reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Co do wizyt poloznej to 6 jest przez NFZ refundowanych ale tylko 4 sa obowiazkowe, pozniej jak chcecie to mozna powiedziec ze sie chce lub nie. Tak mi powiedziala polozna. Ja bede chciala bo ona ma wage :-)

Patuszka czapka przy takiej pogodzie ja bym nie ubrala. My jesli wychodzimy to sam bodziak niczym nie przykrywam. Zawsze patrz na siebie, jesli tobie goraco to dziecku tez.

Ja dolaczam do zmowy maluchow :-( od 3 do 5 tylko placz juz nie wiedzialam co robic. Jak byl na piersi to szarpal i pusczal ze ledwo dalam rade :-( teraz on odsypia ja nie moge usnac :-(
 
reklama
Inka gratuluję. Widzicie już kolejna urodziła. Do końca tyg wszystkie się rozpakuja ;)

Olisia wszystkie takie rzeczy dotyczące bobasow już urodzonych są na wątku zamkniętym

Patuszka mnie też się pytała starsza pani czemu bez czapki a ja " bo jest gorąco. A czemu pani nie nosi czapki?" i koniec głupich pytań. ;) Ja ubieram w samego bodziaka z krótkim rekawkiem.Bo jak raz wyszłam w cienkim pajacu to był cały czerwony. Ale Artur to po ojcu ze ciągle mu gorąco. Rozkopuje się w nocy z kocyka, a ja np śpię zakryta po uszy :) więc patrzę aby Artur miał jedną warstwę więcej od tatusia ;)

My ostatnia kupkę mieliśmy 2 dni temu o 17. Do teraz biedny się meczy, ale prawie nie płacze, tylko marudzi i setka. nie wiem jak mu pomóc już. Zrobiłam jak aniek42 włożyłam termometr do pupy to potem kilka baczkow poszło ale on baczkuje cały czas. Z tym nie ma problemów. Tylko ta kupka. Przez to mamy czestrze pobudki w nocy i gorzej mu zasnąć. Dodatkowo te upały, to mu się nie chce spać bo się męczy ;( aż mi się płakać chce jak widzę, że nie może się zkupczyc.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek "tryb wrzeszczenie" [emoji23] made my day!
Jak Wasze dzieic znoszą upały? Moj jest marudny, śpi i nie ma apetytu. Ale czesto sie wybudza. I jęczy :) wiec nic nie moge zrobic ;)
Alr widze ze Wasze maja problem ze spaniem, wiec moj na odwrót [emoji23]

Oprócz tego nad ranem chyba męczył go brzuszek. Karmiłam go z butli godzine.... zachowywała ie jakby zapomniał jak sie je... leciało mu bokami, wkurzał sie, marudził... No ale zjadł.

Inka gratulacje i wspolczuje popękana :( a bylas nacięta i mimo to?

Pumelova moj tez wypluwa. I wkur... sie przy tym w sekunde. Najwiecej na spacerach. Przechodzimy przez ulice, smoczek wypada i jesy ryk, a potem minuta upływa na uspokajania. Zaje...scie ;)

Moja położna buła raz i poszła na urlop [emoji23][emoji23][emoji23]
Wpisała cos w swoich papierach, a w książeczce chyba nic :D czad!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Inka - ogromne gratulacje dla Was [emoji8]. Igorku [emoji173]- witaj po drugiej stronie brzuszka!!! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie Maluszku [emoji8].
P.S. Piękne wymiary Igorka [emoji4].
Współczuję popękania - mam nadzieję, że mimo ogromu szycia, rany szybciutko się zagoja, co byś mogła bezboleśnie śmigać na dniach z wozeczkiem [emoji4]
 
Inka gratulacje

Emol ja nie mam dostępu do wątku zamkniętego.

Przyszła mamusia to tak jak u mnie, wczoraj było za dużo pacjentek więc mnie nie wzięli. Jakie mają plany co do ciebie na wywolanie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra mój klocek ciągle na cycu. Przepocona jestem a ona już przegrzana, ale ryczy w nieboglosy tylko cyc pomaga. Przed chwilą w końcu byłam siku od rana czekalam na ten moment wracam i znów ryk...
Myślę czy iść po glukoze nawet nie wiem co teraz dają czekam do wieczora mam nadzieję że mleko poleci, brodawki pogryzione... oszaleje
Mała rozebralam ja do golych stóp...
Tyle u nas początki są trudne...
Inka gratulacje. No to mamy parke z 1.08 :)
 
Ewella zazdroszczę położnej:-) zresztą pisałam to juz. Moja jest najgorsza na świecie. Ale ostatnio poprosilam o pieczątkę do książeczki a ja jej podpisałam 4 wizyty to mam nadzieję już nie przyjdzie.

Bab moja się budzi w dzień co 1-3h a w nocy co 4-6h ale na początku budziłam co 3h bo miała zoltaczke.

Patuszka moja zawsze śpi w pajacu, w taki gorac jej nie przykrywam ale ja mam w domu chlodno. A ona w nocy się wychladza bardziej. A w ciągu dnia body z krótkim albo wczoraj i dziś - sam pampers bo i tak jest przyklejony do mamy:D a na spacery w taki upał nie chodzimy bo płacze przy takiej zmianie temperatury. Jak już byliśmy to body z krotkim i nic więcej. Czapkę to młodej chyba raz założyłam i płakała puki nie sciagnelam.
Hahah no z tym mlekiem to ciezko. Właśnie się wczoraj zastanawiałam z mężem jak bedzie z seksem - w staniku trzeba :/

Abed moja nawet wagi nie ma, poprosiłam ja o przyniesienie to powiedziała że za ciezka. Ona przychodzi se poopowiadac o swoich dzieciach.
O kurcze to nie pospalas. Moja w nocy spala w sumie od 22 do 6 rano z krótką przerwą na jedzenie. Chociaż tyle, w dzień może wisieć dam radę:D

Emol u misi w koncu zawitała kupka więc i u Ciebie bedzie. Nie wiem co poradzić bo moja wali kupę za kupa. Może to przez wode? To by było dziwne :D

Ola W moja wisi na mnie :D apetyt ma za dwoje. Ale też ciężko śpi w dzień chociaż najlepiej na mnie czyli obie się pocimy:D
No dokładnie tak jest na spacerze. Musiałabym go trzymać cała droge.
Mogłaby się już nauczyć trzymać:D

Przyszła mamusia a ciepło masz tam bardzo czy znośnie?

Olisiaa to chyba nasze moderatorki nadają dostępy:-)
Ciocia nie wskorala nic?

O, tak na dobry dzien:
1501669493-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inka gratuluję! Witaj Igorku❤ duży chłopczyk. Odpoczywaj jak najwięcej i zdrowiej szybko.

Pumelova ja wszystko rozumię, nawet panią z Mopsu, ale ile ich tam siedzi i w jednej sprawie każda ma inne wymagania odnośnie dokumentów. Nigdy nie korzystałam z ich pomocy, grzecznie rozmawiam , a one jakby na złość wymyślają. To nie wytrzymałam i poskutkowało.
Muszę też pokombinować z tymi smoczkami.

Jenny to ile dokładnie jesteś po porodzie że tak masz z tymi odchodami? Ja też przez kilka dni nie miałam nic, potem trochę zaczęłam znów "brudzić"podpaskę. A teraz raz coś mam raz nie i to głównie przy podcieraniu na papierze. A dolega ci coś? Bóle, gorączka, zatrzymanie wypróżniania?

Ewella poważnie 6??? O matko! Nie powiem bo pani jest miła, ale po co mi ona tyle razy w domu?

Bab ja nie wybudzam. Maja się dość często budzi sama, ale nawet jak się zdarza pospać dłużej, to nie szkodzi. Nadgoni jak się obudzi.

Patuszka na spacerek same body, oczywiście bez czapki. Pod budkę wózka aż tak nie zawiewa. A w domu w pamperku, nawet wieczorem nago. Nie okrywałam nawet pieluszką w nocy , a plecki i tak miała spocone.

Emol może zapytaj położnej co z tą kupką u Artura?

OlaW może mały ma słabszy apetyt w takie ciepło i dlatego nie chciał jeść?

Paninka poproś o mleko dla malutkiej.

Maja w nocy nawet nie źle spała. Słyszałam że stęka, ale od razu szły bączki. Za to od 7.00 ciągle popłakuje. Widać że ewidentnie coś jej nie pasuje. Leżymy tak sobie i ciągle cyca ciumka. Dałam jej trochę wody i nawet pociągnęła 3 razy i od razu znów szukała cyca. Oczywiście nie ma mowy żebym coś w domu zrobiła.
Kupiłam wczoraj te rurki i stwierdzam że one są za grube do takiej malutkiej pupki. Chyba wolę termometr.
Jesssu muszę wreszcie coś zjeść bo padnę.
 
Do góry