reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mamusia Muminka dziekuje :*

Jutro pójdziemy do pediatry, niech nam cos poradzi... wg internetu płacz, ktory moje dziecko ma świadczy o głodzie. Ale ma go np po mieszance, ktorej dostaje tyle ile jest zalecane... wiec zgłupiałam i ide po poradę. Dodatkowo co jakis czas kicha. Boje die, ze to przeziębienie albo alergia

Tea ja nie mam problemow z wyproznianiem, ale zauwazylam, ze jesli mam gazy to sa one dla mnie mega bolesne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ola noworodki chyba kichaja bo tak oczyszczają nosek.
Tea ja z kolei czuje dyskomfort przy sikaniu , ale to dlatego że wróciłam do stanu sprzed ciąży tzn chodzę bardzo rzadko. Chyba taki pełny pęcherz mnie ciśnie. Pumelova my teraz też jakiś czas dywanu nie rozkladamy :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje kolejnym rozpakowanym duzo zdrowka dla was i waszych pociech :)



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia tez tak słyszałam, ale bardzo czesto to robi. A jK i tak idziemy to sprawdzimy :)

Ps gdyby któraś miała problemy z rozkręcenie laktacji i myslala o herbatkach laktacyjnych itp, to ja polecam produkt HUMANA. Jest w sadzetkach, raz dziennie przez min 14 dni.
Ja wzielam dopiero 3 saszetki i widze duża poprawę w ilosci mleka :)

Poki co udało mi sie karmić swoim, 3h potwm modyfikowanym, 3h potem swoim i wpasnie odciagam i ok 5:40 jade ze swoim :)
Mam nadzieje, ze lekarz uzna, ze to ok. Wolałabym nie przekarmic albo nie przegrodzić [emoji848]
Poki co mieszanka na porcje to 90ml, a mojego mleka 40/50ml


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasia831 a kiedy wywołują u Was?

Paninka hehe to nieźle ma.tesciowa :Dpowodzenia na ktg

Emol dzielenie się z całym swiatem.czy chęć do tego nie ma.chyba nic.wspolnego z hormonami tylko to efekt naszych zasad itd?:D

Ola W moja często kicha :-)

Misia haha rozumiem :D

Dziewczyny pytanie za 100.punktow - moja Agatka zrobiła zielona kupę:o ja od tygodnia jestem na diecie i jem ciągle to samo i to jest dieta eliminacyjna bez nabiału więc raczej nie jest ot wynik.alergii:/ rano napiszę do lekarza ale już się martwię:D a mała wisi mi na piersi po 3h pod rzad, możliwe że jest odwodniona?! Jedyne co się zmieniło w mojej diecie to przestałam brać tabletki cyclo3forte i wzięłam lacidofil bo nie byłam na 2 w wc nawet nie wiem od kiedy...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola dzieci kichaja bo tak oczyszczaja drogi
Pumelova alegia nie wychodzi tak wczesnie.
Zeykle dopiero po 2 mcach. Nie mecz sie, jedz wszystko. Przeczytaj wczorajszy post mamy gin
Emol te nakladki roznia sie zdecydowanie ksztaltem, przerobilam wiekszosc. Jedne dzieci mniej lubia inne baedziej. Medela jest najbardziej prestizowa firma, wiec polecaja ten produkt, . Bo najlpeszy to bedzie ten, ktory podpasuje ksztaltem Twojemu dziecku. U nas najlepiej spawowal sie Avent. Ale to juz Twoj wybor. Ja polecam eksperymentowac
Ola jezeli Ci zalezy na swoim mleku to walcz, laktatorem solidnie. Sciagaj czesciej, bez nocnych przerw. Masz jeszcze spokojnie i na luzaka sznase na rozhulanie laktacji. Bo jak obierzesz dotychczasowa droge to bardzo szybko pokarm zniknie 2-3 mce i bedzie po sprawie
 
Ostatnia edycja:
Ola dzieci kichaja bo tak oczyszczaja drogi
Pumelova alegia nie wychodzi tak wczesnie.
Zeykle dopiero po 2 mcach. Nie mecz sie, jedz wszystko. Przeczytaj wczorajszy post mamy gin
Emol te nakladki roznia sie zdecydowanie ksztaltem, przerobilam wiekszosc. Jedne dzieci mniej lubia inne baedziej. Medela jest najbardziej prestizowa firma, wiec polecaja ten produkt, . Bo najlpeszy to bedzie ten, ktory podpasuje ksztaltem Twojemu dziecku. U nas najlepiej spawowal sie Avent. Ale to juz Twoj wybor. Ja polecam eksperymentowac
Ola jezeli Ci zalezy na swoim mleku to walcz, laktatorem solidnie. Sciagaj czesciej, bez nocnych przerw. Masz jeszcze spokojnie i na luzaka sznase na rozhulanie laktacji. Bo jak obierzesz dotychczasowa droge to bardzo szybko pokarm zniknie 2-3 mce i bedzie po sprawie
Nie robilabym diety gdyby mi lekarz (matka chrzestna męża i nasz pediatra) nie kazał, mój mąż był alergikiem jako dziecko i jak zaczęły się kolki to mi zleciła diete. Ale mam nadzieję że szybko ja skończymy bo mała ma kolki od powietrza a nie jedzenia to już wiem na pewno :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wg mojej wiedzy, ktora byc moze okaze sie zupelna niewiedza ;) predzej wyhodujesz alergika na diecie eliminacyjnej niz jedzac normalnie
Link do: Dieta matki karmiącej MIT ,w który wszyscy wierzymy, dlaczego? - Mama Lekarz
Kasiulka czytałam ten post ale nie będę polemizować z lekarzem któremu ufam i który leczył również mojego meza. Ona więcej wie na ten temat niż ja jako neonatolog i pediatra, a poza tym nabiał wykluczylysmy na 5 dni wiec.duzo nie zostało bo to.chyba od srody:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry