reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jenny teraz już tak ciągle będzie, jak się skończy jedno to wyskoczy nastepne:D

Aniek a nie masz kogoś kto by mogl Cię odwiedzić i wesprzec w ciągu dnia jak jesteś sama? Do mnie wpada mama i mi to trochę pomaga chociaż psychicznie:-) tak mysle, że u mnie już psychicznie lepiej. Cały tydzień było dobrze, ostatnio peklam w weekend. Tak jak pisałaś wylam pod prysznicem. Więc Tobie też minie. A za miesiąc się umówimy na spacer na paprocany, co?:-)

Ja nadal pomykam w podpaskach ale nawet nie wiem ile kiedy miałam tych odchodow, wygląda to u mnie jak koniec okresu. Byle na wizycie u gina było wszystko ok.

Katja ja chodzę w bluzkach które są się podnieść czyli bardziej luźne bawełniane i dzwigam nad pierś po prostu bo karmię na poduszce. W hm kupiłam jedna rozpinana do karmienia niby i jedna po prostu rozpinana na wyprzedazy:-) wystarczy że jest napisane że do karmienia i od razu cena 2x wyzsza.

Misia a zwykły t-shirt nie możesz mieć do karmienia? Wystarczy podnieść nad biust:-) gratuluje kupy!

Liluli minie :*

Przyszła mamusia też mam prysznic więc my kapiemy na takiej lawie do kawy która jest w pokoju Agatki i tam kładziemy wszystkie rzeczy do pielęgnacji i przewijak:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś jest dużo lepszy dzień. Byłam nawet na 10 minutowym spacerze :p na razie jednak samej mam zakaz znoszenia wózka-położna powiedziała że póki funkcje zwieraczy nie wrócą nie mogę dźwigać. Także spacery tylko z mężem jak on zniesie i wyniesie.

U mnie 2 tygodnie i cały czas dość mocno krwawię.

Ubrań mam trochę do karmienia-od kilku miesięcy śledzę olx i kupiłam kilka rzeczy do tego przeznaczonych. Ja osobiście wolę te specjalne niż zwykłe.

Aaa no i my mamy dość dużą łazienkę i mamy stojak pod wanienkę i uważam że bez tego dla mnie ani rusz.
 
My kąpiemy w sypialni. Stawiamy wanienke na przewijaku, który leży na łóżeczku, a umyte dziecię wycieramy i ubieramy na naszym łóżku [emoji4]

Ja tak jak Aim, wolę ubrania przeznaczone do karmienia. Tak samo jak kupowałam specjalne na ciążę. Mam dwie bluzki i ubieram je na wyjście z domu, a po domu chodzę w takich sportowych, rozciągliwych bluzkach/topach, które po prostu zsuwam z danego cycka jak karmie. Nie wyobrażam sobie podnoszenia całej koszulki, wywalając brzuch na wierzch..

My mieliśmy całkiem dobry dzień. Z rana kolejna wycieczka do zusu, potem spacerek, potem zakupy. Mały wcale nie spał, ale był super grzeczny. Za to padł jak wróciliśmy i mogłam odsapnąć, ogarnąć mieszkanie i zrobić obiad. Teraz wisi na cycku i czekamy na powrót tatusia z pracy [emoji4] jako że dziś piątek, to pewnie sobie coś obejrzymy. Jak mały będzie wyrozumiały [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przynosze dwa krzesełka z kuchni i kładę na nich wanienke. A na przewijaku wysuszam dziecko i mam przybory pielęgnacyjne.

Ja nie mam ubrań do karmienia. I ogólnie coś muszę kupić ale po prostu coś z zamkiem albo z guzikiem normalne. ;)

Mały ciągle na cycku albo marudzi lub przysypia na 10 min i marudzi. Obiad jadłam zimny na 3 tury. Frytki na szybko zrobiłam. I kurczaka. Mam nadzieję że mu Nie zaszkodza. Bo gazów mi do tego brakuje ;(

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła_Mamusiaa my mamy stojak do wanienki :) mąz się uprał że nie będzie się schylał i muszę przyznać że miał rację :) fajna sparawa :) wanienka stoi stabilnie i nie trzeba się schylac, teraz kąpiemy w sypialni, ale maż twierdzi że jak będzie większy to będzie go tak kąpał... zobaczymy :) ale polecam :) koszt to ok 60 zł na allegro
 
My wanienke stawiamy na stole w pokoju bo mam zbyt mała łazienkę żeby się w niej zmieścić jeszcze z wanienka

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova wczoraj miałam po prostu zły dzień już nie ogarnialam i płakałam . .. Ale dzisiaj mimo że się nie wyspałam jest lepiej :) wyszłam do kosmetyczki a mąż z Iga pojechali do Katowic coś załatwić :D i nawet jak wrócili to grzeczna była poszłam nawet do biblioteki jeszcze ;)
Ale że pisałam tego posta od godziny 13 to o 16 godzinie wszystko się zmieniło bo płacze i nie da jej się uspokoić a pojedzona jest .... oczywiście jak tatuś bierze na rączki to jest cisza ale chciał się wyspać przed pracą i jak mi ją daje to ona płacze...

Ja ubrać specjalnych nie mam do karmienia chodzę w koszulach z krotkim rozpinanych a po domu w staniku ale jeszcze nigdzie nie karmilam na mieście.

Ja robię okłady z tej kory dębu.

Pumelova fajnie że trafiliście na dobrego lekarza :)

Wanienke stawiamy na stole w salonie i później na przewijaku ubieram.

A my jesteśmy na spacerze bo się nie uspokoila w domu ale tutaj nie jest lepiej...
 
Bab, gratuluję [emoji4][emoji4][emoji4]

Katja, noszę normalne rzeczy sprzed ciąży tylko rozpinane, nie pomogę z typowymi do karmienia bo nic nie mam...

Aha83, śliczne zdjęcie[emoji4][emoji4]

W szpitalu mała była smarowana oliwką hipp i jej służy, więc w domu to samo. Co zauważyłam, że nie lubi zbyt chłodnej wody.
W ciepłej lubi się kąpać, bo nie płacze i jest spokojna [emoji6]

Paninka, kciuki zaciśnięte [emoji110] [emoji110]

Aim, u nas też ostatnio ciężkie noce. Mała śpi po 1,5 do max 2 godzin i budzi się na karmienie, które znowu trwa niemal 2 godziny[emoji26][emoji26] Dziś udało się nam sprzespać 2,5 godz nad ranem jak wzięłam mała do łóżka i miałam dłoń przy jej twarzy, wystarczyło że przestała czuć ciepło i był płacz... Sama już nie wiem co robić. Obawiam się, że się nie najada z piersi (chociaż pokarmu jest chyba sporo, bo mleko "sika" jak lekko ścisnę pierś). Na kryzysowe chwile mam kupione mm.

Karuzela, Antosia od ponad tygodnia płaczę normalnymi łzami - jestem zaskoczona, że tak szybko się pojawiły[emoji6]

Przyszła Mamusia - mam stojak do wanienki i nie wyobrażam sobie kąpać bez niego, dla mnie mega wygodny. Kąpię w pokoju małej obok komody z przewijakiem.

Mamy dziś 2 tygodnie[emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Do góry