reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Alex kciuki!:-)

Olisiaa może nie będę tu zdradzać mojej diety bo tak jak napisała Kasiulka nie ma podstaw żeby ja wdrażać, jak Ci lekarz każe to wtedy Ci powie co możesz:-) mi lekarz wykluczył z diety to na co mój mąż był uczulony

Ewella pochwal się jak dostaniesz:-))
Uważaj na te szwy :* mi jak lekarz ściągal to też mówił że tutaj się rozchodzi i trochę pekalam ale 2 dni i.mi przeszlo. Zostały tylko hemoroidy:/

Chybra moze się zaczyna?:p

Jenny nie martw się, będziesz miała na pewno super szybki i piękny poród:-))

Integral kciuki, żeby to było było!:*

Joldzi skoro dała radę się obrócić to się jeszcze raz obroci?:-)

Kasia831 to powodzenia u poloznej;-)

Nas dziś brzuszek boli.. eh



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masakra jak to boli!!!! Zaczynam tesknic za cesarka.
Wlasnie jestem w trakcie spacerowania. Wypuscili mnie z ip i kazali wrocic na kolejne ktg. Malo miejsc maja. Akcja wyglada tak ze szyjka sie skraca ale minimalnie rozwiera. Skurcze mam na ktg ale w srodku nie zawiele sie dzieje. Z synem mialam taka sama akcje skurcze byly ale szyjki nic nie ruszylo. Czyli nie wiem co dalej. Jeszcze sie troche pomecze i zaczne blagac o cesarke. Ale to boli.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra jak to boli!!!! Zaczynam tesknic za cesarka.
Wlasnie jestem w trakcie spacerowania. Wypuscili mnie z ip i kazali wrocic na kolejne ktg. Malo miejsc maja. Akcja wyglada tak ze szyjka sie skraca ale minimalnie rozwiera. Skurcze mam na ktg ale w srodku nie zawiele sie dzieje. Z synem mialam taka sama akcje skurcze byly ale szyjki nic nie ruszylo. Czyli nie wiem co dalej. Jeszcze sie troche pomecze i zaczne blagac o cesarke. Ale to boli.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
Poboli i przestanie:D żartuje, dasz radę!!! Jesteśmy z Tobą:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sobotę albo niedzielę oglądaliśmy taki stary film Cesarskie cięcie, w każdym bądz razie pani urodziła w karetce chyba w 5 min mój R mówi tak: No widzisz jakie to łatwe?? No comment.....:D
Widziałam ten moment jak wrzeszczała idąc przy murze a później faktycznie urodziła szybko w karetce:p A jak mąż reagował na wrzaski?;)
 
reklama
Integral ulzy Ci jak urodzisz:D musisz sobie znaleźć dobra pozycję pewnie ale nie wiem ja sobie nie ulzylam

Alex gratulacje!!! Szybko poszło:-)))[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry