reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim gratuluję:) jak to się stało że tak szybko??[emoji3]
Mamusiu gratuluję Tobie też:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Biały nalot jest czymś normalnym, spróbuj przetrzeć gazikiem nasaczonym woda jak pojawi się krew to dopiero są plesniawki.

Nam pomógł aphtin ale nie wiem czy się go jeszcze stosuje...w aptece można kupić bez recepty.

Podziwiam wasza wytrwałość z karmieniem :* ja przy pierwszej córce nie podolalam. Przy drugiej nie miałam problemów z dostawianiem, wiadomo popękane brodawki nawal, zapalenie z wysoką gorączka ale już wiedziałam co i jak. Ciekawe jak będzie teraz :) ale myślę pozytywnie :)

Jejku już nie mogę doczekać się spacerów... byle pogoda dopisala :)

Aim, mamusia gratulacje!

My zaraz jedziemy do znajomych na basen dzieci skorzystaja bo ja wieloryb nawet stroju nie mam :)
 
Aim gratuluję!!!


Mamusia_muminka gratuluję!!!

Jestem u rodziców bo boję się sama siedzieć w domu. Mąż w pracy będzie jutro. Muszę z rana zrobić jeszcze badania w laboratorium. Możliwe że już nie spotkam się z moim ginkiem. Idzie na urlop. Jeżeli nie urodze do 1 sierpnia to mam przyjść a 4 pojechać do szpitala na wywołanie... stresuje mnie to wszystko...
Brzuch mi się spina i pobolewa. Mam zamiar pójść z mamą na dłuższy spacer po 15.


Aga wykorzystałam fakt że jeszcze jest brzuch i wczoraj pojechaliśmy na Agatowe lato. Wróciliśmy o 20 ale zawsze to coś.
 
Ika w szpitalu robiłam 753 i przez te w sumie pół godziny odciagalam 50-90ml i to im dawałam i podobno jej wystarczyło. A jak wróciłam z nią do domu to niee było żadnego problemu z piersią.

Misia moja się krztusi podczas karmienia i pręży itd.. ale teraz raz odciagnelam i nie było takiego zachowania. Czyżby działało?!:)

Kasiulka dziex:) ale pochylilam się nad tym co napisałaś i bardziej się skupiam na samym karmieniu niż na tym co dookoła:)[emoji173]
Ta rurkę można używać tak od razu? Boję się jej wsadzić:D

Paninka udanego dnia przy basenie!;-)






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie się chyba nareszcie zaczyna coś dziać. Od rana mam skurcze co 5-6 minut i trwają po 20-40 sekund. Raczej się nasilają choć nadal są do wytrzymania. Mam nadzieję, że akcja się rozkręci i Mała nareszcie wyjdzie [emoji4]
Trzymajcie kciuki...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie się chyba nareszcie zaczyna coś dziać. Od rana mam skurcze co 5-6 minut i trwają po 20-40 sekund. Raczej się nasilają choć nadal są do wytrzymania. Mam nadzieję, że akcja się rozkręci i Mała nareszcie wyjdzie [emoji4]
Trzymajcie kciuki...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Są i kciuki! Nie pozwól skurczom odpuscic:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka ! - A ja właśnie dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi, wcale nie odczuwam tego jako zarozumiałość, wręcz przeciwnie - jesteś pomocna. Podniosłaś mnie na duchu z tymi kapturkami. Już w pierwszy dzień po wyjściu ze szpitala byłą u mnie kobitka od laktacji i sprawdziła małego - wszystko z nim w porządku. Po prostu mam tak dziwne brodawki :p
 
Monti to kciuki za szybki!
Mamusia normalnie to malo pozytywne, ale wyciagna Ci sie z czasem sutki :/ ale w tym wypadku :)
Pumelova rurka od pierwszego dnia. To wentyl nie ma w sobie nic strasznego. W zalczniku moja prywatna instrukcja obslugi pisana 5 lat temu. Teraz zmienilam o tyle ze przy jednym windowaniu rurke wsadzam wielokrotnie az uwazam, ze jest dobrze.no 10 razy. A sama rurke szoruje i gotuje
 

Załączniki

  • IMG_7369.PNG
    IMG_7369.PNG
    74,2 KB · Wyświetleń: 141
  • IMG_7370.PNG
    IMG_7370.PNG
    65,5 KB · Wyświetleń: 135
IMG_8663.jpg
Nie nadgonie za duzo ale odpisze co moge

Skurcze
Ja tez mialam takie co 15-10 minut w noc przed porodem. Okolo 4 minely. O 10 jak pojechalam na ip to zostalam i Rodzilam.

My mamy avent ten nowy mini. Niby podlapuje ale kiepsko...

Polecam apke happy baby
W ustawueniach jezyk zmienic na polski
Zaznacza sie karmienia
Przewijania
 

Załączniki

  • IMG_8663.jpg
    IMG_8663.jpg
    76,6 KB · Wyświetleń: 467
reklama
Monti - trzmamy kciuki!
Odnośnie przyspieszenia porodu - u mnie zadzialało wejście na 9 piętro....

Misia 12 - muszę sprawdzić te muszle laktacyjne. Na razie kapturki działają, ale sa upierdliwe... bo np. na lezaco ciezko dostawić małego samemu...

Karuzela - podobno niemowlęta do 3 miesiąca nie robią nic z premedytacją, dopiero od 4 miesiąca robią się takie cwane lisy :p

Katja - ja tż polecam apkę, ale o nazwie Baby manager też bardzo fajnie się z niej korzysta :p
 
Do góry