reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Oki
Ale jak chcesz wykluczyc nabial i zoabzyc wplyw to min 6 tyg, akurat tego jestem pewna
Dobrze, Dzięki :-)
W tej chwili mam odstawić na 5 dni a po 5 dniach się dowiem.co.dalej ale pewnie wiesz lepiej, ja pierwszy raz jestem w takiej sytuacji :-)

Edit:
Natrafiłam na fajny tekst na fb
Link do: 10 BEZSENSOWNYCH RZECZY, KTÓRE ROBIŁAM PRZY PIERWSZYM DZIECKU - MumMe
Ja robię 6 z nich haha[emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Pumelova napisz w takim razie co jadasz w ciągu dnia i jak przygotowujesz posiłki.
Alex trzymam kciuki powodzenia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex kciuki! Powodzenia!

Kasiulka No walczę walczę :) tulko laktatorem, bo naprawde przystawianie to hardkor dla obojga...
Nawrt niezłe mi sie odciąga. Takze chociaz tyle, ze zje troche mojego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Abed zdjęcia robiliśmy tylko małej jednak a razem zrobimy kiedy indziej :)
Iga na początku płakała, wszystkie trzy ubranka posikala :D i pod koniec już było za długo 2h i skończyliśmy ale coś ładnego na pewno będzie :)

Martac88 gratuluje :)

Aniek42 dobrze poszło:) mi wczoraj położna pokazała jak z pod pachy karmić też jest ok :)

Aim powodzenia w karmieniu :)

Alex powodzenia ! :*

U nas noc spokojna, mała dwa razy się obudziła zjadła chwilę pomarudzila i spała teraz też zjadła i śpi też powinnam niby ;) ! wczoraj położna ściągając szwy zobaczyła że jeden rozszedl się wcześniej będzie się dłużej goilo a robię okłady z kory dębu i zimne okłady też mam robić i dużo wietrzyc.

Miłego dnia! :)
 
Hey mamusie! Dziwna sprawa, wieczorem bob tak mi się spiął jak nigdy, myślałam, że mi coś rozerwie. I od tamtej pory tak na dole z przedniej prawej str mnie boli. Od 6:30 tak mocniej się zaczęło i pogoniło mnie na kibelek i niemalże mogła bym powiedzieć, że zaczęły się skurcze, ale tak jakby tylko z prawej str? I może trochę z tyłu? No zgłupiałam...
A no i od rana wzięłam 2 Apapy, obgoliłam sobie wszystko, torbę podręczną przygotowałam , brzuch już nie jest taki napięty jak był, maluch co jakiś czas się ruszy.Piję miętę i ból zelżał, ale i tak coś tam czuję. Najbardziej mnie wnerwia to, że mąż zaraz wychodzi do roboty, a mama jest w robocie więc sama zostaję jak coś z Kacprem :/
Ehh no nic. Czekamy. A jutro mam ostatnią wizytę.
 
Alex Kciuki zaciśnięte i powodzenia życzymy.

Olissiaa i Chyba. ..czysbysmy tylko w 3 zostały ?
Ja dziś dzień po terminie i nic się nie zapowiada....trochę jestem zdolowalam i panicznie boje się wywolywania. ...jak czytałam co przeszly dziewczyny i ze tak się kończyło cc...nie wiem czy nawet chce próbować sn jak się samo nie ruszy..

Nic...pozostaje nam tylko czekać.

Wszytkim mamo życzę miłego dnia z maluszkami. .spacerów. przuytulaskow i jak najmniej płaczu.
 
reklama
Do góry