reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny, nie moge za Wami nadazyc z czytaniem. staram sie caly weekend! od czwartku mialam mega przeziebienie, kichanie, katar, bol glowy i gardla... Jutro ide juz do pracy, jest duzo lepiej. Niesamowicie ciezko to przetrwac bez zadnych konkretnych lekarstw. Raz wzielam apap bo juz nie moglalam z bolu glowy. Dzis za to mam dziwne bole podbrzusza.. :( wizyta dopiero w czwartek. Nie moge sie doczekac jak kazda z nas.. Jestescie niesamowite ile czasu sobie wzajemnie tu poswiecacie. Chcialabym tez, ale na razie nie wyrabiam czasowo. Dobrego i spokojnego tygodnia dla nas wszystkich!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

gannrjjg2nhqig3f.png
 
reklama
Nath a ja miałam na odwrót z sercem. Kolatanie co noc i wmawiali mi nerwice, aż w końcu jeden przyzwoity kardiolog stwierdził że to czestoskurcz i się potwierdziło. Po ablacji przeszło, no ale miałam dwie. A przepisywal mi jeden meliske, mogłam się w niej kompac i tak by nie pomogło. Z satysfakcja poszłam do niego z opisem zabiegu, jaki był zdziwiony, szok.
DobraDziewczyna gratuluję 5.
Witam wszystkie nowe dziewczyny.
Kciuki za jutrzejsze wizyty.
Aga, Maziajka a ja kurcze wszystko mogę byle ostre. Już się zaczynam martwić że nie mam objawów.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nath, ooo rozumiem Twoje obawy, wszystkie. Od czterech lat mieszkam z córeczka w Holandii , nauczyła sie języka i pięknie mowi po polsku i holendersku, wiec nie ma problemu, ale Maja przyjechała do Holandii juz znając polski. Tym razem bedzie trudniej,bo jestem z Holendrem , mam tu brata, ale rzadko sie widujemy, czasem jest moja mama to wdepnie na kawę raz na kilka tygodni, a poza tym obracam sie tylko miedzy Holendrami. Wiadomo,ze bede maluszka zostawiała z rodzicami mojego M. Dziecko bedzie od małego słyszało tylko holenderski, nawet w domu niewiele polskiego, a angielski i holenderski. Tez sie martwię językiem. Nie chce,zeby moje dziecko nie dogadywalo sie z moja rodzina w Polsce. Mimo wszystko wiem tez,ze dzieci łatwo uczą sie języków. Im więcej będziemy do nich mowić po polsku , tym więcej sie naucza. Byc może zaczną mowić pózniej i przez jakiś czas bedą mieszać języki, ale na koniec i tak wyjdziemy na swoje. Trzeba w to wierzyć i do tego dążyć :)
 
Witam was z rana,trochę niewyspana,bo junior usnal o 23.30 i budził się co godzinę,za to od rana brak mdłości,hurra,może jakoś dzień zleci,mamuśki które mają małe dzieci,roczne,1,5 letnie,dzieciaki śpią jeszcze z wami w sypialni czy już w swoim pokoju? Poważnie się zastanawiam nad przeniesieniem młodego do jego pokoju ale boję się że i tak będę w nocy do niego biegać i jeszcze bardziej się umecze niż mając go koło siebie,z drugiej strony teraz budzę się na każde jego jekniecie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajaka my kupiliśmy farbę bo mieliśmy cały dom odmalować, ale wylądowałam w szpitalu i mąż sam się męczył z malowaniem z ze sprzątaniem. Ostatecznie stanęło na tym że pomalował tylko wiatrołap, korytarz i kuchnie. Pokój Jasia , naszą sypialnie i salon bedzie malował dopiero na wiosne.

Nath Slver ma rację, większość z nas chciała by mieć znów 20 lat, ja już nie pamiętam kiedy to było :) Młoda jesteś odchowasz nim sie oglądniesz. Przy dziecku człowiek dojrzewa.
Ja też mam straszne mdłości, mam nadzieję ze to dobry objaw, że jednak sie dzidzia na usg pojawi, bardzo sie boję wizyty w czwartek. Tym bardziej że tyle dziewczyn w koło mnie miało ciąże biochemiczne w ostaniach dniach
 
Hejka

Lilith no pieknie gratuluje :-) tez bym posluchala znowu serduszka.

Aga jak chcesz ja Ci podam przepis na kluski zawsze sie sprawdzaja ja slazaczka jestem na kluskach wychowana:p

Tea my z malym spalismy w pokoju do 4 r.z bo mieszkal jeszcze z nami brat z zona...i nie mielismy pokoju dla niego.Musialam spac w zatyczkach do uszu bo tez ciagle sie budzilam przez niego...


Tez sie nie wyspalam o 3 przerwa na siku i zasnac nie moglam dostalam takich mdlosci i wzdec myslalam ze zeswiruje nie spalam juz prawie...tylko tak z boku na bok..

010igov3fkey3mez.png
 
Cześć dziewczynki

Widzę ze coraz spokojniejsze i radośniejsze nastroje są na

Lilith gratuluje tej melodii. Zdrowka dla synia
Tea moje dzieci nie spały w ogóle z nami w pokoju. Przez pierwsze 2 mce spaliśmy w ich pokojach, Misiek jak miał z 1,5 roku poszedł do wspólnego pokoju z bratem

Witam nowe mamuśki ;)

Kciuki za dzisiejsze wizyty
 
Witam porannie
Lilith piekny dzwiek serduszka.
Maziajka z jakiego wojewodzctwa jestes? Ja z opolskiego pochodze
Witam nowe lipcoweczki
Nasza mala spala Do 4 miesiaca z nami a potem w swoim pokoju
Fajnie z tym L4 w Polsce. U nas tez w grudniu bedzie masakra w drogeri ale Musze przetrzymac
Ja jeszcze w pizamie.M pojechal zawiesc mala Do przedszkola i po bulki a ja jakos bez sily. Musze potem Do Dentysty z moim zapaleniem dziasel i Do dermatologa,mala odebrac i wieczor

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
ja tez wstaję koło 2-3 na siusiu ale potem od razu kimonko, za to sny jakie mam w nocy to męczarnia, ciągle sie coś sni i to bardzo wyraźnie.
 
reklama
Hajmal, podobno mówią, że sny w ciąży są najgorsze, bo śnią się takie głupoty a w dodatku tak realistycznie, że aż się można przerazić...
ja dalej leżę w łóżeczku, dopiero na noc do pracy. Męczą mnie straszne wzdęcia, ale częściowo na własne życzenie, bo na wczorajszym obiedzie u rodziców dorwałam się do sałatki z kapusty kiszonej i zjadłam pół miski :)
 
Do góry