reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Przyszła Mamusia u nas waga urodzeniowa 2780, spadkowa 2640, wczoraj równe 4 tyg i 3800-3820 ale nasza to straszny glodomor i przybiera zdecydowanie więcej niż wskazują normy :)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karuzela, Flegamina Junior;-) ;)

Nooo L idzie na rekord, przerwa między karmieniami 5,5 h! To pierwszy raz taki u nas, widzę, że z dnia na dzień mu się ten czas wydłuża, czaad:laugh2: Teraz się będzie trzeba nacieszyć , bo jak zęby się zaczną to będzie przesrane:-p
 
Ale wam zazdroszczę takiego długiego snu . U nas max to 3h i to tylko przed nocą. Na dodatek dziś kiedy chłopak miał zająć się Zosia w nocy to ja akurat spać nie mogę i to on poszedł spać a ja oglądam serial. Życie jest niesprawiedliwe ;)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny z Majeczką wszystko dobrze. Pani doktor osłuchała, pobadała i była zachwycona moim głodomorem. Waży już 4850 i w tym tygodniu musimy się szczepić.

Pumelova, Ewella dziękuję za wspólny spacerek.

Misia teraz jak wiem o tym pasku to się zastanawiam jak mogłam o nim nie wiedzieć, ale poprostu nie zwracałam uwagi.
Mam nadzieję że Grzesiu nie złapał nic od dziadka?

Paninka niby to wszystko przerabiałam bo pracowałam z maluszkami i zawsze potrafiłam zachować zimną krew, ale jak chodzi o własne dziecko, to nie jest takie proste. Naprawdę nie wiedziałam co robić.

Ika, moja Maja też się ślini od kąd zaczęła produkować ślinę.
U nas tak samo, karmienie na żądanie i nie potrafimy wprowadzić stałego rytmu.

Judith najlepszego dla Hani ❤

Chybra biedny Kacperek, może zrób mu inhalacje? Doczytałam, że jest lepiej.

Emol też o mało nie zeszłam.
Współczuję kłopotów z samochodem , zawsze coś się musi spieprzyć, żeby nie było za fajnie.

Monti zazdroszczę ustabilizowania w spaniu i karmieniu.

Pola oby to jednak nie był katarek.

Ewella ja też wczoraj zasnęłam z Mają ok.20.00 i obudziłam się przed 22.00 wyspana. Nawet Majki nie budziłam do kąpieli

Karuzela właśnie kilka razy przewracałam i mocno (bardzo mocno)klepałam w plecy, a jak ją podnosiłam, to znów się zawieszała. Masakra.
 
Dziękuję dziewczyny z Majeczką wszystko dobrze. Pani doktor osłuchała, pobadała i była zachwycona moim głodomorem. Waży już 4850 i w tym tygodniu musimy się szczepić.

Pumelova, Ewella dziękuję za wspólny spacerek.

Misia teraz jak wiem o tym pasku to się zastanawiam jak mogłam o nim nie wiedzieć, ale poprostu nie zwracałam uwagi.
Mam nadzieję że Grzesiu nie złapał nic od dziadka?

Paninka niby to wszystko przerabiałam bo pracowałam z maluszkami i zawsze potrafiłam zachować zimną krew, ale jak chodzi o własne dziecko, to nie jest takie proste. Naprawdę nie wiedziałam co robić.

Ika, moja Maja też się ślini od kąd zaczęła produkować ślinę.
U nas tak samo, karmienie na żądanie i nie potrafimy wprowadzić stałego rytmu.

Judith najlepszego dla Hani ❤

Chybra biedny Kacperek, może zrób mu inhalacje? Doczytałam, że jest lepiej.

Emol też o mało nie zeszłam.
Współczuję kłopotów z samochodem , zawsze coś się musi spieprzyć, żeby nie było za fajnie.

Monti zazdroszczę ustabilizowania w spaniu i karmieniu.

Pola oby to jednak nie był katarek.

Ewella ja też wczoraj zasnęłam z Mają ok.20.00 i obudziłam się przed 22.00 wyspana. Nawet Majki nie budziłam do kąpieli

Karuzela właśnie kilka razy przewracałam i mocno (bardzo mocno)klepałam w plecy, a jak ją podnosiłam, to znów się zawieszała. Masakra.
Aniek uffff:) na szczesce z Maja wszystko ok:)

A u nas katarek na serio, dzis jeszcze wiekszy niestety:( ale jakos dajemy rade odciagac nose frida (maz), jak maz bedzie w pracy to bede musiala odciagac katarkiem, bo nose frida nie dam rady.
 
Pola zdrówka jeszcze raz!

Abed oby nie zarazil katarkiem!

Miałam podjechać na zakupy ale synuś coś dziś dalej cycusiowy a jak go mąż wziął na ręce popatrzył na niego i w taki płacz że aż w szoku byliśmy bo on nie płacze ;-) chyba jakiś skok znowu

Czy któraś z Was korzysta z takiego większego sprzętu nawilzajacego ż funkcja oczyszczania powietrza?
W pokoju córki mamy nawilżacz a muszę coś drugiego kupić i nie wiem czy to samo czy zainwestować w coś większego?
 
reklama
Pola zdrówka dla małej :*

Aniek dobrze, że wszystko lekarka sprawdziła i jest dobrze :) miło było się spotkać również :)

Karuzela też chętnie przeczytam o nawilżaczu bo jak narazie słyszę złe opinie, że to więcej ma wad ten nawilżacz niż zalet, ja jak narazie wieszam mokry ręcznik na łóżeczko :)
 
Do góry