reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ladna waga Agatki, czyli przybiera bez mleka?

U nas mlody ciagle wraca do 10.5kg. Troche przybierze to zaraz go choroba dopada i jest spadek do 10.5kg.
 
Tak, odkąd odstawiłam przybiera lepiej niż przy kp! A ciągle choruje, chociaż odpukac są to głównie przeziębienia. Poranna burza no i dobra waga, a ile ma cm? Bo Agatka jest cała mała, ma niecałe 80.
 
Pumelova - u nas w przychodni nie mierza dzieci wiec nie wiem do konca ile ma wzrostu. Cos okolo 86, moze 88cm. Jest raczej wysoki. Czas chyba kupic miarke wzrostu :) Ogolnie z tego co czytalam to dzieci po odstawieniu piersi potrafia chudnac wiec super, ze Agatka przybiera. U nas caly czas je malo, a raczej czesto. No to typ dziecka, ktore zje 3 lyzki zupy, 2 lyzki ziemniakow. No i caly czas jest problem z miesem. Jadl kilka dni, a teraz znowu nic, a nic. Juz nawet szukalam iformacji o dzieciach wege, ale to nie nasz wybor. Tylko preferencja dziecka. Potrafi w zupie wypluc niteczke miesa :D Tesc jest strasznie zaniepokojony bo wyglada chudo jak na dziecko. Caly czas gada zeby mu dawac papki itp. Tylko my nigdy nie dawalismy papek. Moi rodzice nie komentuja tylko mowia, ze ja bylam taka sama. Zawsze najchudsza i najwyzsza w klasie. Nic nie jadlam i zyje wiec sie bardzo nie przejmuje, ale.... U nas maly nie jest super sprawny fizycznie wiec jednak czasami przychodza mysli, ze moze jest zle odzywiony. Tak jak chodzimu na takie zajecia to chlopcy w jego wieku lataja po calej sali zabaw, a moj to nie do konca potrafi sie wspinac. Potrzebuje asekuracji.
 
Poranna burza ja mam miarę od 80 na ścianie stąd wiem że jeszcze nie sięga:D każde dziecko inne, dopóki się mieści w siatkach i jego bmi jest w siatkach to bym się nie martwiła. Mam taką aplikację Siatki Centylowe i tam się bmi wylicza też:) Agatka też jest raczej z dzieci spokojniejszych, nie wyrywa się żeby uciec, nie biega w kółko itd:D
 
Zdarzyły się Wam wymioty u dzieci po ponad dobie od szczepienia? Agatka w nocy wymiotowala a szczepienie bylo w piątek, ale zjadła dużo na kolację i sadzimy że to z przejedzenia.. Ale gdzieś z tylu głowy, wiadomo..
 
Pumelova ja myślę że albo rzeczywiście coś zjadała albo już wirusa wcześniej złapała i nałożyło się że szczepieniem. Myślę że nie masz co się przejmować ale jutro idź do lekarza dla świętego spokoju.
 
reklama
Do góry