reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Inka...gratulacje.

Nie martw się o nic. Za tydzień do 10 dni będzie juz dobrze. Musisz tylko jak najwięcej leżeć wierzyć ranę. Ja przemywalam płynem do higieny intymne z kora dębu. Raz dziennie przemywalam w tantum rosa i naprze z kory dębu. W 10 dni po porodzie zw spokojem auto prowadziłam wiec głową do góry.

Aniek42 córka przespala moja wyjazd. Ale w piątek na 8 jadę jeszcze raz. Będę musiał wszystko szybciej ogarnąć. Zobaczymy jak będzie. Wczoraj dostałam zastrzyk po którym coś się ruszyło...niestety od wieczora znów spokój. ..wiec jak samo się nie zacznie oczyszczać to czeka mnie rozszerzenie szyjki ...cokolwiek to znaczy...juz się boje. Oczywiście już się naczytalam internetu i strach jest. Tyle że pytałam czy moge sama przyjechać to mówił ze tak bo to zabieg bez znieczulenia.

Moja mała budzi się w nocy co 3 godziny. Mam tylko nadzieje ze jak miną upały to i dużej pośpi.

Miłego dnia dziewczyny
 
Paninka, Inka gratuluję.
Współczuję popękania. Mnie nacinali i szycie przez godzinę no i muszę przyznać, że jest ciężko.
Powodzenia dla wszystkich mam, które jeszcze czekają.

Dziękuję dziewczyny za rady co do karmienia
 
A czy wybudzacie swoje szkraby na jedzenie co 3h czy karmicie dopiero jak się same budzą ?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab, ja nie wybudzam, zresztą obudzić Antosię to wyższa szkoła jazdy, a przez sen nie chce jeść. W szpitalu doradzca laktacyjna powiedziała, że jeżeli dziecko przybiera dobrze na wadze i wszystko jest ok to nie trzeba specjalnie budzić.
W ciągu dnia budzi się sama co 2,5-3,5 godziny, w nocy po kąpieli najpierw przesypia 5-6 godzin jednym ciągiem, później 3-4 godziny.

Wczorajsze temperatury dały się Małej wieczorem we znaki... Była nimi zmęczona. Na szczęście dziś już nieco chłodniej i dziecko od razu spokojniej śpi[emoji106]

W czym śpią Wasze maleństwa w takie upały i jak je ubieracie na spacery? Mnie wczoraj prawie wszystkie spotkane znajome starsze osoby upominały, że dziecko bez czapki... Wyszłam z założenia, że jak jest prawie 30 stopni, dziecko jest osłonięte w wózku to mu czapka niepotrzebna. Zresztą jak przez moment trochę wiało to zasłoniłam główkę pieluszką.
Bardziej doświadczone Mamusie, poradzcie co ubierać[emoji4][emoji4][emoji4]

Godzinę(!!)po kąpieli dziś rano myślałam, że zapomniałam wytrzec wodę z włosów, a tu niespodzianka - nagle mleko sobie leci na podłogę z piersi jak się nachylilam[emoji23][emoji23] proces myślowy jeszcze nie wrócił do normy[emoji23][emoji23]
 
reklama
Bab ja też nie budzę małej na karmienie, w dzień się upomina tak co 2,5-3h a w nocy też tak 3,5h.

Patuszka moja spała dzisiaj w nocy w pampersie i bluzce z krotkim rękawem i była przykryta pieluszka.
Na dworze wczoraj miała body z krótkim czapki nie miała chodzimy po cieniu a jak zaczynało wiać to też przykrywam pieluszka głowę :) ale ogólnie rano zawsze mam problem co jej założyć :p
 
Do góry