reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

pumelova no to fajną masz położną ;) to co ona wpisuje w wadze małej ? bo przecież musi cos chyba wpisać... moja jest spoko, nawet coś poradziła w dwóch sprawach :)
ale ci fajnie ze spaniem :) ja nie wiem co sie mojemu podziało, spał już po 5 godzin w nocy a teraz nie dość że co 2h to jeszcze nad ranem nie śpi... może przez upał, ale w domu mamy dużo chłodniej niż na zewnątrzą

my dzis 3 tygodnie :D
 
reklama
Pumelova ona Ci pomaga wypocić nadmiar wody z organizmu [emoji23][emoji23][emoji23]

Aniek nie to ze w ogole nie chciał jesc. Po prostu mniej niz np przedwczoraj :) ale tak mysle, ze wlasnie przez upal


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Abed my też dziś 3 tygodnie.:yes:
Właśnie sobie myślę jak to przeleciało. Dopiero narzekałyśmy na brzuszki, a tu już nasze brzuszki mają 3 tygodnie.

Ola W przy takich temperaturach nam też nie chce się jeść, a co dopiero maluszkowi, który sobie z tym ciepłem nie radzi. Ważne żeby się nie odwodnił.
 
Aniek tu na wsi każą mi Grzesia cały czas przykrywac. Wszystkie ciotki, babcia, dziadek. Biedne dziecko już potówki ma, bo jak nie widzę to go przykrywaja :/ bo powinien mieć ciepło jak w brzuchu czyli 37 i weź tu ludziom tłumacz.
Inka gratulacje, ale dlugasny chłopak.
Pumelova umów się z położna że nie chcesz wizyt i podpiszesz jej na zaś. Ucieszy się na pewno, bo na płacone od wizyty chyba. A pewnie wolałabym w tym czasie zrobić coś innego. Weź tylko nr telefonu na wszelki wypadek.
Patuszka jaki śpioch, trochę zazdroszczę. :) ale nie narzekam na Tulisia ani trochę choć jakby walnal w nocy 6 godzin choć raz to bym już była zachwycona.
U nas czapka niepotrzebna zupełnie tylko by mu się włosy pociły.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol Grześ nie robił kupy 3 dni a później raka ogromną, rurki nie pomagały. Od tamtej pury robi raz dziennie lub ci drugi dziś ale też taka porządna. Gazów nie zatrzymuje po pruta cały czas.
No i chyba mamy drugi skok. Wisi chłopak na cycu. Od 6 do 11. Zapisuje tylko aktywne ssanie to już wyrobił dzienna normę a dopiero 15. A poza tym albo śpi albo się rozgląda. Cudowny jest.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanko. Jestem w 9 dniu połogu i prawie codziennie tak raz dziennie mnie łapie taki mega skurcz na dole. Wtedy muszę wziąć procha i po prostu to przeleżeć, trwa to jakieś pół godz. Właśnie ten dzisiejszy mi minął, a dziś nic kompletnie nie robiłam.Nie ma do tego żadnej gorączki, śmierdzących odchodów itp. Zaczynam się bać:frown: Co myślicie? Któraś tak ma czy miała?
 
Misia tylko zabić takie ciotki.
Te stre przyzwyczajenia. Choć nie powiem, bo ja mam największy problem z tym jak ubrać Maję, żeby jej nie było za ciepło, albo wcześniej za zimno.
U nas jak się odmawia położną, to podobno posyłają opiekę do domu... OMG. to z dwojaga złego wolę położną.

My od 7.00 mamy wesoło. Maja ma kilkuminutowe drzemki i płacz. Wisi na cycach. Kupy są, bąki też. Nie wiem o co chodzi?? Poddaję się. Idziemy na ten upał, bo w wózku pośpi.
 
Pulmelova
No nic się nie dzieje mam ten cewnik jakieś skurcze się pojawiają ale nie wiem jakie rozwarcie z tego balonika jest. Przed założeniem miałam 3 cm

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieję, że coś się zaczyna. Byłam na ktg i dostałam jakiegoś plamienia, byłam na badaniu to lekarz powiedział, że szyjka złagodzona, rozwarcie 1 cm, coś jeszcze mówił, ale zapomniałam. Dopytywał czy bóle mam, ale nie mam nic. Leżę w swojej sali na razie, ale jak nic się nie będzie działo to jutro mam nie jeść śniadania i będzie wywoływanie.
 
Do góry