reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Liluli ja najbardziej lubię spod pachy. Nie muszę pilnować czy oddycha bo się piersią tak nos nie zatyka. Dobra w nocy.
Abed a myślałam że w nawale zrobię sobie zapas :)
Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia dziękuję. Właśnie nie wiedziałam jak to jest po cc, bo po sn leciało ze mnie non stop przez 4 tyg. Dzwoniłam do kliniki, kazali mi do jutra obserwować.
Dokładnie tak samo, jak się pręży to podnoszę brzuszek do brzuszka i idą bączki.
Misia ja kąpletnie nie ogarniam o co chodzi z tymi muszlami?? Tyle dobrych opini słyszałam, ale powiedz jak to działa??

Aim gratuluję! Piękna, szybka akcja! Witamy nowego człowieczka na świecie.❤

Ika ja mam zakrwawione oba sutki. Pierwszy moment ból, a w czasie ssanie znośnie. Smarować własnym pokarmem i wietrzyć, albo bepanthenem(nie trzeba go zmywać.) jak nie dasz rady to może laktatorem powalcz? Szybkiego powrotu do zdrówka dla maleństwa!

Pumelova dziękuję. Właśnie spacerujemy z wózeczkiem w ogrodzie.:biggrin2: mam się obserwować do jutra.

Mamusia Muminka gratuluję serdecznie. Witamy Wiktorka!❤
Jestem pewna że jak jest pokarm to z karmieniem Wam wyjdzie, trochę silnej woli i będzie ok. Kapturków nie używałam, ale też się zastanawiam ze względu na te zmasakrowane sutki.

Paninka miłego basenikowania.

Inka najgorsze to czekanie, ale jeszcze tylko trochę i bdziesz miała dzidzię.

Abed cieszę się że już wyszliście do domku.
Nie mam gorączki i przestał mnie tak specyficznie boleć brzuch , tak jak przy obkurczaniu macicy boli(odczuwalne najbardziej przy karmieniu). Pani położna kazała obserwować i ew.dzwonić rano jak gin zacznie zmianę i zadecyduje co dalej.

Morela zgadzam się, skoki rozwojowe u dziecka są przez całe życie. A co więcej powiem, że zauważam je również u mojego męża:-D

My dziś pierwsze spacery po ogrodzie. dziecko mi śpi już trzecią godzinę, co u nas się nie zdarza . zaraz ją zgarniam do domku na karmienie i kąpiel.
Aaaa co do prezentów po porodowych, to mąż mnie zaskoczył i to dwa razy. Pierwszy raz w piątek, bo nawet kwiatka dziad nie kupił, ale trudno. Dziś przyjeżdżamy na budowę, a tu już jeden pokój kompletnie urządzony . jestem bardzo pozytywnie zaskoczona:tak:
 
Misia mi polozna tlumaczyla ze w nawale dzieck jak najczesciej sie przstawia ale sciagac do pustej piersi nie mozna

Aniek super prezent
 
Dziewczyny złapałam paranoje...
Miałam podwiązanie tętnice biodrowe i dzis troche sie poruszałam, poschylalam i boli mnie z prawej str bardzo...
Sama blizna po cc jest ok, ale nad nia mi napuchlo. Po prawej str boli przy poruszaniu. Zestresowałam sie, zmierzyłam temp i mam 37,4, wiec stres jeszcze większy.
Jutro ide na zdjecie szwow, wiec postaram sie tez to skonsultowac.
Ale mam pytanie- czuje, ze powinnam odciągnąć pokarm (chociaz zbiera mi sie go max 20ml). Czy to moze byc przyczyna delikatnie podwyższonej temp?

Popatrzyłam na tego małego człowieka i dopadł mnie taki strach, ze cos ze mna Brdzie nie tak i ze on zostanie beze mnie. W sumie nie wiem czemu tak pomyslałam... ale siedzę i rycze :/ i sie nakręcam i boje sie o niego, o męża, o siebie.
Istny hardkor psychiczny


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aniek te muszle to takie nakładki na piersi tu gdzie jest brodawka jest dziurką i brodawka wchodzi do środka, tam do niczego nie dotyka, czyli się wietrzy. I jeszcze się wyciąga. Mleczko które wycieka, można zebrac, mi przez dzień spokojnie z 10ml poleci.
1500231860-aaaaaa.jpeg
1500231896-aaaaaa.jpeg
1500231918-aaaaaa.jpeg

Na zdjęciu moja osobista w trakcie używania, zdjęta do karmienia :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W. na pewno wszytko bedzie dobrze. Po tym co przeszłas to masz prawo sie bac ...ale popatrz na synka i dla niego własnie musisz byc silna.
 
reklama
ehh dziewczyny jutro moj termin. Po problemach przy pierwszej ciazy ..nie myslałam ze tym razem wszytko pojdzie w druga strone ...ze przenosze ciaze ...a widom wywoływania mnie dodatkowo dobja ...
mam jeszcze tydzien i wiem ze wszytsko moze sie wydarzyc ...ale poki co dobija mnie flustracja ...

Gratulacje dla Ciebie Aim ...:)

Teraz to już chyba nierozpakowanych została garstka )
 
Do góry