reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Paninka87
Przyszła mamusia
Dołączam się do was.
Jestem coraz bardziej poirytowana tym bo wszyscy wydzwaniaja czy już urodziłam. Od dwóch tygodni codziennie odbieram telefony SMS wiadomości na messengerze i fb czy już jestem po a u mnie totalna cisza i nic się nie rusza

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła mamusia trafiłaś idealnie, do mnie też właśnie piszą nawet osoby z którymi kontaktu prawie nie utrzymuje . Wczoraj wieczorem pisała sasiadka czy już więc odp że nie a dziś o 14.00 jej mąż do mojego dzwonił jak tam. No szlag mnie trafia i przez to zaczynam się stresować i nakręcać

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie stresujcie sie nierozpakowane. Przyjdzie i wasz czas, OBIECUJE :) hihi.

My sie wlasnie karmimy.
Kochane my mamy wanienke i stojak taki prosty za 50 zl bo kąpiemy w sypialni i od razu myk na przewijaczku wycieranie ubieranie :)
 
Katja masuję kanaliki jak tylko sobie przypomnę, a co najmniej 3 razy dziennie przy zakrapianiu.

Misia a Ty masujesz te kanaliki łzowe?
Gratuluję kupki!

Liluli witaj w klubie płaczących... Dołączam do pytania kiedy po cc można ćwiczyć?? Myślę że nie wcześniej niż po okresie połogu.

Przyszła mamusia tu nie mam stojaka bo kąpiemy na ławie w pokoju i na łóżku osuszanie. W domu będzie stojak, bo jest mega wygodnie.

Pumelova no nie mam tu nikogo. Koleżanki pracują, więc mogły by przyjść wieczorem, ale wtedy to już mąż jest, moi rodzice nie żyją, siostra mieszka daleko (ok 60km.)i też pracuje. Wiem że mi to przejdzie, ale mam już siebie dosyć. Oczywiście jestem chętna na spacerek.
Również używam podkłady i majty poporodowe. Zrobiłam zapas, muszę zużyć, no i na razie mi tak wygodnie, w ranę nic nie uciska.

Aim gratuluję spacerku.

Linoone dobry plan na wieczór. ;-)

Patuszka najlepszego dla córci na te dwa tygodnie <3

Nasze odwiedzinki były dziś udane, Maja dostała śliczne ubranka. Mój mąż wypił dwa drinki i tak chrapie że ja zaraz oszaleję. Wybudzenie działa na 20 sekund. Zaraz mu paszczę zakleję taśmą.
 
Syn właśnie leży mi na klatce po jedzonku i odbija . Oo i właśnie ciśnie kupsztala.

My stojaka nie mamy.

Dziewczyny oczekujące, ja jeszcze przed chwilą przecież byłam po Waszej str, a tu już po wszystkim. Trzymam za Was kciuki aby poszło po Waszej myśli;-) ;)

Ja ubrania też mam te co wcześniej. Jedynie teraz noszę jeszcze te luźniejsze, bo brzuszek jeszcze wystaje mi i trochę boli. Mąż obiecuje, że niedługo pojedziemy mi odnowić garderobę do mojego ukochanego New Yorkera. Całą ciążę za Nim tęskniłam:-p

Ogólnie Leoś to cud malina, a ja nawet moje mleko mu ściągam i podaje 3 x dziennie, bo się pojawiło, ale tak jak myślałam jest problem z Kacprem , burzą energii w tym samym pokoju:oo2: Jak mąż jest to jeszcze jeszcze, ale nie wiem co ja zrobię sama:no2: I jeszcze Kacper chce na ręce, a ja jeszcze nie mogę ehhh. Nie ma co. Będę musiała na maksa rodziców wykorzystać.

Dziś może uda nam się pierwszy spacerek;)
Dobra. Zmieniamy majty.
Buziaki :*
 
Dziewczyny....po 13 godzinach nieziemskiego cierpienia hehe przyszła na świat Emilka:) o 23.58.Kocham to maleństwo ale porodowi mówię NIE hehe następnym ewentualnym razem cc hihi Jutro pokaże naszego aniołka.Aha, rodzilam w wodzie, taka decyzja na szybkiego:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry