reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Nie noszę bo nie mogę, ale mogę się w koncu bawić z nią [emoji173] dzisiaj nie poszła do żłobka, bo chciałam ja poobserwowac ale zachowuje się już normalnie [emoji4]
 
Pemelova super. Ktory to juz tydzien? Dobrze, ze z Agatka lepiej. U nas jeszcze 2 zalegle szczepienie i dluzsza przerwa. Dla mnie to nadal ogromny stres i mam nadzieje, ze obedzie bez nop-ow.
 
Pumelova super że wszystko dobrze ułożyło się. Fajnie masz z tą ciocią pediatra. Agatka pewnie szczęśliwa że jest teraz z Tobą.
U nas tak na zmianę z tym jedzeniem, troszkę się polepszylo więc jest dobrze.
My też mamy przed sobą ostatnia dawkę 5w1 i pneumo. Zapisali nas na początek maja ale nie wiem czy nie za krótka przerwa będzie od MMR i pewnie znowu będę przekładać. Poza tym szczepilam Pentaximem a on jest na razie niedostępny. Podobno w maju maja być dostawy więc będę chciała poczekać. Jejku ja też zawsze panikuje przed szczepieniem.
 
Mmag18-my tez Pentaximem. Wiem, ze obecnie jest niedostepny. Ciekawe, czy sie pojawi i co bedzie jesli go nie bedzie. My mamy termin 21 maja. No zobaczymy, to tez jest kolejny powod do stresu. Niedostepna szcxepionka.
 
Ja nawet nie wiem co kiedy będziemy szczepic, ale i tak mam obsuwe.
Agatka wymiotowala w sobotę, ja wczoraj a maz w nocy. To chyba nie ciążowe dolegliwości, ani nopy tylko wirus [emoji85][emoji23]
 
Poranna burza u nas w ośrodku szczepi teraz Infarnixem, powiedziała że kwiecień/maj ma być już Pentaxim więc będę chciała poczekać.
Mojej Zosi i tak chyba najbardziej podoba się pierwsza część Pucia. Fajna jest też książeczka '' Mysia na wsi'' trzeba pociągnąć za strzałki i rusza się obrazek oraz lubi też bardzo "Moje pierwsze 100 słów" tam są okienka do otwierania. Bardzo lubi je oglądać.
 
reklama
Poranna burza ale właśnie chyba dla mniejszych bąbli będą te pucie. Zobaczymy :)) też obserwuje. Ja dziś już w porządku ale mąż leży i marudzi.

Mmag18 dzięki za info o książeczkach:)
 
Do góry