reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W moja lekarka też mówiła że przerwy nie dłuższe niż 5h żeby się nie odwodnila. Ale nam się zdarza rzadko 6h więc nie panikuje [emoji14] też myślę że jakby była głodna to by dała znać na swój słodki sposób [emoji23]
Doczekałam się!:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova można nie dostać, a nie ze się nie dostaje. Zależy jak organizm sobie radzi z hormonami. A każdy organizm jest inny.
U mnie poszliśmy spać 23:30 i ubudzil się o 4:10 i tak stekal że spać nie mogłam. Ale on się wysłał bo o 20 zasnął, ja go obudziłam na kapanie, zjadł i poszedł spać. Więc ja się nie wysłałam ;(

Liluli coś czuję że jakby chcieli im zrobić szybko to by przed pt miała a tak to w pon pewnie wieczorem będą mogli wracać do domu. Szkoda pieniędzy za noclegi po trasie bo tamtych nie da się odwołać a kolejne muszą zapłacić.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia odciagnelismy ciagnace glutki nose frida rano, teraz spi z zamknieta buzia, wiec nie jest zle, iby to byl falszywy alarm, ale rano wygladalo na katar katar.

Ja pewnie tez przed szczepieniem zrobie morf+crp dla spokoju ducha;)

Maz poszedl na grzyby, a ja siedze cichyutko jak trusia zeby dzieciaczki mi sie nie pobudzily;)

Emol ale pecha miala Twoja mama:/ zal wakacji i pieniazkow za noclegi tez.

Ola W. Ja mam drugie dziecko a tez czesto schizuje;) bycie rodzicem= wiele radosci a jednoczesnie troska o dziecko przez cale zycie.

Edit: maz wrocil z grzybobrania bez ani jednego grzybka, a dzieciaczki dalej spia:)
 
Ostatnia edycja:
I u nas zaspalam na nocne karmienie, taka noc chyba dziś:p

Mamusia a karmisz ż dwóch piersi czy z jednej? Zwiększ częstotliwość karmien wprowadź wspomagacze laktacji i powinno być lepiej bo jeśli dobrze zrozumiałam to napisałaś że po 3 tygodniach wzrost 280 czyli to troszkę za mało.
My też balansujemy na granicy przyrostu ale co z tego jak Kuba się nie upomina o jedzenie, dostanie dodatkowo butelkę to zje nie dostanie to też ok. W butelce dostanie 30ml jest ok a jak mi dam 90ml to też zje i nie uleje, mówię wam aparat ż niego taki że osiwieje. ż drugiej strony jego siostra wazyla tyle samo, tacy sami wagowo się urodzili i nikt się nie czepiał chyba że u chłopców przyrosty muszą być wieksze. Urodził się 3280 a teraz ma 4600g.

Plan dnia jakiś mamy ale trzeba go będzie zmienić że względu na odbiór córki ż przedszkola.

Pola oby to nie katar a jeśli już to żeby szybko minął :-( ma problemy z jedzeniem czy po czymś innym zauważyłaś?

Misia trzymam kciuki żeby nie przeszło na Grzesia!
Moja Zuzia też ostatnio wymiotowala ale do tej pory cisza więc mam nadzieję że coś zjadła niewłaściwego a nie jakiś wirus.

Badania robimy bo u nas ta bilirubina się ciągnie tak normalnie nikt.nie zleca badań przed szczepieniem. Chociaż podobno powinno się wykonać morfo i mocz tak czytalam.
Jesteśmy po usg brzucha i najważniejsze że wątroba nie powiększona i nie ma zastoju żółci ale czegoś się tam dopatrzył w budowie więc czekamy na wyniki z krwi i albo taki urok albo znowu cos. A na krew pojedziemy w poniedziałek i jak sobie pomyślę że mamy 8 badań do pobrania to nie wiem jak to zrobią jak ostatnio miał ż żyły i na 2 badania nie chciało nakapac bo taka gęsta krew a był napojony:-( to będzie ciezki dzień. A później neonatolog w czwartek i zobaczymy co dalej.
 
Emol oby rodzice szybko wrócili :)

Ola W no to super jak tak pospał będzie wyspany :) może potrzebował opatulenia :)

Pola oby to nie był katar! :)

Ja wczoraj zasnęłam szybciej niż Iga :D bo zjadła położyłam ją do jej nowego łóżeczka i cały czas się rozgladala i ja zasnęłam, obudziłam się koło 2 jak płakała na karmienie i w szoku byłam, że zasnelo mi się :p wstała później po 5 na 2 karmienie i stekala cały czas to już nie umiałam zasnąć pojechałam na zakupy, oni dalej śpią :) ja już po śniadaniu zabieram się za ćwiczenia, później planujemy iść na działkę ale ta pogoda jakaś dziwna Hmm oby się wypogodzilo :)

Miłego dnia !
 
[emoji23][emoji23][emoji23] jakie to cudowne, ze nawet z zasypaniem na karmienie sie synchronizujemy [emoji7]

Nie aiem. Jebdo mowia, zeby budzić, inni zeby nie budzić... a internet to zło :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewella może jej się spodobało nowe łóżeczko:D super by bylo:)
U mnie właśnie zaczęło padać więc jak jeszcze nie wyszłaś to nie idź:D bez sensu, umowilam się na spacer:/

OLA w będziemy już schizowac zawsze. Czy zrobi kupę czy nie zrobi czy będzie żółta czy zielona czy śpi czy nie spi.. Moja jadła przed 9 rano 5 minut i nie wiem czy ja budzić czy nie bo schizuje że jest głodna haha a to jej pora spania jest. I tak sobie schizujemy pół dnia :D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No katar na serio jednak:/

Karuzela zauwazylam bo furczy jej w nosie przy oddychaniu ( na szczescie tylko po przebudzeniu, spi tez ladnie z zamknieta buzia), leci jej troszke z noska i odciagam nose frida glutki. No ale starsza ma katar, to miala od kogo sie zarazic:/
Karuzela moze pojedz na pobranie na Siemaszki - medyczne analizy. Oni tam pobieraja z paluszka, maja taka specjalna metode, ze potrzebuja malo krwi (w diagnostyc niby z paluszka, ale potrzebuja duzo krwi pobrac).
 
Pumelova liczę na to, że nowe łóżeczko jej się spodoba na stałe :) U mnie popadalo i już słońce więc też pojdziecie na spacer :)

Ja tam jej nie budzę, Iga da mi znać jak będzie głodna ona nie przespi okazji jedzenia haha :D
 
reklama
Pola taki aparat mają też podobno na zyczkowskiego w diagnostyce.
Ale wyciagasz normalnie glutki Frida czy przezroczysta wode? Jak ja się boję tych pierwszych katarow :-/
Zdrówka dla dziewczyn!!!
Kuba codziennie furczy, kicha, dlawi się często. Wogole ostatnio zauważyłam zwiększone ilość śliny, ciekawe czemu.

Aniek współczuję przeżyć ż zadlawieniem u nas się zdarzają ale do tej pory wystarczało przewracanie główka w dół i klepanie. Powiedz mi robiłaś coś więcej że wkoncu zaskoczylo?
Rozpadalo się i nici że spaceru :-/
 
Do góry