reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Cześć dziewczyny,nie śpię od 6 to w końcu mam trochę czasu żeby coś naskrobac
Czytam was na bieżąco tylko brak czasu żeby coś napisać,u nas na wszystkich zwalilo się jak grom z nieba przeziębienie,boli gardło,jest katar i walczymy co noc z małym,bo chodzi spać ok.22.30,23.00 a po 2 godz.budzi się z taką histeria ze aż przeraża,nie da się dotknąć nawet,obstawiam że to bolace gardło.W końcu kończymy u nas w łóżku i ja z nim oglądam po 3,4 godz bajki aż nie padnie nad ranem
Od 2 dni ma nocny kaszel i bierzemy godz odrazu do naszego łóżka,przynajmniej nie muszę biegać między pokojami
Dziś się obudziłam głodna i słaba więc poszłam do kuchni coś przegryzc,i aż się zdziwilam,cukier na czczo,poniżej 70,chyba łożysko zaczyna być niewydolne,bo właściwie od paru dni nie miałam przekroczenia,nawet po czymś zakazanym
Jest na dziś plan żeby gdzieś z dzieciakami wyjechać,tylko nie wiem czy dam radę[emoji13]
Misia trzymam kciuki bo dziś masz mieć próbę wywołania tak?
Emol mam nadzieję że u Ciebie też się coś rozkreci,podbarwiony czop powinien wrozyc niedalekie skurcze
A właśnie,piszecie o hemoroidach,a wiecie co mi wyszło,nie jeden ale dosłownie mam tam z 3,4 wielkie bąble na zewnątrz,procto glyvenon nie działa,posterisan również nic,boli gdy to dotykam,smaruje,ja się zaczynam obawiac ze po cesarce to będę miała problem żeby czopek przeciwbólowy tam wsadzić,czegoś takiego jeszcze nie miałam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Dzis w nocy przyszła na świat moja Lilka. W nocy odeszły mi wody i zaczęły sie skurcze. Pojechałam do szpitala i od razu decyzja o cc. Malutka urodziła sie z waga 2360, 49 cm długa. Jest na patologii noworodka, bardzo prosimy o kciuki za jej zdrówko, bedą nam teraz bardzo potrzebne.

Truskawka gratuluje serdecznie Córeczki! Trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystko bedzie jak najlepiej! Życzę Wam dużo sił. A jak Ty się czujesz? Pozdrawiam serdecznie[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Dzis w nocy przyszła na świat moja Lilka. W nocy odeszły mi wody i zaczęły sie skurcze. Pojechałam do szpitala i od razu decyzja o cc. Malutka urodziła sie z waga 2360, 49 cm długa. Jest na patologii noworodka, bardzo prosimy o kciuki za jej zdrówko, bedą nam teraz bardzo potrzebne.
Truskawko gratuluje!:) i z calego serduszka przesylam duzo pozytywnej energii! Wszyscy trzymamy mocno kciuki za Lili!
 
Truskawko a termin chyba na 20.07 dopiero ? Tego bym sie nie spodziewała, że odejdą tak predko wody. Mam nadzieje ze Ty czujesz sie dobrze, a Malenka napewno predko dojdzie do formy, mała wojowniczka chciala juz zobaczyc swoja mamusie. Pewnie cechy wcześnicze jej dokuczają ale przecież nie jest aż tak przedwcześnie narodzona. Trzymamy za nią kciuki i jestesmy myslami z Wami. Pisz jak bedziesz miala czas ochote i potrzebe ❤️❤️
 
Pumelova ja bede wg najnowszych standardów- "nie ma czegos takiego jK dieta matki karmiącej". Jesli zobacze, ze cos małemu dolega, to bede eliminować. Ale nie zamierzam sie ograniczać. Osobiście uwazam, ze uczula wlasnoe to, ze sie czegos unika :)

Truskawka duzo zdrówka! Kciuki zaciśnięte!




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola.W - u mnie z tą dietą a raczej jej brakiem bedzie tak jak u ciebie[emoji14]

Pumelova - booooze ten jej tekst przy twoim mężu mnie dobił i zwalił z nóg !!!! [emoji23][emoji23] dobrze ze sobie juz poszla i mam nadzieje ze dzisiiaj w nocy sie wyspałaś:D

Truskawka - gratuluje i kciuki z małą bardzo mocno zaciśnięte :**

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka serdeczne gratulacje. Dużo zdrowia dla Lilki, mam nadzieję że będzie dobrze.
Tea zdrowia dla syna. U mnie cukry też niskie. Na czczo 80 po jedzeniu 90-120.
Ja też czytam mamę ginekolog. Muszę zgłębić temat bo pamiętam że zbierała na laktatory i fotel do karmienia, a tu w szpitalu ani widu ani słychu po nich. Dziewczyna urodziła niespodziewanie 1880 g syna, mąż pobiegł do sklepu po laktator, to tylko ochrzan dostali że jak to tak że sklepu prosto, do domu wyparzyc. I pojechał facet 80km wyparzac laktator, a czajnik z woda stał obok, no ale nie pomyślał bo w szoku po porodzie. No jak się dowiem która to położna tak ich załatwiła to nie popuszcze babie.
Na razie siedzę na patologii nadal, na czczo przed cewnikiem. Pić mi się chce, a stopę mam jak balon
1498976218-aaaaaa.jpeg

Nie zgina się prawie i ledwo ruszam palcami.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Truskawka kciuki za Twoja gwiazdkę:** wszystko będzie Dobrze!

Tea zdrowia życzę! Współczuję hemoroidow, ja mam jednego i boli a co dopiero kilka. Ale po cc to się od razu skonsultujesz z lekarzami może Ci dadzą coś extra

Aim ja nie chciałam przyspieszac:p ja chciałam w lipcu! I widzisz [emoji14]

Ola W właśnie od takiego podejścia zaczęłam bo jem szpitalne a tu jest wszystko co może być alergenem. Kapusty itp nie będę jeść ale to dla własnego komfortu [emoji14] zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce ;-)

Megan bardzo się wyspałam bo mała zamiast karmić to odciagalam pokarm bo szkoda czasu żeby do mnie przyjezdzala. Więc spałam chyba ze 4h w sumie a to już duzo:-) nie spodziewałam się że można funkcjonować bez snu:D

Misia zacna stopa!
Kciuki żeby szybko i sprawnie poszło i żebyś się dobrze czuła:-) już za chwilkę będziesz miała skarba!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry