tuż pod park i starszy idzie te kilkadziesiąt metrów na plac zabaw sam. Ale mam taki plan, że czekam na 500+ [emoji12] i kupuje dostawkę do gondoli, taką z siedziskiem.
A psy są na wczasach u moich rodziców. Nie ogarnęłabym na razie, muszę sobie jakiś system wypracować. [emoji6]

Dużo szczęścia dziewczyny [emoji8]
 
Pumelova, jedno w wózku, drugie w chuście albo nosidle. Dziś tak wypad do Biedry zaliczyliśmy. Albo podjeżdżam samochodem tuż pod park i starszy idzie te kilkadziesiąt metrów na plac zabaw sam. Ale mam taki plan, że czekam na 500+ [emoji12] i kupuje dostawkę do gondoli, taką z siedziskiem.
A psy są na wczasach u moich rodziców. Nie ogarnęłabym na razie, muszę sobie jakiś system wypracować. [emoji6]

Dużo szczęścia dziewczyny [emoji8]
No wlasnie nie mogłam pojąć jak ogarniasz psy. Dobrze że mają się gdzie podziac:)
A takie dostawki do gondoli są uniwersalne czy pasują tylko konkretna dostawka do konkretnego wózka?

Moja gwiazda waży 9860!
 
reklama
No wlasnie nie mogłam pojąć jak ogarniasz psy. Dobrze że mają się gdzie podziac:)
A takie dostawki do gondoli są uniwersalne czy pasują tylko konkretna dostawka do konkretnego wózka?

Moja gwiazda waży 9860!
Wooow to już można zaokrąglenia do 10 kg!!! Super. Gratulacje
 
Do góry