reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim gratuluje :)

Mamusia Gratuluję :)

Może dziwne ale dzisiaj mama mnie nauczyła jak karmić na lezaco niby normalne ale ja sama jakoś nie umiałam tego ogarnąć Iga szybko zjada i od razu zasypia zobaczymy jak w nocy będzie :)

Monti trzymam kciuki !

Ja też dzisiaj od rana u rodziców z moim nie gadam a u rodziców fajnie trochę wspominaliśmy jak my byliśmy małe (Mam 2 siostry) a zaraz idziemy na działkę:)
 
reklama
Monti - trzmamy kciuki!
Odnośnie przyspieszenia porodu - u mnie zadzialało wejście na 9 piętro....

Misia 12 - muszę sprawdzić te muszle laktacyjne. Na razie kapturki działają, ale sa upierdliwe... bo np. na lezaco ciezko dostawić małego samemu...

Karuzela - podobno niemowlęta do 3 miesiąca nie robią nic z premedytacją, dopiero od 4 miesiąca robią się takie cwane lisy :p
 
Dziewczyny zaczęłam się martwić.
Przy prysznicu zdałam sobie sprawę, że ja przez cały dzień nie krwawię, nie oczyszczam się. w szpitalu nosiłam po 2 wkłady na raz bo tak się lało, a dziś zmieniłam podkład 3 razy i był ledwo pobrudzony, tak że malutka wkładka by wystarczyła. No i wydaje mi się, ale to może być moja paranoja że brzuch mam nieco spuchnięty. To chyba za szybko by mi się przestało oczyszczać? Zobaczę co do rana, najwyżej podjadę do szpitala sprawdzić czy jest ok? Przepraszam za szczegóły .
Ja tez juz malo krwawie to efek cesarki ze nas wyczyscili. A masz goraczke?
My wczoraj wrocilismy + nawal wiec czasu na nic. Ale juz troche opanowane

Aim, Mamusia GRATULACJE :- )
Monti powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Monti & & &
Mamusia_muminka ja kupiłam te tanie akuku, medela ma więcej dziurek, na zasadzie na próbę co to jest bo nam zachwalali na szkole rodzenia. I jestem zadowolona bardzo.
Ewella na leżaco jest zdradliwie dziś 2godziny tak spalismy i nie wiedziałam ile mały zjadł. Tylko go przystawialam a oboje kimnelismy.
A ja nawału nie miałam :/trochę na niego liczyłam, że mleczka odciagne a tu nic takiego nie przyszło.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Probuje nadrobic kilka dni zaleglosci ale nie jestem w stanie.

Mumusia Muminka gratuluje [emoji18]
Przykro ze musialas sie tak wymeczyc ale maly wynagrodzi Ci wszystko.

Pumelova moj tez sie krztusil ale polozna mi polecila karmienie spod pachy i jest lepiej.

Katja ja mam ta apke ale za kazdym razem jak w nia wchode musze zmieniac jezyk.

Aim gratuluje [emoji4]

Od wtorku jestesmy w domu,uczymy sie siebie [emoji18]
Maly super ssa od samego poczatku i najchetniej wisialby caly dzien na piersi [emoji6]




 
Kasiulka to jak masujesz brzuszek i wsadzisz rurkę to potem jak znów masujesz to ja wyciagasz i myjesz zanim ponownie wsadzisz tak? Jak będziemy mieć gazy to spróbujemy ale od wczoraj nie było żadnej kolki a mała sama puszcza baki i strzela kupami metr do przodu :D chyba ogarnela chwilowo. Instrukcje już zapisuje :-)))

Katja używam tej apki fajna jest :) ale tylko do karmienia, do przewijania używam uwaga - zeszytu [emoji14] tak, notuje kiedy i co robi, ha!:p mój mąż chce wiedzieć jakie jest zużycie pieluszek żeby zaplanować wydatki [emoji16]

Mumusia 9 piętro?! Nawet teraz bym się nie wspiela.

Ewella ja na lezaco dopiero w domu ogarnęłam :D ale boję się ja tak karmić że jej się nie odbija, wolę miec ja bardziej w pionie albo chociaż główkę wyżej bo ulewamy
Czemu nie gadasz?

Monti to powodzenia bo to chyba ostatnia prosta:-)

Misia rozkreci się bez nawalu:-) ja zaczęłam odciagac przed karmieniem żeby trochę ciśnienie zmniejszyć:D to w 5 minut 30 ml mi się zbiera a wcześniej miałam w pol godziny 50 ml więc widzę po sobie że samo się rozkręcilo a piersi mam miękkie nie nabrzmiale.
Ale to pewnie efekt siedzenia 2 dni na cycu.

Zauważyłam że od dziś mamy bardzo ciężkie pieluchy więc mała zdecydowanie więcej je - co sądzicie o skokach rozwojowych? Są czy nie ma, mają z tym związek te zachowania naszych babli że domagają się większej czulosci? Moja dziś jest innym dzieckiem niż wczoraj i wczesniej. I zaczęła wodzic wzrokiem za palcem a nie robiła tego. Naczytalam się hafiji to już wszystko sprawdzam :D

Liluli spod pachy nie próbowałam ciekawe. Ale to chyba też będzie mocny wyplyw? Ja muszę karmić tak żeby było na przeciw grawitacji - jak ja przystawie to się opieram na pół lezaco żeby była nad piersia i je spokojnie:)




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia to sie ciesz bo nawal to nic przyjemnego. A z tego co wiem to w nawale mozna scigac tylko do uczucia ulgi

Pumelovo zaplanowac wydatki :-) ale mnie rozbawilas. To niech sie przygotuje jak sama zacznie wybierac ubrania :-)
 
pumelova ja z punktu widzenia "matki 7 latki" stwierdzam , że na bank są skoki rozwojowe i trwają one bardzo długo. Nawet teraz kiedy osiągnęła moja starsza "wiek szkolny" od razu widziałam , że przechodzi skok. Nagle ciuchy za małe i buty, zmiana zainteresowań itd. U maluszków te skoki są inne ale trwają one potem chyba aż do osiągnięcia dojrzałości :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobietki podpowiedzcie czy saczacy, wyciekajacy śluz to objaw zbliżającego się porodu? Od tygodnia jest go coraz więcej, A może to czop w ten sposób odchodzi? Dziś towarzyszą na silniejsze bóle jakby miesiaczkowe i bóle kręgosłupa, termin mamy na czwartek
Już raz byliśmy na ip i stwierdzili że to nie wody
 
Do góry