reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jenny u mnie jest podobnie, pytałam o to położnej dwa dni temu.Powiedziała, że tego wcale nie musi być tak dużo jak dwa pierwsze dni. Też mam dzisiaj 7 dobe po porodzie i tego krwawienia nie jest dużo, a są momenty, że po parunastu godzinach nie ma nic. Tak się czuję po prostu jakbym miała taką średnio obfitą miesiączkę.
 
reklama
Jenny jak nie będzie 3 dni to do lekarza.
Pumelova super że Agatką jest pod dobra opieka i macie zaufanie do fizjotetapeuty.
Aniek, Katja, my do oczka mamy Ofloksacyne-floxal i tak jakby dziś jest lepiej.
Też mam problem z rozpinanymi ubraniami takimi do wyjścia. Po domu śmigam w starych sukienkach z kopertowym dekoltem to wystarczy rozchylic.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tantum używałam przez 9 dni 2x dziennie, rano i wieczorem. Teraz już tylko po każdej wizycie w wc psikam się octaniseptem.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia a pomaga? I czy lekarz zalecił Wam ze wzgledu na mega kolki czy po prostu mozna?

Aniek zazwyczaj odbija raz. Czasem zdarza mu sie odbić raz, a potem po kilkunastu minutach przy kolejnym podnoszeniu jak placZe np...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czytam Was na biezaco,ale czasu na pisanie brak. Szymek caly dzien by na mnie wisial,a ja z kolei ciagle placze..mam nadzieje ze to szybko minie bo sama siebie mam juz dosc.

Bab gratuluje [emoji6]

Pumelova wszystkiego dobrego dla Agatki [emoji8]

Karuzela mojemu Szymkowi kilka dni temu tez pojawily sie pierwsze lezki [emoji3]

Dziewczyny kiedy mozna zaczac cwiczyc po CC?

Pumelova super ze trafiliscie do fajnego fizjoterapeuty. Szybciej sie ze wszystkim uporacie [emoji18]
 
Ola spinać się zaczął i nie bączył. Teraz ślicznie gazy i ochodza. Kolek nie ma.
No i jest kupa po 62 godzinach. I jest objetosciowo jak za trzy dni tzn. Po pachy :) czyli jednak nie mógł zrobić. Po windi dziś rano był kleks, a brzuszek mocno wcześniej masowalam i cwiczylismy nóżkami. Stękał w łóżeczku i stękał i się udało. Teraz po kąpieli już na nowo zapelnia brzuszek :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się piątkowo u mnie dalej nic...
Mam takie pytanko do wszystkich mam czy stojak na wanienkę się przydaje, bo ja nie mam kupionego i właśnie się zastanawiam jak będziemy kąpac. Wsadzanie wanienki do wanny odpada, bo mamy prysznic w domu.
 
reklama
Przyszła_mamusia to zależy gdzie zamierzasz kąpać. My myjemy na razie w pokoju bo w łazience kiepsko z miejscem i nie ma gdzie się później z recznikiem rozłożyć. Stawiam wanienka na łóżeczku i prosto na przewijak :) ale jak zacznie pluskać to będę musiała coś innego wymyślić. Może stojak.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry