reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze mamusie :)
Mnie od wieczora boli brzuch tak jakby mnie jakaś gumka w spodniach uciskała, ale to nie skurcze bo ból jest ciągły... To tak ma być dziewczyny? :O
 
Noo R jest kreatywny i spontaniczny - ja taka nie jestem niestety...ale poddaję się jego pomysłom i spontaniczności:) W zeszłym roku dostałam od niego photo książkę z naszych wycieczek, zdjęcia były chronologicznie poukładane nawet wraz z usg naszego pierwszego niedonoszonego bąbla. I oglądam tą książkę, oglądam a na ostatniej stronie R klęczy na zielonej trawce w garniturze z pierścionkiem w dłoni i `pyta` : Will you marry me? Normalnie oniemiałam :D ZAtkało mnie na Amen :D
 
Alex 87 nie wiem ile czop może odchodzić ale u mnie już od dwóch tygodniu po każdej wizycie w WC i podtarciu się na papierze widzę taka gęsta wydzielinę jak kisiel, nie wiem czy to czop. W pierwszej ciąży mi odszedł cały i to była taka twarda "żelatyna" a to nie wiem co to jest.
Co do odwiedzin to ja już mam dosyć moja mama to jest u mnie codziennie ba, wczoraj to 3 razy u mnie była, codziennie telefony jak się czuje- sprawdzają czy rodzę. Jetem już nią zmęczona, ile można. Po pierwszym porodzie jak wyszłam ze szpitala to zaraz przyjechali, niby z obiadem itd i siedzieli któraś godzinę, do tego teściowa że szwagierka przyjechały więc dom pełen ludzi. Byłam wykończona. Teraz zastanawiam się jak to im powiedzieć że nie chce odwiedzin.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noo R jest kreatywny i spontaniczny - ja taka nie jestem niestety...ale poddaję się jego pomysłom i spontaniczności:) W zeszłym roku dostałam od niego photo książkę z naszych wycieczek, zdjęcia były chronologicznie poukładane nawet wraz z usg naszego pierwszego niedonoszonego bąbla. I oglądam tą książkę, oglądam a na ostatniej stronie R klęczy na zielonej trawce w garniturze z pierścionkiem w dłoni i `pyta` : Will you marry me? Normalnie oniemiałam :D ZAtkało mnie na Amen :D
No moj ma podobne pomysly... ale te oswiadczyny wymiataja[emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia Twój mężczyzna jest jak z filmów! :D A myślałam, że to nie jest możliwe :p

Olisiaa ja się też zastanawiam jak powiedzieć o tych odwiedzinach. Popełniłam chyba na początku błąd bo jak ktoś do mnie dzwonił i mówił 'o super, że ten szpital, będziemy mieć blisko żeby odwiedzić" to zamiast od razu ukrócić to jakoś wstydziłam się zareagować i teraz wszyscy myślą że jest mi z tym ok. Ale też dziwi mnie to, jesteśmy w szpitalu dwie doby, przecież to można poczekać chociaż tyle z odwiedzinami...
 
Olisia takie sytuacje nie należą do łatwych ale pomyśl sobie, że te wszystkie odwiedziny nie były dla Ciebie czy dla twojego dziecka ale tylko i wyłącznie z egoistycznych pobudek - ludzie chcą zaspokoić swoją ciekawość albo chcą być na siłę potrzebni. Więc ty też masz prawo pomyśleć o sobie:) A jak się poobrażają...hmm...to też niełatwe bo się ma wyrzuty sumienia ale z czasem dostrzeżesz, że słusznie postawiłaś granice bo zaczną szanować waszą przestrzeń:) Takich sytuacji miałam trochę w życiu i fakt jest faktem niektórzy znajomi się wykruszyli ale przyszli nowi, lepsi a rodzina? Była poobrażana ale z czasem zauwazyłam szacuneczek:)
 
Kasia831 super pomysł:-)))

Ewella no dokładnie haha :D jak wagowo malutka?

Maziajka to na chwilę żeby sprawdzić alergeny :-) ciocia która nam to doradzila leczyla mojego męża jak był maly z tych alergii więc jej ufam ;-)
Też jadłam wszystko aż się pojawiła kolka czyli równe 2 tyg.. z resztą nawet ten sam.lekarz mówił mi tydzień temu ze.mam nie zmieniać diety ;-) no ale wyszło jak wyszlo

Joanna chyba nie :D ja miałam inny ból ale każda z nas inaczej odczuwa

Olisiaa nie lepiej wprost? My powiedzieliśmy od razu że chcemy sami sobie poradzić, a jak teściowa już 3 raz z obiadem przyszła to podziękowałam bo swój mam wyrzucić?

Mi waga zeszła już kilka dni temu do tej sprzed ciąży, brzuszek jest taki jak rok temu bo potem schudłam więc wszystko przed nami:-) znajomi mówią że nie widać żebym rodziła:D





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia no to faceta masz wspanialego :) oswiadczyny bardzo pomyslowe :)

U nas za oknem leje deszcz I tylko 17stopni..
Bylam zapisac sie na nowy kurs do szkoly..
A teraz
1499856728-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry