reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny
Witam wszystkie nowe mamusie
Kurcze dziewczyny wstałam dziś rano i piersi przestały mnie bolec, znikneły tez te wypustki wokół sutków :/ jestem przerazona, miałam jechac na bete, ale i tak musialabym zrobic dwa pomiary, a w piatek ginekolog. Teraz znów mnie lekko bolą, ale tylko jak na nie nacisne. Rano nawet nie moglam sie umalowac, bo dostałam ataku płaczu :(:(:( nie wiem czy w ogole cos z tej ciazy bedzie :(:(:( chyba nie przezyje drugiego poronienia.

Nath ja zaluje, ze nie zdecydowałam sie na dziecko wczesniej, wziełam slub jak mialam 22 lata i w sumie chcialam miec juz wtedy dziecko, ale oczywiscie rodzinka mowila, zebym lepiej studia skonczyła. No i pierwsze urodziłam jak mialam 25 lat. Gdybyśmy sie zdecydowali od razu na dziecko, to nie bylo by takich problemów z druga ciąza. No ale teraz to musztarda po obiedzie :/

Lilith gdzies czytalam, ze w takiej wczesniej ciazy lekarze nie puszczaja dopplera bo to nie zdrowe dla dziecka, ale nie wiem czy chodzi tylko o tego z usg czy tez o takiego jak Ty masz. Ale jesli Cie to uspokaja to najważniejsze. Ja bym raczej nie kupiła bo pewnie non stop bym z tym siedziała przy brzuchu ;)

Tea mój synek od początku spał u siebie, z tym, ze ja miałam u niego w pokoju swoje łożko, jak miał kilka miesiecy to sie eksmitowałam do sypialni z powrotem, a on spał juz sam.
 
reklama
Cześć Kobitki :-)

Maziajka - a poproszę o ten przepis :-).
Tamtych klusek nigdy nie zapomnę, jak również przemilej gościny (to była spora rodzinka, ja i mój M przyjechaliśmy do nich z chłopakiem ich córki - także byliśmy totalnie obcy, a przyjęli nas jak swoich) :-D

Tea - jeżeli masz możliwość przeniesienia młodego do drugiego pokoju, to próbuj. Tymbardziej, że za kilka miesięcy będzie Wam ciasno ;-). I jeżeli teraz będziesz go powolutku przyzwyczajala do drugiego pokoju, może nie będzie czuł się odsunięty przez drugie dzidzi.

Moja spała przy nas 4 lata. I naprawdę to już było przegięcie.
Jak była malusia , często się budziła, zasypiala przy cycu, więc często zostawala z nami już do rana. Efekt - każde odkładanie jej do łóżeczka kończyło się histeria. Później łóżeczko musieliśmy dosuwac do naszego łóżka, bo musiała mieć ze mną kontakt: ręka- ręka.

Także.. Mam nauczkę na przyszłość ;-)


Hajmal - tylko bez paniki [emoji2], wszystko u Ciebie dobrze. Ostre mdłości to naprawdę dobry znak, taki typowo ciążowy ;-)


Misia - ale Ty te ostre potrawy możesz jeść przez cały dzień? zazdraszam :-). Ja z rana tylko jałowe jedzenie, ale później już łatwiej z bardziej wyrazistymi potrawami.



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka89 nie martw się, wszystko będzie dobrze ;) ja też panikuje, bo boję się kolejnego poronienia i już się nie umiem doczekać aż lekarz potwierdzi, że wszystko w porządku. A objawy przychodzą i odchodzą, nie ma co tak bardzo ich obserwować :) mnie rano piersi bolą dużo mniej, zaczynają coraz bardziej w miarę jak jestem bardziej aktywna. Widocznie tak ma być ;)
 
Aga na razie nie mam żadnych dolegliwości że strony układu pokarmowego. Chociaż wczoraj trochę pocierpialam bo chciało mi się coli , no i oczywiście się napiłam.
Nie wytrzymam chyba do piątku do wizyty. I jeszcze praca od dzisiaj. Postaram się szybko uwinac.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w takim razie napiszę coś więcej o sobie :) Mam 28 lat mieszkam we Wrocławiu to moja pierwsza ciąża. Wyszłam za mąż w wieku 22 lat i ja już w sumie chciałam dziecko 3 lata po ślubie ale jakoś tak wyszło szkoła,praca mój mąż nie był chyba gotowy... Teraz póki co bardzo się cieszę ale czekam do środy na 100% potwierdzenie u lekarza. Powiedziałam tylko siostrze i nikomu więcej mam nadzieję, że zrobię piękny prezent swoim rodzicom i teściom na Boże Narodzenie ( wszyscy już nas się dopytują kiedy będzie dzidziuś,bo już 6 lat po ślubie itd... docinki rodziny )
 
Patimyszko - upss - witaj wśród Nas :-).

Truskawka - nie denerwuj się. Kilka dni temu miałam podobnie. I piersi i plecy przestały mnie boleć. Nawet sie ucieszyłam, bo to swędzenie cycy w pracy średnio było miłe :p.
Trwało to 2-3 dni. I na nowo zaczęłam wszystko odczuwać, ale.. Lżej niż na początku.



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pati na szczęście na raze to takie sny obyczajowe :)
Ja wogóle w tej ciazy to mam nasilone wszytkie oznaki, bardziej mi mdło , bardziej mi słabo, bardziej mnei boli, mniej widać na usg. żeby sie tylko nie okazywało ze to biochemiczna
Truskawka u mnie z piersiami to jest tak ze w jedn dzien bolą bardziej w drugi mniej nie martw sie bedzie dobrze, kiedy masz wizytę ?
aga mam nadzieje że te mdłości mówią o tym ze będzie dobrze, że sie wszytko dobrze rozwija, ale są takie ze nie idzie funkcjonować, nie wymiotuje ale taka mi gula stoi w gardle...... no i mam wrazenie / czuje że mi sie macica powieksza
 
Karo ja jestem ze slaska:-)

Aga wiec gotujesz ziemniaki przeciskasz przez praske do duzej miski dzielisz te ziemniaki w tej misce na 4 rowne czesci jedna czesc wyciagasz i w ta dziure wsypujesz maka ziemniaczana , nastepnie wrzucasz ta czesc ziemniakow ktora wyciagnelas i wszystko mieszasz ze soba przewaznie trzeba dodac jeszcze 1 jajko ..choc to zalezy od ziemniakow jak ciasto jest suche to dodajesz jajko jak nie to nie dodajesz:p .Wrzucasz do gotujace osolonej wody jak wyplyna wyciagasz.Przepis tradycyjny slaski przekazywany z dziada pradziada:p

Truskawka spokojnie wdech wydech...mnie tez nie raz objawy na chwile ustaja przeciez jakby nas ciagle bolalo to bysmy zwariowaly:p

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
U mnie też powoli objawy się pojawiają, głównie to cały czas bolą piersi. Raz mocniej teraz słabiej. No i pobolewa brzuch. A czasem wywalam mojego męża na drugą kanapę jak coś je, bo nie mogę zdzierżyć zapachu ;) mdłości na razie nie mam, zobaczymy czy pojawią się później... teraz tylko czekam do wizyty, żeby zobaczyć tą małą kropeczkę ;)
 
Do góry