reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Integral, Alex powodzenia.

Integral wcinaj mielone na śniadanie albo weź do szpitala - będziesz miała smaczny posiłek jak już będzie po wszystkim ;)

U nas nadal jedno wielkie nic jeśli chodzi o postęp porodowy także my nadal cierpliwie sobie czekamy.
 
Martac88 gratuluję

Jeszcze ja zostałam jak coś z brzuchem.
Śpię u rodziców o 6 pobudka bo remont i wiercenie... no ale cóż czuję się tu bezpieczniej niż u siebie. Leje się ze mnie i co chwilę sprawdzam czy to wody... oszaleje... w pokoju jeżdżę pustym wózkiem ☺☺☺

Mam taki apetyt że szok. Cały czas jestem głodna. Idę coś zjeść ☺☺☺

Buziaki.
 
Cześć Dziewczyny. Od jakiegoś czasu Was czytam, ale nie udzielalam się... jednak dzisiaj muszę się uaktywnić, bo muszę się wyzalić. Otoz termin mam na 24.07, 10.07 miałam wizytę i Synuś był ułożony główka do wyjscia, a wczoraj się okazało ze zrobił małego figla i się jednak przekrecil dupka:( to podobno rzadko spotykane w tak zaawansowanej ciazy i nieduzym brzuchu i akurat mi sie to musialo przytrafic córkę urodziłam sn 4 lata temu i absolutnie nie wyobrażam sobie cc... jestem załamana, zła i przerazona:o
A tak poza tym to gratuluje rozpakowanym i kciuki za nieliczne w dwupaku✊✊✊
 
Siemka. Jeszcze ja w dwupaku:)
Mam powtórkę z rozrywki, czyli skurczy brak, malenstwu skakalo tętno przy ruszaniu się, generalnie zero oznak zbliżającego się porodu. Spędziłam tam 2godz. Slaba organizacja, jedno urządzenie do ktg. Mąż czekał w aucie :D za tydz o ile dotrwam chyba pojadę bardzo wcześnie.
Jedynie co to chodzę już jak kaczka bo taki ucisk czuje. Może znów wody odejdą i rozkreci się wszystko po oxy.

Mąż w piątek jedzie na koncert do stolicy więc do piątku nie przyspieszam:D .. heh
Prawdopodobnie jedzie bo wczorajszy w Mińsku został odwołany :)

Pojadlam loda i owocki i relaksuje się na lezaku:)

Inka ja też mam ochotę pojezdzic już wózkiem. Dziś posciele łóżeczko i przygotuje ubrania na wyjscie.
 
Haj dziewczyny, jeszcze i ja w dwupaku :)
Próbuje się nie nakręcać ale nie wiem jak to możliwe o tym ciągle nie myśleć ;P Dzisiejsza noc to był koszmar, od 1 do 4 nie spałam, jestem w 100% pewna, że się będę lepiej wysypiać jak już malutka będzie z nami. W końcu. Kiedyś. ;)
 
cześć:)
pumelova położna mówiła coś o indukcji na szkole ale nie pamiętam :p wogóle nie brałam tego pod uwagę więc chyba najzwyczajniej jej nie słuchałam :D Generalnie czuję się super, mam sporo energii:D Dziś idę do położnej, pewnie się zdziwi, że jeszcze przyszłam :D
 
reklama
Do góry