reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova tak ćwiczę pomału ale tutaj jakoś skupić się nie umie hehe ale muszę robić:)
Też się zastanawiam czy w moje ubrania zmieszcze się po powrocie ale jestem dobrej myśli :)
Co do jedzenia to mój się naczytal tutaj w szpitalu co mogę jeść i tylko przywozi to co można i pilnuje że mam jeść mówi tu jest napisane że to w pierwszej kolejności że takie coś potrzebne małej i mi podaje :D
 
reklama
Hej.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze akcje.
Tym kolkowym wytrwalosci. Po trzecim miesiacu powinnobyc juz dobrze. Tez sie z tym meczylam a moj maly bylna mm. Wszystkie dostepne sily i srodki byly wykorzystane.

Moj R utkna gdzies na Polsce ..... moze bedzie dzisiaj a moze dopiero jutro.


Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć:)
aim z moją małą jest tak samo, miała przerwę, odpoczywała - śmiałam się, że strajkuje bo matka słodycze ograniczyła:) ale od 2 dni znów szaleje, a najbardziej wtedy jak ojca słyszy :D

bab mnie położna wczoraj pytała czy ćwiczę na piłce, no ale ja nie mam. Ale powiedziała, żeby tańczyć :D To my z Emilką prawie codziennie bo ja kocham rytmy latino :D

misiu masz prawo powiedzieć znajomym NIE, zresztą uważam, że kultura tego wymaga aby po prostu cierpliwie poczekali. Moje koleżanki jak rodziły to same dawały mi znać kiedy mogę wpaść, nie dopytywałam się nigdy, wiedziałam , że na to potrzebny jest czas.

kylesa koszulą i planem to się nie martw:) weż jakaś starą sukienkę a plan? Nie da się zaplanować tego co się wydarzy....;)

abed moja teoria na temat pustego brzucha przed operacją jest taka, że znieczulenie powoduje, że ci mega niedobrze - oczywiście już po operacji jak znieczulenie zaczyna schodzić. Kiedyś jak takowe znieczulenie miałam akurat musiałam leżeć 5 gdz na brzuchu i zabronili mi nawet głową ruszać. No ale miałam tak ścierpniętą , że musiałam ją chociaż przewrócić na drugą stronę i jak tylko minimalnie ją podniosłam to myślałam, że całe łóżko ochrzcze...i tak sobie pomyślałam, że dobrze , że cały dzień mnie głodzili :D

aniek masz identyczny brzuszek jak ja:) powodzenia !!!

pumelova super, że w końcu jest troszkę więcej spokoju, czyli faktycznie może Agatce wszystko nie podchodzić...co do ubrań to ja się cholercia zastanawiam, gdzie ja je wszystkie włożyłam :/
 
Tak długo odpisywałam że jak już puściłam posta to zrobiły się 2 strony więcej:D

Paalinaa dziś gadam z moim tatą że mamy kolke a on mi że ja na kolke dostawalam wody z cukrem :D woda z cukrem chyba była lekiem na całe zło

Saba życzę Ci żebyś nie siedziała tam do konca. Jest tam chociaż znośnie ciepło czy ukrop?

Emol z laktatorem to już sobie fajnie wyciągniesz brodawki:-)

Misia też jadłam wszystko do wczoraj:-( mam nadzieję że moja nie będzie miała alergii jak maz..

Ewella kto jak kto ale Ty na pewno się umieścisz modelko:-) w szpitalu to wyglądalas jak na plaży a nie położnictwie!

Integral dzięki:-))




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mój R robi akcję. Wymyślił sobie wariat, że już teraz skompletuje prezent na 18ste ur naszej córki i chce , żeby wszystko było z lipca, albo z tego konkretnego dnia w którym się urodzi albo po prostu z 2017 roku. Zaangażował w to kolegów i będziemy mieć gazety z całego świata:D dosłownie:D u niego w pracy są sami obcokrajowcy a oni mają jeszcze innych kolegów obcokrajowców i R zrobił listę kolegów, którzy są chętni na kupno gazet z danego dnia i jak tylko Emila się urodzi to pójdzie sms do wszystkich :D Nawet drużyna Arsenalu się podpisze dla niej na koszulce :D No i różne inne rzeczy tam wymyśla tylko wina nie możemy znalezc z 2017 - wszystko jest z 2016 i15 hehe
 
Kasia_831 fantastyczny pomysl na prezent!!! No bomba poprostu. Zazdroszcze pomyslu. Ale ten Twoj ma glowe!!

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia super pomysł! Ekstra pamiątkę będzie miała :)

Pumelova nie aż tak ale dziękuję:* jak na plaży tak bo a sali 40st hihi ;)
 
reklama
Hej

Abed Aniek kciuki za Was!!! Czekamy na wiesci i fotki maluszkow!!

Pumelova w szoku jestem co do Twojej diety bo teraz raczej odchodzi sie od takich rygorystycznych diet .Mam nadzieje ze pomoze.


Ewella i jak wyniki?


Misia przybijam piatke ja tez jem wszystko i kapuste tez jadlam pije gazowana wode i nic sie nie dzieje.Zreszta jak wiadomo mleko nie powstaje z tresci zoladka a z krwi.


U nas ok mloda super ze mna bylo gorzej juz 2 zapalenia piersi zaliczylam...antybiotyk ale teraz juz ok mam nadzieje ze juz nie wroci bo cholerstwo strasznie wymecza...

Co do ubran ja tez juz wchodze z przed ciazy no i waga juz z przed ciazy jest [emoji123][emoji123]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry