reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hihi przepraszam dziewuchy..ale pogoda taka okropna ze nic tylko kawa i crossant :)

Paalinkaa u mnie badan nie bylo jeszcze..Kazda wizyta = mierzenie cisnienia + sluchamy bicia serduszka.. Badanie dopiero jak cos w przyszlym tyg o ile w ogole..


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mimo, że powiedziałam, że na pewno dam znać jak mała się pojawi to i tak zdarzają się pytania typu "urodziłaś już?" :/ Albo "Cooo, to jeszcze nie?" No tak mnie to wkurza, że brak słów.

Teściom powiedziałam, że wytrzymają te dwa dni, aż wrócimy do domu. Tym bardziej, że to prawda, nie chodzi o nas, tylko o ich ciekawość. Jakoś nie odwiedzili mnie od początku ciąży, tylko ja tam byłam kilka razy. W dodatku ostatnio mnie bardzo denerwują i jak myślałam, że mam super teściową bo się nie wtrąca i w ogóle jest ok, tak coraz bardziej widzę jak się pomyliłam.
 
aim ona by uwierzyła....serio :D R ma sarkastyczne poczucie humoru i nieraz jaja sobie robi a ona łyka jak młody pelikan :D aż czasem nie mogę uwierzyć jak można tak łykać wszystko, nie czuć , że to żart...

joanna moja mama pisze do mnie co drugi dzień: Jak się czujesz? Zbiera Cię coś czy nie?` ale wiem , że wogóle nie chodzi jej o mnie tylko doczekać się nie może aż będzie świergotać w pracy, że babcią została :D Będzie tak świergotać, zdjęcia pokazywać bo chodzi jej o bycie w centrum hehe a uwierz mi, d*** nie ruszy, żeby tu przylecieć i zobaczyć wnuczkę na żywo :)
 
Abed, Aniek trzymam za Was dziś od rana mocno kciuki! :) już pewnie jesteście po:)

Ja z odwiedzinami w szpitalu zobaczę jak się będę czuła, na pewno jeżeli miałby przyjść ktoś więcej niż mąż, to muszę już być w takim stanie żeby móc na korytarzu przyjąć odwiedziny a nie w sali, bo sama bym nie chciała żeby do innych dzikie tłumy przychodziły i siedziały jak ja bym chciała odpocząć /nakarmic/odciągać laktatorem itp.
 
haha do mnie to dzwonia i jak nie odbiore to tez juz podejrzenia ze sie zaczelo albo jak dluzej na fb nie odpisuje. Masakra.
Mam podobnie jak wy. Przeciez jak sie zacznie akcja to dam znac rodzince ze to juz wybila godzina zero
 
Nikt bardziej niezrozumie jak druga ciezarna..
U mnie tez ciagle pytania jak nie rodziny to znajomych czy sasiadow..i pytania typu ile ci jeszcze zostalo..tak jakby ktoras z nas mogla to wiedziec hehe.. Ja to wpuszczam jednym uchem a wypuszczam drugim..inaczej bym Chyba zwariowala.. Kazdy w okol sie tak nakrecil a niezdaje sobie sprawy z tego ze niestety ale nas to irytuje

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex ale sobie dogadzasz[emoji173] a ja jadę na herbatnikach..:D

Saba czyli nie jest źle:-) mi szpitalne smakowało ale nie jestem wybredna:D

Kasia831 ooo [emoji173] cieszę się:D samo zeszło a nic nie robiłam z tym no i jem ciągle bułki haha :D

Ewella cudowne wiesci!!!! Ale się cieszę że już wracacie do domku:) Super że tak szybko zadziałało, bo i wcześniej niż u mnie:-))

Aha83 wiesz u mnie dopiero 24h diety więc nie chce zapeszac.. No narazie jem tylko bułkę z masłem i szynka, herbatniki, pierś z indyka gotowana i marchewkę gotowana. I podaje małej przy kazdym.karmieniu delicol i myślę że to przede wszystkim one tak działaja. Zawierają enzym laktazy:)

Szybko zrzucicie dziewczyny, ja już jestem 15 dobę po porodzie jakby nie bylo:-) w brzuchu zeszło 15cm i waga 12kg w dół a do wczoraj jadłam wszystko i dużo słodyczy więc to fizjologia:D
A teraz zaczynamy spacerować więc w ogóle extra! Tylko że ciało mam flak:( Ale to po połogu będziemy cwiczyc.
A propos połogu, jak długo będziemy mieć te odchody popolpgowe? Czy któraś która miała lyzeczkowanie - faktycznie krócej się wtedy krwawi?

Patuszka ja się tak nasluchalam od taty kiedy mam rodzić jak.rodzilam to byl na wakacjach:D

Joanna temperament teściowej chyba się poznaje dopiero po porodzie :D jak moja wparowala z obiadem zakasala rękawy i powiedziała co wam pomóc co wam zrobić to popatrzyłam na nią swoją sfrustrowana mina nr 5 i spytałam a co chcesz robić przecież ja nie jestem niepełnosprawną a Agatka śpi, radzimy sobie. I teraz już nie pyta.

Ja się rodzicom nie dziwię że tak.pytaja. wyobraźcie sobie że za 30 lat nasze bąble będą w ciąży no to jak nie przeżywać?!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia, to tym bardziej ją wkręćcie :D będzie ubaw jak cholera :D

Ja będę mieć największe pielgrzymki koleżanek w szpitalu-takie uroki pracy tam ale już się nastawiłam na to, one też raczej przyzwyczajone jak się wygląda jak pacjent no i to będzie w godzinach ich pracy więc wpadną pewnie tylko na parę minut :p
Rodzinie już powiedziałam że zapraszam "jak się ogarniemy, do domu" :)
 
Do góry