reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tak długo odpisywałam że jak już puściłam posta to zrobiły się 2 strony więcej:D

Paalinaa dziś gadam z moim tatą że mamy kolke a on mi że ja na kolke dostawalam wody z cukrem :D woda z cukrem chyba była lekiem na całe zło

Saba życzę Ci żebyś nie siedziała tam do konca. Jest tam chociaż znośnie ciepło czy ukrop?

Emol z laktatorem to już sobie fajnie wyciągniesz brodawki:-)

Misia też jadłam wszystko do wczoraj:-( mam nadzieję że moja nie będzie miała alergii jak maz..

Ewella kto jak kto ale Ty na pewno się umieścisz modelko:-) w szpitalu to wyglądalas jak na plaży a nie położnictwie!

Integral dzięki:-))




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

A mój R robi akcję. Wymyślił sobie wariat, że już teraz skompletuje prezent na 18ste ur naszej córki i chce , żeby wszystko było z lipca, albo z tego konkretnego dnia w którym się urodzi albo po prostu z 2017 roku. Zaangażował w to kolegów i będziemy mieć gazety z całego świata:D dosłownie:D u niego w pracy są sami obcokrajowcy a oni mają jeszcze innych kolegów obcokrajowców i R zrobił listę kolegów, którzy są chętni na kupno gazet z danego dnia i jak tylko Emila się urodzi to pójdzie sms do wszystkich :D Nawet drużyna Arsenalu się podpisze dla niej na koszulce :D No i różne inne rzeczy tam wymyśla tylko wina nie możemy znalezc z 2017 - wszystko jest z 2016 i15 hehe


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ktorym odchodzil lub odchodzi czop sluzowy..ile on wam odchodzil? Czop to dla mnie zupelna nowosc..Czy jest to mozliwe ze moze odchodzic juz 3ci dzien? Przedwczoraj zaczelo sie bezbarwnie wiec nieprzywiazywalam do tego wagi..wczpraj byly juz podbarwiony..dzis od nowa..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

A nie jesteś po badaniu ? Mi zaczął w nocy z niedzieli na poniedziałek i tak cały poniedziałek,a poród we wtorek.... Z córką zaczął odchodzić w niedzielę rano, a po 22:00 jechałam już rodzić.

Patuszka u nas takie menu po porodzie to żadna niespodzianka :p mógłby wkroczyć z kebabem i też nikt by się nie zdziwił.
A kebab taki pyszny w Jarosławiu. Kebaba lepszego nie jadłam, za to kapsalon to tylko u nas :p

O oświadczyny super ! Mój to nigdy się nie oświadczy, nawet córka już pyta kiedy tata się PRZEŚWIADCZY :-D A jeszcze dziś oglądałam salon sukien ślubnych i akurat byli w Holandii. Wpadają babeczki z budżetem w przedziale 2-4 tysiące euro i mówie do mojego,że nigdy za niego nie wyjdę,bo nas na suknie stać nie będzie tutaj :D

Booosz jaka psia pogoda, nawet na spacer nie pójdziemy. Mielśmy iść małego zważyć,też nie poszłam,bo leje :/ oby tylko jeden dzień taki.
Żelek jakiś nienażarty i ledwo udało mi się włosy przefarbować ;/ w miedzyczasie odciagnelam troche mleka, co by nie umieral z glodu ;)
 
Pumelova jest ciepło ale znosnie. Najważniejsze jest to że tętno się uspokoiło. Jedzenie masakra ale to szpital a nie wczasy.
Kasia super pomysł z tym prezentem.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex jesteś dranciucha i tyle Ci powiem :p ja tu ograniczam słodycze a ty mi z rogalikiem maslanym wyskakujesz:p a za rogiem mam piekarnie i co ja mam teraz zrobić?????

Paalina no mój się oświadczył ale to było rok temu - teraz już śluby mu się odwidziały :D Wtedy to rządziła nim chyba jakaś rywalizacja bo ja dopiero po rozwodzie byłam i on chciał się z jak najlepszej strony pokazać :D

pumelova jesteś moim autorytetem w sprawach zrzucania kilogramów :D
 
Dziewczyny idziemy do domu ! :D małej spadła bilurbina wagowo też rano było o 40g więcej niż wczoraj :D gdyby nie uszy to bym miała uśmiech na około głowy haha :)

Maziajka oby więcej zapalenie się nie pojawiło :)

A w kg jeszcze mi 5 zostało do wagi sprzed ciąży ale damy radę ż tym :p
 
O niechęci do odwiedzin najlepiej mówić wprost :) że jeżeli to ma być miłe spotkanie to niech poczeka bo na razie jest się zmęczonym :) ja tak ostatnio odmówiłam koleżance bo chciała wpaść wieczorem-nie obraziła się :)

A taki kisiel po wizycie w łazience to na pewno nie czop na raty bo mimo wszystko ja tak mam już kilka tygodni, to aż tyle tego czopa nie ma :D ot,po prostu więcej gęstej wydzieliny :) nie każdemu musi czop odejść.
 
Ewella, to świetnie, życzę miłego pierwszego wspólnego wieczoru w domku [emoji4][emoji4]

Kasia, masz cudownego mężczyznę, oficjalnie zazdraszczamy[emoji16][emoji16]

Misia - jesteś świeżo po porodzie, wszystko w swoim czasie[emoji6] na pewno wrócisz do formy[emoji106]

Alex przez Ciebie idę do piekarni po crossanta i po drodze na gofra wejdę, a co[emoji16][emoji16]

Joanna, Olisia - też się obawiam nawału odwiedzających w szpitalu i w domu... Wolę nie myśleć ile osób będzie chciało zobaczyć mała, zwłaszcza ze strony mojego P. Moja rodzinka dzwoni jedynie do mojej mamy i babci i dopytują czy już urodziłam, żeby mnie nie denerwować, a od niego to dzwonią do mnie i pytają jak wściekli, jeszcze teksty typu "urodź już, bo P zaraz wyjeżdża" albo "w sb jedziemy na wakacje i chcemy jeszcze do szpitala przyjść was odwiedzić"!!! Trzeba było w innym terminie wakacje planować, a nie teraz dupe zawracać. No po prostu c**j mnie strzela!!!! Uff.... Musiałam się wyżalić[emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]

Kochane, zrzucimy kg po ciąży, lato przed nami, spacery itp. Damy radę[emoji123][emoji123][emoji110]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie tylko dziś rano moja mama zszokowała, mamy bardzo dobry kontakt ze sobą i dziś rano dzwoni i pyta czy dalej w dwupaku jestem to jej mówię-serio myślisz że gdybym urodziła, to bym nie dała wam znać i trzymała to w tajemnicy? Bez jaj. Wcięło ją ale przyznała mi rację :p rodzinie męża jak ostatnio strasznie prosili żeby dawać znać powiedziałam to samo, że jak urodzę to nie będziemy z tego robić tajemnicy więc mają nie przesadzać i już nikt tak idiotycznie do mnie nie mówi :D
 
Do góry