reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Moja mała tez dziś pobiła rekord ...spala od 20:00 do 05 rano :)
Ja nie wybudzam - jak bedzie głodna to sie odezwie.

Ale ze mną chyba jest gorzej..tzn dopada mnie zmeczenie...bo pytam sie dzis meża o której sie wczoraj przesył pozloyć spać ..a on do mnie..przecież rozmiwaiałs ze mnaa :)
Podobno wypytywałam czy okna pozamykał :):) ...a ja nic nie pamietam. Noc wcześniej maz mowił ze starsza córka sie w nocy budziła ..tez nic nie słyszłam ..bo maż wstawał.

Ale malutką zawsze słyszę ..chociaz to dobrze :)

U nas miało byc ładne ...a się chmurzy ...
 
reklama
Pola czyli katar :( niedobrze, oby szybko przeszło. Ponoć niemowlaki oddychają tylko nosem i dlatego trzeba udrazniac nosek. Pola to mikrometoda jest. Ja osobiście nie do końca wierzę w wyniki z krwii włośniczkowej.
Karuzela ech no mogło by się już skończyć. Kubie już chyba więcej krwi spuscili w sumie niż chłopak ma. Pielęgniarka mowila że dobrze jak dziecko krzyczy i płacze bo ponoć krew lepiej leci. Może na te 8 badań nie potrzeba aż tyle krwi.
Ewella u nas pięknie, Grześ na tarasie siedzi.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenny oj mnie też dopada mega zmęczenie. Zdarzały się sytuacje że zrywam się w nocy bo nie pamiętam czy karmilam. Zasypiam w każdej możliwej sytuacji. Dziś mam lajt bo córką u dziadków to ż jednym to nie mam co robić, a chłopak korzysta i wisi sobie do woli na cycusiu :p

Misia w szpitalu był kluty prawie codziennie a po już 4 razy pobieralismy. Tyle dobrze że zaplacze przy wkluciu i idzie spac. Najważniejsze dla mnie że już oczka nie są zazolcone.
 
Pumelova ciezko mu to idzie. Tak naprawde czy w dzien czy w nocy to ja zajmuje sie Szymkiem. Zostal kilka razy z nim ale maly zaraz plakal i dzwonil po mnie.

Ja nie budze Szymka jak spi 5-6 godzin jak dluzej to juz tak.

Pola zawsze uwielbialam spacery po lesie i grzybobranie w tym roku nie pochodze.
Zdrowka dla coreczek [emoji8]
 
W nocy na reszcie K się nie krztusił:blink:Chyba syropek pomógł.Przespał ładnie. L miał pobudki o 1 i o 5 więc tak to można spać:laugh2:Męż odkurzył i pomył podłogi, ja powycierałam kurze, umyłam kabinę i kominek, byliśmy u teściów i rodziców. Teraz boby zjedzą i pójdziemy na spacer. A jutro pierwszy raz obu zostawiamy rodzicom i jedziemy do galerii bez dzieci! :laugh2:Jeeee!
 
Karuzela i Ola w my również dużo śliny, aż się nią zaksztusza i kaszle.



Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pola wydaje mi się że krew wlosniczkowa ma trochę inne parametry niż zylna i wyniki nie są w pełni miarodajne. No i normy są dla zylnej krwi. Np. Parametrów krzepnięcia nie powinno się tak oznaczać.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry